Прості зачіски на кожен день 2014

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

У вас з’явилося бажання саме сьогодні відправитися в університет, на роботу або в кафе з новою зачіскою? А може ви просто хочете навчитися красиво укладати волосся? Так або інакше, для вас я зібрала в цій статті деякі модні ідеї зачісок, особливо вони знадобляться тим , хто хоче, по-перше, зробити зачіску самостійно, по-друге, не витратити на це багато часу і, по-третє, бути на висоті. Загалом, складність мінімальна, краса максимальна. Вчимося.

зачіска на кожен день

зачіска на кожен день


Почнемо з відносно простої, але незвичайної зачіски. Наше завдання: закрутити волосся в джгутики ось так (краще всього починати закручувати волосся із скронь і далі до основи):

зачіска на кожен день

А потім з’єднати їх в низький пучок. Або, за бажанням, хвіст. Зачіска вимагає лише трохи вправності. В разі, якщо волосся сильно слизьке, його можна закріпити шпильками.

зачіска на кожен день

А ось ідея від Gucci, як різноманітити звичайну зачіску. Робимо низький пучок, залишаючи вільним одне товсте пасмо. Наносимо на нього гель або спрей для укладання волосся і накручуємо в основи, залишаємо два кінці стирчати і закріплюємо все це парою шпильок. На них, у свою чергу, наносимо ще більше засобу для укладання, випрямляємо і просто залишаємо в спокої. Елементарно і дуже красиво.

зачіска на кожен день

Інший варіант з пучком від Valentino. Зачісуємо волосся на бік і робимо пучок, прикриваючи пасмами вуха. В коріння додаємо об’єм, підводячи волосся гребінцем і — готово. Вийшла зачіска в стилі ретро.

зачіска на кожен день

Зробіть звичайний низький хвостик і укладіть його в сіточку, контрастного кольору відносно вашого волосся . Як від Chanel.

зачіска на кожен день

Якщо ви хочете отримати стиль ретро, просто зробіть пучок і пов’яжіть довкола голови стрічку (або купіть спеціальний обідок або еластичну гумку з бантиком). Додайте трохи об’єму корінню коло стрічки і все — зачіска в стилі ретро готова.

зачіска на кожен день

Залиште проділ посередині і зробіть пучок. Витягніть одну-дві пасмочки і злегка накрутіть (на плойку, бігуді або феном і круглим гребінцем). Це — класика.

зачіска на кожен день

Як щодо оригінальної зачіски? Зробіть високий хвіст, нанесіть засіб для укладання волосся і приколіть кінчики до голови, як на фото. Для дуже сміливих, але дуже стильних дівчат.

зачіска на кожен день

Зробіть хвіст, пройдіться по ньому гребінцем у зворотному напрямі і укладіть в пучок. Стиль: художній безлад.

зачіска на кожен день

Якщо ви умієте плести французькі коси, то зробіть дві з боків і зберіть кінці кіс в пучок. Вийде дуже елегантний вигляд.

зачіска на кожен день

Плануєте одягнути взуття на низькому каблуці або навіть балетки? Тоді ретельно зберіть волосся у високий пучок і закріпіть сіточкою. Мода на старі зачіски повертається.

зачіска на кожен день

Спершу зробіть хвіст, витягніть декілька пасмочок внизу і з боків. Хвіст, що залишився, перетворіть на пучок. Дайте спокій тому волоссю, що внизу, а пасмочки з боків закріпіть шпильками. Зачіска не складна, але виглядає, справді, модно.

зачіска на кожен день

Якщо звичайний пучок вам вже набрид, то чом би не спробувати його урізноманітити? Розділіть хвостик на дві частини і закрутіть джгутики в пучок. Це не так складно, як здається.

зачіска на кожен день

В разі, якщо попередня зачіска здалася вам одноманітною або нудною, то спробуйте ось так:

зачіска на кожен день

Освіжити пучок за 20 секунд? Запросто. Просто витягуємо декілька дрібних пасмочок. Стиль: художній безлад.

зачіска на кожен день

А якщо звичайного пучка в стилі «безлад» вам мало, то тоді закріпіть пучок масивною, краще всього металевою, шпилькою. Варіант: вечірній.

зачіска на кожен день

Ви думали, що хвостик вже ніяк не модифікувати? Спробуйте розділити його на дві частини, трохи закрутити і заколоти кінчики волосся під хвостом, змістивши їх убік. Додайте трохи спрея для блиску волосся і готово — нове життя для нашого улюбленого хвоста!

зачіска на кожен день

Сподіваюся і ви підберете собі нову зачіску серед такої різноманітності.

(Visited 258 times, 1 visits today)

buy followers