Як позбутися пігментних плям (веснянок): 10 ефективних способів

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

пігментні плями (веснянки) Пігментні плями або, як їх ще називають, веснянки — проблема багатьох жінок. У когось вони світліші, у когось темніше, але і ті та інші додають масу незручностей і проблем їх власниці.

Причина виникнення пігментних плям

Як правило, причиною виникнення плям є тривале перебування на сонці, інколи вони з’являються під час вагітності і залишаються навіть після пологів. В будь-якому разі, пігментні плями не подобаються нікому, а жінка з такою прикрасою на обличчі відчуває себе не упевнено. Всілякі веснянки можливо прекрасно прикрасять кирпоносий ніс дитини, але не обличчя молодої і красивої жінки.

Для того, щоб почати боротьбу з цією проблемою потрібно розібратися в причинах появи цієї проблеми. Існує декілька причин появи плям.

Основною причиною є вплив ультрафіолетового випромінювання і неакуратне «спілкування» з сонячними променями.

Разом з цим, пігментні плями можуть з’являтися через неправильну роботу травної системи людини, а також через проблеми з печінкою.

Звичайно, якщо причина не в сонячних променях, потрібно звернутися до фахівців і боротися не з самими плямами, а з причинами їх появи. В будь-якому разі, при виявленні пігментних плям, візит до дерматолога не зашкодить, а допоможе розібратися з причиною появи цієї проблеми.

Якщо проблема пігментних плям в сонячних променях, потрібно забезпечити захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання. Для цього необхідно ховати обличчя під широкополі капелюхи, носити сонцезахисні окуляри і користуватися кремами для захисту шкіри від сонця.

Крем і декоративна косметика від пігментних плям

Вибираючи крем, зверніть увагу на маркіровку, аби правильно розрахувати допустимий час перебування на сонці, аби крем виправдав себе. На тюбику захисного засобу існує рівень SPF, який необхідно помножити на 15, аби порахувати час дії крему при знаходженні під сонячними променями (час в хвилинах).

пігментні плями (веснянки) Окрім сонцезахисних кремів, існує декоративна косметика, яка не пропускає ультрафіолетове випромінювання. Використовуючи її в повсякденному житті, ви захистите свою шкіру від впливу сонячних променів.

Харчування проти пігментних плям

Окрім зовнішнього захисту шкіри, можна допомогти організму боротися з пігментними плямами зсередини. Для цього необхідно включити в свій раціон якомога більше продуктів з високим рівнем вітаміну А, З, і В. Представницям слабкої статі, в яких існує схильність до проявів посиленої пігментації, потрібно носити одяг з натуральних матеріалів, оскільки синтетика викликає появу пігментних плям.

Як видалити пігментні плями, якщо вони вже є на шкірі?

Можна використовувати косметичні засоби, які обіцяють позбавлення від підвищеної пігментації. Але не варто тут економити, оскільки неякісна косметика може викликати алергічну реакцію і окрім плям на обличчі з’являться ще і прищі.

пігментні плями (веснянки) Народні способи видалення пігментних плям

Окрім косметичних засобів, існують народні методи боротьби з пігментними плямами.

  • Найчастіше використовується сік лимона, для цього його розводять з водою, в пропорції 1:10 і протирають їм шкіру.
  • Також дуже добре зарекомендував себе свіжий огірок, який можна використовувати як маску, заздалегідь натерши його на терці, або просто протирати їм обличчя.
  • Також відмінно допомагає кисле молоко, сметана, кефір і перекис водню. Останній засіб потрібно використовувати дуже акуратно, щоб уникнути опіків.
  • Видалити пігментні плями на тілі можна за допомогою ванн з чистотілом.
  • У народі говорять, що пігментних плям і веснянок можна позбутися за допомогою собачої слини. Для цього потрібно нанести її на уражену ділянку шкіри.

Косметичні процедури від видалення пігментних плям

Ще один дієвий спосіб боротьби з пігментними плямами пропонують косметичні салони. Це пілінг, при якому відбувається дія на верхній шар шкіри, що наводить до очищення і видалення клітин, що омертвіли. Існує декілька видів пілінга.

1. Ультразвуковий пілінг від пігментних плям. При такому способі не лише видаляється шар шкіри, що омертвів, але і вводяться під шкіру живильні речовини.
2. Лазерний пілінг від пігментних плям. Такий пілінг підійде для всіх типів шкіри, навіть з сильною чутливістю.
3. Хімічний пілінг від пігментних плям. При такому методі на шкіру наносяться спеціальні засоби, які провокують опік шкіри, тим самим, оновлюючи її.

Методів позбавлення від пігментних плям багато, вам вибирати який спосіб найбільш підходить вам. Можна спробувати деякі методи комплексно і тоді від пігментних плям не залишиться і сліду.

Sоurcе оnа-znаеt.ru

(Visited 374 times, 1 visits today)

buy followers