Як зробити зачіски в стилі «Ігри Престолів»

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Вже четвертий сезон гучного і майже легендарного серіалу «Гра престолів» в самому розпалі, і мільйони глядачів по всій планеті не можуть відірватися від цього казкового, фентезійного, а інколи лякаючого світу. Джордж Мартін створив не лише чудову паралельну реальність але і цілий парад сильних, упевнених в собі і прекрасних героїнь, за якими ми тепер спостерігаємо на екранах.

Кожна дівчина з цього серіалу — окрема історія, і в них нас зачаровує буквально все — від характеру і сміливості до платтів і зачісок. До речі, про зачіски. Якщо силу волі треба виховувати роками, а на пошиття подібного шикарного плаття піде половина зарплати, то зачіски з серіалу повторити дуже просто. Вам в допомогу — покрокова ілюстрована інструкція по створенню локонів, джгутів і кіс як в однієї з семи героїнь серіалу.

Маргері Тірелл

Маргері Тірелл, майбутня дружина Джоффрі , саме з такою зачіскою прогулювалася по квітучих королівських садах. Повторити її досить просто:

1. Ділимо волосся на прямий проділ, виділивши при цьому два локони з боків.

2. Робимо звичайний пучок на потилиці.

3. З кожного боку, починаючи із скронь, треба закрутити по три в міру тугих джгута, прикріпити їх до пучка за допомогою шпильок. Щедро закріпити все лаком.

Дейенеріс Таргарієн

Мати драконів, прекрасна і загадкова Дейенеріс, мабуть, найяскравіша дівчина зі всього епіка «Гра престолів». Смілива воячка вже четвертий сезон проводить на полі боя, захоплюючи міста і управляючи армією, і їй, ясна річ, не до майстерних локонів і іншої хитромудрості. Коронна зачіска цієї героїні — хитросплетені і розпатлані косички, які ми зараз якраз постараємося повторити.

1. Робимо ззаду горизонтальний проділ десь на рівні брів.

2. Нижню частину волосся поки не чіпаємо, а ось верхній хвостик потрібно розділити на дві рівні частини і заплести в коси, але не до кінця.

3. Сполучаємо коси, що вийшли, в одну десь на середині плетіння і закріплюємо гумкою.

4. Нижні коси заплітають десь на границі росту волосся. Плетемо дві нижні коси з різних сторін і сміливо закріплюємо їх лаком.

5.Тепер всі коси потрібно заплести в одну і гарненько закріпити їх лаком для волосся. А перед цим краще додати зачісці трішки безладу і злегка розшарпати — все-таки це зачіска воїна, а не якоїсь там ніжної принцеси.

Кейтілін Старк

Мати приреченого будинку Старків — найзріліший персонаж історії. Тому і зачіска їй до пари — скромна, але ефектна. До розкоші у Вінтерфелле не звикли, що видно і по простоті і легкості зачіски Кейтілін.

1. Ділимо волосся на прямий проділ. Із скронь починаємо робити джгут, набираючи по ходу скручування в нього нові пасма.

2. Закріплюємо об’ємний джгут, що вийшов, і з іншого боку робимо такий же. Продовження обох джгутів заплітаємо в звичайну, не тугу косу. Закріплюємо результат, що вийшов, лаком.

Ігрітт

Розкішна дикунка хоч і не живе в королівських палатах, але виглядає завжди прекрасно. Що допомогло їй, до речі, охмурити і позбавити невинності одного з найперспективніших і привабливіших чоловіків серіалу, бастарда Джона Сноу . Зачіска в прекрасної Ігрітт така, що її можна встигнути зробити і поправити навіть в жорстокому бою.

1. У центральній частині голови плетемо дві вивернуті коси (всі рухи як і при плетінні звичайної коси, лише не усередину, а назовні) десь до середини голови.

2. В скронь беремо пасмо, скручуємо в щільний джгут і фіксуємо лаком. Далі треба трохи розшарпати джгут і зафіксувати його невидимками. Те ж саме робимо з іншого боку і закріплюємо джгути разом.

3. Коси сплітаємо в одну і теж скріплюємо шпильками в районі джгутів.

Серсея Ланністер

Зразок елегантності, королівської гідності, підступності і жорстокості з сезону в сезон повільно рухається від кохання до алкоголю і з шикарних зачісок до звичайного розпатланого волосся. З крайностей в крайності загалом, тому втілити пропоную самий нейтральний зі всіх образів Серсєї. З таким і зручно, і не нудно, і спокійно можна ходити як на роботу, так і на дружні зустрічі.

1. З кожного боку робимо 2 однакових джгута: верхній — звичайний, коли два тонкі пасма перекручуються між собою; при створенні нижньго в пасмо збираються і всі вільні довкола .

2. Всі чотири джгути потрібно з’єднати і сплести з них одну косу.

(Visited 242 times, 1 visits today)

buy followers