Зачіски і стрижки для тонкого волосся: фото та ідеї

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Власницям тонкого волосся добре знайомі постійні муки вибору: яку укладку зробити, аби додати об’єму? У цій статті ми зібрали більше десяти перевірених варіантів для волосся різної довжини, а також спробували уточнити основні закономірності стрижки для тонкого волосся, та дати рекомендації по колористиці.

461e45a1cdaf9d3cf58905735ab99257

Тут, як то кажуть «на полях «, потрібно відзначити, що тонке волосся вимагає правильного догляду. Обирайте ті лінійки продуктів, які створюють ілюзію об’єму (сюди відносяться не лише шампуні і кондиціонери, але і засоби для стайлингу). Стежте, аби всі вони були легкими і не давали ефекту склеювання.

Жіночі стрижки для тонкого волосся

Яка стрижка підійде тонкому волоссю? Коротка! Чим менше довжина, тим більше об’ємною здається зачіска. Зміни образу дуже добре простежуються у Наталі Портман, яка носила самі різні стрижки: від середньої довжини до піксі. Коротку стрижку краще зачісувати вперед і на косий проділ — так вона приверне увагу до овалу обличчя і підкреслить красу очей.

1

Якщо ви поки не знайшли в собі рішучість ризикувати довжиною, зробіть «сходинки». І, хоча на перший погляд може здатися, що «сходинки» ще більше прорідять пасма, це не так. Чим більше шарів, тим більш об’ємною здаватиметься зачіска. Доречі, зачіски на середнє тонке волосся зі сходинками можуть мати як розпушені кінчики, направлені назовні, так і закруглені форми, укладені всередину.

3

Боб не втрачає своєї актуальності. Якщо обирати наймодніші стрижки для тонкого волосся 2014, то він обов’язково очолить список. Секрет в тому, що перехід від довших пасом біля підборіддя до коротших на потилиці, робить потилицю більш рельєфною. Таким чином, зачіска виходить пишною, навіть тоді, коли ви не укладаєте кінчики усередину. Недаремно такий стиль любить Вікторія Бекхем.

2

Довший боб, що спускається на 2-3 пальці нижче за підборіддя, теж непоганий варіант. Він дозволяє використовувати всі можливості начісування (не забувайте фіксувати пасма лаком або мусом, наприклад, Volumactiv від Kerastase). Особливо симпатично така конструкція виглядатиме на власницях обличчя сердечком.

Зачіски для тонкого волосся

Тонке волосся, що в’ється, завжди здається більш об’ємним, ніж пряме. Тоді, коли вам треба швидко зібратися на вечірку, де ви хочете виглядати чарівно, сформуйте прядки м’якими хвилями. Злегка розтріпайте пасма, аби вигляд вийшов природнішим. Оптимальні засоби для тонкого волосся із завитками — спреї з додаванням морської води: вони перешкоджають склеюванню окремих прядок. Оптимально легкі завитки виглядатимуть на стрижці східцями.

4

Зачіски для тонкого рідкого волосся часто створюються на косому проділі — це перевірений спосіб створити ілюзію великого об’єму волосся. Підсилити ефект можна за допомогою довгого чубчика, також укладеного набік.

5

Проте, не лише якісною стрижкою або зачіскою можна «врятувати» тонке волосся. Фото зірок (по яких важко здогадатися, що вони страждають від тієї ж проблеми, що і прості смертні) наводить на думку, що величезну роль відіграє тонування. Досвідчений колорист може створити справжній 3D-эфект, що перетворює досить скромне «багатство» у копицю. Пам’ятайте, що об’ємнішими виглядають світлі пасма.

6

І, наостанок, треба обов’язково пригадати про блиск. Будь-яке тонке рідке волосся виглядатиме відмінно, якщо вони блищить. При цьому досить буде просто розчесати волосся, щоб досягти ефекту гладкої поверхні. У цьому вам допоможуть такі засоби, як Shine Spray від Prive або Cristophe Professional Hair Serum. З ними всі довгі і короткі стрижки для тонкого волосся заграють новими фарбами і допоможуть вам отримати масу компліментів.

Жіночі стрижки для тонкого волосся (фото)

fine hair

fine hair2

fine hair3

fine hair4

fine hair5

fine hair6

fine hair7

fine hair8

fine hair9

fine hair10

fine hair11
fine hair12

fine hair13

fine hair14

fine hair15

fine hair16

fine hair17

fine hair18

fine hair19

fine hair20

fine hair21

fine hair22

fine hair23

fine hair24

fine hair25

fine hair26

fine hair27

fine hair28

fine hair29

fine hair30

fine hair31

fine hair32

(Visited 14 838 times, 1 visits today)

buy followers