Як підібрати зачіску за формою обличчя?

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Добре, коли стрижка робить фізіогномічні риси привабливішими. До речі, саме тому не існує якогось універсального рішення — адже обличчя в нас різні. Більш того, різні чоловіки прагнуть досягти різного ефекту: хтось хоче підкреслити нижню щелепу, аби виглядати більш вольовим, а хтось мріє звузити дуже широкі скули.

short hairstyles for men-3

Багато хто приходить до перукаря вже підготовленим, уявляючи стрижку, яка повинна виглядати найбільш виграшно. Проте тут потрібно розуміти, з яким овалом обличчя вона так виглядатиме. Цьому і присвячений наш огляд, що детально відповідає на питання: «Яка зачіска мені підійде?»

Стрижки для овального обличчя

Завдяки своїм пропорціям, овальне обличчя добре виглядає зі стрижками різної форми і довжини. Отже володарі такої зовнішності можуть не лише носити будь-які сонячні окуляри, але й сміливо експериментувати зі своїм волоссям.

oval

Єдине, чого слід уникати — довгого чубка, тому що він робить обличчя кругліше. У всьому іншому покладайтеся на свій настрій: можна зачісувати пасма вперед або назад, відрощувати або коротко стригти — все це здорово виглядатиме.

Стрижки для квадратного обличчя

Вважається, що чоловіки з квадратним обличчям — сильні і мужні. Найбільш видатна риса такої форми — потужна щелепа, яка робить вираз обличчя рішучішим.

squareface

Також, як і овалу, квадрату йдуть більшість стрижок, проте краще, аби кінчики волосся були подалі від контура обличчя. Класика жанру — коротка стрижка, яка не відволікає увагу від її володаря.

Підібрати зачіску буде достатньо легко, проте не розчісуйте волосся на прямий проділ і уникайте важкого довгого чубка.

Стрижки для подовженого овалу

Підібрати стрижку безкоштовно можна і для довгастого обличчя. Відштовхуйтеся від того, що ви маєте справу з трошки подовженим овальним обличчям — відповідно, можна спокійно переймати ідеї, представлені вище.

oblong

Прагніть уникати коротких скронь, якщо плануєте зберегти довжину уздовж проділу, інакше ви сильніше витягнете обличчя. Дотримуйтеся рівноваги: короткої верхівки з короткими скронями і довгого волосся з довгими боками. Добре виглядатимуть пасма, зачесані вперед.

Стрижки для круглого обличчя

Яку можна зробити зачіску для круглого обличчя? Це залежить від того, які риси ви хочете підкреслити. Прокльоном і благословенням цього типу є той факт, що обличчя позбавлене вираженої незграбності.

round

Прагніть уникати зайвого об’єму і довгого чубка з філіруванням, оскільки вони ще більше закругляють обличчя. Віддайте перевагу полегшеним кінчикам, піднятим вгору пасмам і зачіскам а-ля Елвіс.

Зачіска для ромбоподібного обличчя

Широкі скули у чоловіків зазвичай зачаровують, та ось біда — через них лоб і підборіддя здаються вужчими. Тому дуже важливо вибрати таку зачіску, аби вона розширювала ці зони.

diamond

Добре виглядатимуть зачіски на середнє волосся — вони дадуть додатковий об’єм. Чубок і бокові пасма можна підняти від кореня. Проте не прагніть укладати зачіску волосок до волоска: навпаки, ніж природніший вигляд матимуть волосся, тим більш привабливим буде ваш образ.

Зачіска для обличчя з вузьким підборіддям

Відмінність з попереднім типом обличчя криється у верхній третині: лоб виглядає ширшим, а ось підборіддя різко контрастує зі скулами. Логічно, що для чоловікам з таким обличчям личать ті ж стрижки, що і володарям широких скул. Проте, з деякими відмінностями.

heart

Володарі вузьких підборідь можуть дозволити собі довге волосся, уклададене вгору або набік. «Американські» небритість або коротка борідка допоможуть зрівноважити всі третини обличчя — така хитрість допоможе тим, хто віддає перевагу укороченим стрижкам.

Зачіска для грушовидних облич

Це повна протилежність попередньому типові: відрізняють її вузький лоб і значна щелепа. Мабуть, даний тип обличчя — найпростіший зі всього спектру. Він вимагає багатошарової стрижки, яка б додавала об’єм до скроневої частини. Виручить також розпатланий чубок.

triangular

Якщо ж ви віддаєте перевагу довгому волоссю, то прагніть збирати його у хвіст, тому що пасма в підборіддя лише обважнюватимуть і без того масивне підборіддя.

Це були загальні поради про те, яку можна зробити зачіску відповідно до овалу обличчя. Ось ви вже готові прийняти рішення. І яке? «Зачіска мені підійде, ось тільки б поглянути на неї живцем.» Ось чому ми переходимо до конкретики — тобто до саме вашої, єдиної і неповторної, зовнішності. Аби найвигідніше обіграти її, рекомендуємо підібрати зачіску на комп’ютері (безкоштовно, звичайно) перед тим, як відвідати перукаря. Так, використовуючи сучасні технології, ви зможете поглянути на себе зі сторони до того, як у вас знімуть половину довжини.

Можна підібрати зачіску онлайн. Для цього існує купа сервісів, причому процес вибору займе всього пару хвилин. Представляєте, пару хвилин, а не півгодини болісного чекання в кріслі! Підібрати зачіску онлайн — безкоштовно (уникайте сайтів, де з вас потрібна оплата послуг смс-кой).

Як підібрати зачіску на комп’ютері? Для цього встановіть собі програму jKiwi і завантажите туди своє фото (рекомендуємо використовувати таке, де ви дивитеся прямо в камеру, а обличчя більш-менш рівномірно освітлене). Після цього відкрийте теку з чоловічими стрижками і «приміряйте» їх на себе.

581a915a05f31ee1de6acc1b0804aeed

Назва: jKiwi
Активація: Не потрібна, програма безкоштовна
Розмір: 27 Mb

ВИКАЧАТИ ПРОГРАМУ ПІДБОРУ ЗАЧІСОК jKiwi | | альтернативне посилання

До речі, програма дозволяє порівнювати варіанти, так що ви завжди зможете вирішити для себе — чи подобається вам теперішній консервативний варіант або краще вибрати щось нове і зухвале. Там же можна не лише підібрати зачіску за формою обличчя, але і «пофарбувати» пасма в інший колір — і не вислуховувати при цьому безглузді питання. Погодьтеся, це варте того, аби спробувати.

(Visited 1 127 times, 1 visits today)

buy followers