Зачіски з чубком або без: приклад зірок

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Дуже часто ми, дівчата, задаємося питанням — підстригати чубок чи ні. І якщо в нашому випадку питання вирішується в союзі з дзеркалом і подругами, то зіркам у цьому допомагають стилісти. Втім, у будь-якому випадку, створений образ не завжди виходить вдалим.

Ема Стоун часто експериментує зі своєю зачіскою. Це стосується і кольору волосся і довжини чубка. На початку цього року актриса змінила платиновий блонд на медовий відтінок волосся, а також відстригла прямий чубок. У Еми широкий лоб, і густий чубок вигідно його звужує.

Ема Стоун без чубка

Ема Стоун з чубком

Короткий і густий чубок завжди кардинально міняє образ. Актриса Міа Васиковська спробувала це на собі, коли з’явилася з такою зачіскою. З чубком Міа виглядає строго і трохи нудно. Зате з високою зачіскою без чубка — елегантно.

Міа з чубком

Міа без чубка

А ось Ванессі Хадженс, навпаки, чубок додає зухвалості. З нею Ванесса виглядає завзятою і юною:

Ванесса без чубка

Ванесса з чубком

Цей образ Демі Ловато — один з найвдаліших. Саме завдяки високій зачісці і рівному чубку, а також макіяжу в природних тонах.

Демі Ловато з чубком

Демі Ловато без чубка виглядає дорослішою

Прямий чубок середньої довжини додав образу Руні Мара ретро-відтінок. Зачіска з ідеальним, гладким укладанням без чубка відкриває обличчя Руні, демонструючи тонкі риси обличчя актриси.

Руні з чубком

Руні з проділом без чубка

Рейчел МакАдамс любить чубок у всіх його проявах (прямий, косий, рваний, подовжений). І чубок, треба сказати, дуже личить актрисі. Втім, Рейчел личить практично будь-яка зачіска.

Тейлор Свіфт також може похвалитися великим досвідом «дружби» з чубком: вона уміло укладає його то в ретро-стилі, то залишає довгий прямий чубок, то прибирає його в пучок:

Актриса Олівія Уайлд з чубком виглядає трохи простакувато. Зате прямий проділ акцентує увагу на красивих очах актриси.

Олівія без чубка

Олівія з чубком

Різ Уїзерспун — яскравий приклад того, як чубок може «скинути» пару-трійку років. Актрисі ідеально личить як бічний, так і прямий чубок, який робить гострі риси Різ мякшими

У Леї Мішель досить крупні риси обличчя і великий ніс. З чубком Леа виглядає ніжнішою і жіночною.

Леа Мішель з чубком

Леа Мішель без чубка

Густий чубок Джесіки Біл сам по собі сподобався багатьом дівчатам. І все-таки, без чубка Джесіка виглядає елегантніше і ніжніше.

Джесіка з чубком

Джесіка без чубка

У улюбленки Америки — Дженніфер Лоуренс — близько посаджені невеликі очі, тому прямий чубок їй просто протипоказаний. У випадку з Лоуренс ситуацію може виправити «косий» чубок:

Моніка Белуччі може похвалитися розкішним волоссям. Актриса ніколи кардинально не міняла колір волосся. Тому до змін із зачіскою можна віднести якраз появу чубка. Вперше вона зважилася на це в 2007 році, а днями повторила експеримент. Звичайно, ніщо не приховає красу Моніки. Та все ж, витончена краса вимагає відкритого обличчя.

Моніка без чубка

Моніка з чубком

(Visited 136 times, 1 visits today)

buy followers