Чоловічі джинси весна 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Впродовж декількох сезонів одяг з денима стає одним з актуальних трендів і джинси присутні в багатьох колекціях модних дизайнерів. Класичні джинси завжди в моді, але серед моделей чоловічих джинсів весна 2014 є цікаві і незвичайні ідеї, які дозволяють розширити і відновити свій джинсовий гардероб.

Чоловічі джинси весна 2014

BLK DNM, Moschino (Москіно), Dsquared2, Balmain (Бальма), Sibling

Окрім традиційних прямих моделей, в колекціях чоловічих джинсів нового сезону можна зустріти цілий ряд вільних широких фасонів. У моді укорочені джинси, недбалі одвороти і різна посадка на талії.

Чоловічі джинси весна 2014

Paul & Joe, Philipp Plein (2,3), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд), MCQ Alexander McQueen (Олександ Мак Квін)

Джинси с еффектом поношеності — безумовний тренд нових колекцій. Вицвілі ділянки, потертості, дірки і великі латочки дуже актуальні. Деякі дизайнери також пропонують чоловічі джинси з імітацією захисту — шкіряним гульфиком і вставками на колінах.

Чоловічі джинси весна 2014

Sibling, Paul Smith (Паул Сміт) , Moschino (Москіно), A.P.C., MCQ Alexander McQueen (Олександ Мак Квін)

Для чоловічих джинсів весна 2014 дуже актуальний білий колір, в моді різні відтінки індиго, чорний, сірий, помаранчевий і червоний кольори. Завдяки актуальному ретро, як і раніше популярні «варені» джинси найконтрастнішого виконання.

Чоловічі джинси весна 2014

Viktor & Rolf, MCQ Alexander McQueen (Олександ Мак Квін) , Versace (Версаче) (3,4), Paul & Joe

Смужки, написи, квітковий принт і орнамент, абстракції і змішані принти, — все це актуальні забарвлення чоловічих джинсів нового сезону. При цьому, дизайнери використовують як традиційну, так і неонову колірну гамму.

Чоловічі джинси весна 2014

Trussardi, Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд), Viktor & Rolf, Diesel Black Gold (Дізель Блек Голд), Versace (Версаче)

Окрім класичного денима, в моді джинси з тканини з об’ємним малюнком і бархатистою фактурою, шкіри і замша, а також з денима з ефектом мокрого покриття. Деякі дизайнери пропонують моделі з обробкою шкіряними ремінцями по швах і аплікаціями.

Джерело vеrystylіsh.ru

(Visited 171 times, 1 visits today)

buy followers