Дизайн нігтів 2016: модні малюнки на нігтях

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

З одного боку, важко сказати, що дизайн нігтів 2016 відрізняється від моди минулих років. З іншого — відмінності все-таки видно. Це схоже на плавний рух айсберга, невблаганний і безупинний.


Blue-tweed-chanel-nails

Faberge-Easter-Egg-Nail-Art-2


matte-negative-space-nails

З прикладами, мабуть, буде зрозуміліше. От, як змінився сучасний дизайн нігтів: френч відправився у відпустку, місячний манікюр на якийсь час зачаївся, до моди увійшли пульверизатори (звідси великі однотонні поверхні). Основним малюнком стала звичайна лінія середньої ширини. Лаковий дизайн нігтів 2016 виглядає стриманішим і майже відмовився від додаткових прикрас.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4347-nonoo-ss15-collaboration-01

Aztec-Nail-Art-with-Picture-polish

beach_ready_nail_art_ideas5

black-and-silver-nails-1

blue-french-manicure-3

blue-nail-art-12-640x427

bold-geometric-print-nails

cnd-vinylux-black-and-white-nail-art-4

color-club-neon-drips-1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_0241_20150419215529645_wm

gold-black-distressed-nail-art-1

gold-black-stamping-nailz-craze-1

Watermelon-Nail-Art-by-@SoNailicious-1

Tom-ford-nails-1

Тепер давайте в деталях розглянемо актуально декоровані нігті і дизайн-новинки 2016.

Формат

Покриття

Сучасний дизайн нігтів 2016 неможливо уявити без матового покриття. І хоча пік популярності цього тренду припав на попередній рік, до повної відставки йому ще далеко. Матовий — привілей довгих нігтів, глянсовий лак використовується для манікюру на коротких нігтях (дизайн 2016 в цьому плані проявляє відомий снобізм).


gradient-nail-art-3

opi-brazil-collection-geometric-nail-art-4

spooky-eyes-candle-nail-art-3

2-19-13c

31-day-challenge-polka-dots-01

Сезонність

Поступово розчиняється чинник сезону. Ні, зрозуміло, зимовий і осінній дизайн нігтів 2016 розрізняються (в основному, завдяки впізнанним сніжинкам), але художники поглинені пошуками універсальних рішень.


PicsArt_1436817076959

twinkle-twinkles-little-star-nails

glitter-gradient-nail-art-tutorial1

В той же час, дизайн нігтів весна 2016 запам’ятається небувалою кількістю квітів. Найпопулярніші “сюжети”: ромашки, троянди, бузок. Двома словами описати дизайн нігтів осінь 2016 не вийде, але в ходу все ще буде хеллоуїнський манікюр і образи з великою кількістю бежевого.


cherry_blossom_flower_nail_designs_fashionisers

flower_nails_fashionisers

lovely_floral_nail_art_ideas_fashionisers

pansy-flower-nail-art-1

pretty_flower_nail_art_designs_fashionisers

pretty_flower_nail_art_ideas_fashionisers

summer_flower_nail_designs_fashionisers

Візерунки

Популярність абстракціонізму особливо вплинула на дизайн нігтів 2016. Фото-новинки від художників наочно показують, що моди перемкнулася з конкретики (настільки актуальної раніше) на схемні зображення, що нагадують вітражі. Особливий шик — в тому, аби малюнки повторювали або доповнювали кільце (або кільця).


New-years-party-nails

Перевага абстракцій — ще і в тому, що вони завжди працюють на свою “хазяйку”. Дизайн коротких нігтів 2016 стає виразнішим за рахунок поєднання багатокутників різних кольорів.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Другий писк сезону — плями. Ці новинки дизайну нігтів 2016 будуть особливо популярними до літа. Коли як не в теплі дні насолоджуватися строкатими життєрадісними мотивами?


PicsArt_1436620426356


Kenzo-nails

Також свою хвилину слави отримали трикутники. Вони місцями формують дизайн коротких нігтів 2016. Фото наочно демонструють, як ця фігура візуально витягує пальці в цілому і лопатку нігтя, зокрема.


half-moon-manicure

Якщо говорити про конкретні малюнки, то вони повинні мати свою власну історію. Банальність — ось чого позбавлені ідеї дизайну нігтів 2016. Фото манікюру з емблемою спортивної команди або різнокольоровими раками — типова картина для цього року.


Nautical-spring-nail-art-2

У 2015 році малюнок на нігтях однієї руки міг взагалі не збігатися. Зараз же хорошим тоном є повторення хоча б на 2 пальцях. Втім, мода на абстракцію дозволяє неоднаково розписувати нігті. Фото дизайну 2016 року демонструють і такий варіант


12-10-12a

Базові кольори

Так вийшло, що зрушення у модному світі вплинули на базові кольори в манікюрі. Так, дизайн нігтів (білий) 2016 це, швидше, лінії і пересічення, ніж чистий колір. До того ж, чисті класичні кольори — це не те, що зарах формує дизайн нігтів. Червоний колір успішно замінює яскраво-червоний, ліловий, бузковий. Навіть чорний виявився в меншості.


31-day-challenge-stripes-01

blackhawks 2015 nails 1 - watermark

pink-black-white-wavy-gel-nail-art-3

Складається відчуття, що до моди повертається нюд. Поки лише як допоміжний елемент. Проте, коли ми говоримо про гелевий дизайн нігтів 2016, то майже завжди уявляємо собі “просвіти” кольору.


assassins-creed-nail-art-01

cute-valentines-day-nails

Floral-spring-nail-art-1

Ми пам’ятаємо, що рідко зустрічається чорний дизайн нігтів (2016). Проте цей колір вводиться як додатковий до комбінацій із флюоресцентними і металевими відтінками, білим і бірюзовим кольорами.


4-3-14a

6-16-13a

12-12-12a

50-shades-of-grey-nail-art-2

Прикраси

Як і раніше, актуальним є дизайн нігтів стразами. Проте, особлива увага приділяється формі прикраси: вона повинна підтримувати баланс всієї композиції. Якщо раніше можна було використовувати камінчикм модного типу для будь-якого хоч трохи урочистого приводу, то красивий дизайн нігтів 2016 вимагає специфічної форми, і витрати на манікюр можуть зрости.


Jessica Autumn in New York 2


smoky lavender and black 1 - logo

Альтернатива прикрасам — лак із шиммером (завсідник модної сцени) або стрічкою для манікюру з металевим відливом. Остання незамінна, коли потрібно швидко прикрасити пальці рівними глянсовими смужками.


striped-pastel-glitter-nail-art-01

Строкатий, але простій, цікавий, але не кричущий, — це і є дизайн нігтів 2016. Сучасні ідеї здаються ближчими до повсякденності, ніж раніше. І це не може не радувати.

(Visited 7 717 times, 1 visits today)

buy followers