Модні кольори осінь-зима 2016-2017: найактуальніші відтінки гардероба

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Заглядаючи трішки вперед — в осінньо-зимовий сезон 2016-2017 — ми намагалися з’ясовувати, якими ж будуть наймодніші кольори в одязі. Підібрати десятку найактуальніших відтінків нам допоміг інститут кольору Pantone — найавторитетніший на сьогодні законодавець колірних рішень.


2229

Отже, ось наймодніші кольори осінь-зима 2016-2017, які Pantone пропонує використовувати з настанням холодів.

Яскравий червоний або Aurora Red


1

Не зовсім класичний відтінок червоного, хоча про що тут казати — кожна жінка обирає «свій» червоний колір, з тим чи іншим підтоном, який підходить саме їй. Відтінок Aurora Red, який у списках Pantone фігурує під номером 18-1550, відрізняється теплотою, вплітанням теракоти, стриманою яскравістю і особливою насиченістю.


r1

Його активно використовували дизайнери — як в одязі, так і в макіяжі, оголосивши однозначним фаворитом своїх осінньо-зимових колекцій.


rr1

Теплий сіро-коричневий або Warm Taupe


2-2

Taupe дослівно перекладається з англійської мови як «сіро-коричневий» або «темно-сірий», проте похмурим і дуже нудним відтінок 16-1318 назвати неможна. Він зовсім не темний, а навпаки, досить світлий, нудовий. Тут є переливи кави з молоком і крему-брюле, вкраплення молочного шоколаду, відтінки старої вицвілої деревини.


t2

Дизайнери в своїх колекціях показують нам, що найбільш виграшно цей модний колір осені 2016 року виглядатиме на глянсовій шкірі і натуральній замші, а також на фетрі для капелюхів і пальт.


Image6

Смарагдово-зелені й або Lush Meadow


3-3

«Соковиті луки» — так дослівно перекладається найменування відтінку 18-5845 від Pantone. На нашу думку, зелень трави куди яскравіша і світліша, а ось цей колір — однозначно темніший, з холодним смарагдовим підтоном.


lush green3

Не дивлячись на те, що восени луки будуть зовсім не зеленими, а жовтими, не забудьте про цей актуальний відтінок дубового листя. Добре виглядатиме темна зелень на шкіряному одязі і аксесуарах — капелюхах, рукавичках, сумках і взутті.


Image2

Рожевий кедр або Dusty Cedar


4-4

Pantone назвав відтінок 18-1630 на честь кедрової деревини. І дійсно, її базовий темний колір має рожевий відтінок, а за версією Pantone «рожевий кварц» — це наймодніший колір 2016. Dusty Cedar нагадує нам торішнього фаворита — відтінок марсала, але новий відтінок світліший і тепліший, з легким коричневим відливом, немов присипаний пилом.


cedar


cedar1

Гончарна глина або Potter’s Clay


5-5

Колір 18-1340 здатен зігріти в холодні осінні і зимові дні. Яскравий і насичений відтінок обпаленої глини із вкрапленням теплих золотистих тонів осіннього листя — ось однозначний фаворит сезону.


clay

Звичайно, найкраще цей модний колір осені 2016 року виглядатиме на аксесуарах з натуральної шкіри — рукавичках і сумках, а також як основний колір верхнього одягу і м’яких облягаючих светрів.


Image1

Бузково-фіолетовий або Bodacious


6-6

Назва, яку придумав відтінку 17-3240 інститут кольору Pantone, можна перевести як «винятковий, привабливий, гідний захоплення». Сперечатися з цим визначенням важко, адже цей колір нагадує весняний бузок — символ природи, що прокидається. Саме такими, яскравими і розбавляючими похмурість холодної погоди, мають бути модні кольори зима 2017.


boda

Приклади того, як можна використовувати відтінок Bodacious для верхнього одягу, шукайте в колекціях осінь-зима 2016-2017.


boda1

Пряний гірчичний або Spicy Mustard


7-7

Один з найприємніших оку відтінків — це 14-0952 від Pantone. Теплий і спокійний жовтий колір, що нагадує пряну гірчицю і одночасно осіннє листя.


must

Один погляд на нього зігріває взимку, а тому сміливо використовуйте його для верхнього одягу. До речі, наймодніші кольори в одязі 2016 — це саме жовті відтінки — починаючи з яскравих цитрусових і закінчуючи насиченими шафрановими.


Image5

Холодний сірий або Sharkskin


8-8

Теплі відтінки, звичайно ж, зігріють нас восени і взимку, але без холодних сірих тонів цей сезон важко уявити. «Акуляча шкіра» — так перекладається назва відтінку 17-3914. Це, напевно, наймодніший колір осінь-зима 2016-2017, адже використовується він майже всюди.


grey

Чистий сірий колір — не дуже темний і не дуже світлий — прекрасно виглядає на одязі з джерсі і тонкого сукна.


Image4

Річковий синій або Riverside


9-9

Ще один абсолютний фаворит будь-якої колекції одягу для холодної пори року — це синій. Модні кольори осінь-зима 2016-2017, за версією Pantone, пропонують нам відразу два відтінки синього, одним з яких, більш насиченим і темним, буде 14-4028 Riverside. Назва його переводиться як «прибережна смуга», а ми пропонуємо визначення «річковий синій». Адже цей колір нагадує річкову воду — темну, мутнувату, мінливу, з кобальтовими переливами.


river

Дуже наближений до «джинсового» відтінку, Riverside відмінно виглядатиме не лише на денімі, але також і на велюрі і оксамиті.


Image7

Повітряний блакитний або Airy Blue


10-10

Другий, світліший синій відтінок від Pantone для холодної пори року — це 14-4122 Airy Blue, повітряний блакитний. Тільки уявіть собі чисте небо відтінку бірюзи – хіба ж може воно бути таким яскравим восени? Завершує нашу десятку наймодніших кольорів в одязі 2016, відтінок Airy Blue — світлий і чистий, але більш наближений до холодного сірого.


airy

Дизайнери пропонують використовувати його для шерсті, мохера і бавовни, втілюючи в цьому кольорі пальто, блузи і нарядні, романтичні сукні.


Image3

Велика кількість різних фасонів і моделей, стилів і акцентів, незвичайних поєднань і цікавих нюансів, запропонованих іменитими дизайнерами, багатьох з нас бентежать. Починати розбиратися у всьому цьому розмаїтті варто саме з колірних тенденцій, адже яким би не був крій вашого нового плаття, першим в око кидається саме його колір!

(Visited 14 448 times, 1 visits today)

buy followers