Чоловічі зачіски 2015: варіанти святкових укладань

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Мало знайти відповідний образ до свята — адже потрібно його правильно обіграти. Найкращим огрануванням стане одяг (це очевидно) і зачіска. Ось про останню ми і поговоримо.

brooksbrooks8-350x550

Перш за все, потрібно визначитися, куди ви цю зачіску «поведете». Адже, погодьтеся, ви зазделегідь міркуєте, про те, що одягти на той або інший захід. Припустимо, на вас чекає корпоратив — тоді варто подумати про зачесане назад волосся. А якщо планується вечірка в рок-стилі, то вона передбачає більш неформальні зачіски. Чоловічі (2015) фото з подіумів і показів модних стилістів говорять про те, що в будь-якому разі вам є з чого обирати.

douglas-350x550

Важливий момент: не забудьте підрівняти кінчики. Краще вступати до святкового періоду зі свіжою стрижкою, тоді волосся буде слухняним, а форма триматиметься міцніше. Власне, половина успіху стильної чоловічої зачіски — правильна стрижка.

Можливо, перед походом до перукарні ви вирішите дещо змінити. Порадьтеся з перукарем: варто цього разу зробити короткі скроні чи може залишити довгі пасма? Це додасть додаткового простору для укладань. Ви здивуєтеся, але навіть чоловічі зачіски з поголеними скронями можуть бути різними. Просто попросіть забезпечити вам цю гнучкість.

mhf9-350x550

І, нарешті, перед тим, як ми обговоримо модні чоловічі зачіски, фото покажемо і про бренди розкажемо, хотілося б нагадати, що стайлінг має значення. Під цим словом ми маємо на увазі всі засоби для укладання, які треба обирати уважно, спираючись на якість.

Отже, стильні чоловічі зачіски 2015:

1. Гладка зачіска

Дуже популярний нині стиль, який прийнято пов’язувати з плейбоями, мачо і іншими «джеймсбондами». Суть у тому, що гладко зачесане волосся ідеально доповнює костюм або інший суворий образ.

shine-hairstyles

Аби досягти такого ефекту, нанесіть віск або лак (приклад засобів: American Crew Pomade, Kevin Murphy Super Goo, FudgeHair Varnish або інші фіксатори з ефектом блиску) на сухе або свіжовимите волосся, яке заздалегідь промокніть рушником. Після цього задайте напрям і форму за допомогою густого гребінця. Врахуйте, що різні засоби укладання з ефектом блиску волосся по-різному лягають на різну довжину і фактуру. Так, хвилясте волосся стане спокійніше і важче, а довгі прямі пасма дещо розсиплються від кореня, створюючи почуття легкого безладу.

2014-12-23 19-29-06 Ськріншот екрану

Зверніть увагу: Гладка зачіска найкраще виглядає на короткій і середній довжині. Взагалі, класичні короткі чоловічі зачіски (2015) можна описати як «пасмо до пасма». Щодо некласичних, ми пригадаємо їх трошки пізніше.

2. Ефект мокрого волосся

Сміливий варіант для суворого образу і ідеальна зачіска для стилю smart-casual. Основне завдання — досягти максимально природного вигляду, такого, який буває у вас після того, коли ви тільки відклали рушник.

wet-hairstyles

Ефект досягається за допомогою таких продуктів, як American Crew Superglue, Korres Gel, American Crew Gel або Fudge HairGum — взагалі, гелів середньої і сильної фіксації. Чоловічі зачіски на коротке волосся можна укладати вперед, а ось середня довжина передбачає укладання назад і трошки убік.

2014-12-23 19-28-28 Ськріншот екрану

Зверніть увагу: Якщо у вас дуже неслухняне волосся, конструкцію, що вийшла, можна побризкати лаком від кінчиків.

3. Модні чоловічі зачіски для хвилястого волосся

Тут є два підходи. У першому випадку у вас пряме волосся, а хочеться експерименту із хвилями. В такому разі спочатку зробимо кучері, які і стануть основою. Чоловічі бігуді купувати не доведеться — скористайтеся плойкою. Підберіть невелике пасмо і закрутіть його. На всю голову знадобиться хвилин 15.

partyhaircurly

Після того, як кучері сформувалися, акуратно розпряміть їх пальцями — завиток не має бути дуже щільним.

Щасливим володарям в’юнкого волосся від народження набагато простіше. В тому випадку, якщо волосся кучерявиться лише трохи, можна зробити його більш хвилястим за допомогою таких засобів, як Kevin Murphy Motion Lotion, American Crew Curl Construct Fudge Hot Head Mousse. Після цього включіть фен із диффузором на середню потужність і укладіть зачіску.

2014-12-23 19-27-55 Ськріншот екрану

Якщо ж ваші кучері не вимагають жодного стороннього втручання, робіть укладання за допомогою Kevin Murphy Easy Rider,Fudge Fat Hed або іншого фіксатора, який не дозволить пасмам розтріпатися.

Зверніть увагу: Не укладайте чоловічі довгі зачіски на хвилясте волосся на прямий проділ! Те ж саме стосується і середньої довжини, яку, до речі, хоч би раз варто зачесати вперед.

4. Яскраві контрасти

Варіант для тих, хто любить привертати до себе увагу. І, звичайно, першими в списку контрастів будуть зачіски з поголеними скронями. Чоловічі укладання, втім, можуть бути і спокійнішими, але для цього потрібна стрижка з плавною зміною довжини.

partyhairdis

Втім, навіть якщо ви обрали другий варіант, то контраст завжди можна буде візуально загострити за допомогою укладання і текстури. Для цього обробіть волосся засобами типу Kevin Murphy Anti Gravity або L’Oreal’s Tecni.Art Scruff Me і підсушіть феном, піднімаючи пасма від кореня. Бічні частини укладайте пальцями за допомогою Kevin Murphy Gritty Business(або подібних фіксаторів).

2014-12-23 19-27-09 Ськріншот екрану

Неймовірно цікавими можуть бути чоловічі зачіски із чубком, якщо укладати його врозріз із загальною лінією укладання.

Зверніть увагу: Найпростіший спосіб оживити зачіску — попросити перукаря зробити дещо «рвані» кінчики, а не просто зняти довжину.

5. Ультраоб’єм

Гарантований спосіб стати найяскравішим парубком на новорічній вечірці — спорудити на голові зачіску в стилі «помпадур». І якщо хтось вам говорив, що навмисне так волосся ніколи не укладеш, то ці порадники просто не були знайомі із сучасним асортиментом засобів для укладання.

partyhairbig

Зокрема, під брендом Fudge (у них навіть є серія «Big Hair») випускається маса фіксаторів, що дозволяють створювати і підтримувати зачіски в стилі Прінса або Девіда Боуї в найкращі роки. Зокрема, для неслухняного волосся підходить Raise the Roots з незвичайним аплікатором, що дозволяє наносити засіб якраз у потрібне місце.

2014-12-23 19-25-57 Ськріншот екрану

Отже, беремо плоску щітку, фен і укладаємо волосся, піднімаючи його від кореня. По-перше, так пасма легшають, а по-друге легко формується об’єм. Після того, як зачіска припідніметься, нанесіть на корені трохи Fudge Elevate StylingPowder або L’Oreal Tecni Art Super Dust — це забезпечить підтримку для нашої повітряної конструкції.

Останній етап — побризкати все це лаком для волосся сильної фіксації (наприклад, Kevin Murphy Texture Master або FudgeHair Cement).

Зверніть увагу: Аби зачіска зберігала об’єм, прагніть уникати вологості. Якщо короткі чоловічі зачіски ще триматимуть форму, то довше волосся «всядеться». Ніколи не виходьте з непокритою головою в снігопад.

Замість резюме

Ще одне правило, якому підкоряються всі зачіски чоловічі: середні, довгі і короткі. Перш ,ніж приступати до реалізації тієї або іншої задумки, погляньте на фото, що зацікавило вас. Яке обличчя моделі: кругле або витягнуте? З широкою мужньою нижньою щелепою або вузьким підборіддям? Якщо у вас інший овал обличчя, то і укладання виглядатиме по-іншому.

corey-350x550 Dagmar-350x550

Чоловічі зачіски на середнє волосся, приведені у статті, гармонують з тонким рисами обличчя, але ще більше подовжать овальну форму обличчя. Косий проділ на коротке волосся добре виглядатиме з важким підборіддям (взагалі, короткі чоловічі зачіски асоціюються з крупними рисами обличчя). Борода, зазвичай, виступає в дуеті з художнім безладом і, рідше, високим укладанням.

PROP-350x550 mhd4-350x550

Забагато інформації? Насправді, все, викладене в статті — справа 10-15 хвилин, з яких частину часу займуть роздуми над образом і зачіскою. Просто пробуйте і експериментуйте!

(Visited 331 times, 1 visits today)

buy followers