Мелірування волосся 2018: наймодніші види фарбування

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: , ,

Модне мелірування волосся — це відмінна альтернатива для дівчат, які не готові до серйозних експериментів із зовнішністю, але хочуть додати образу «родзинки». На цей час існує декілька технік, серед яких найпопулярнішими вважаються брондірування, шатуш і омбре. Перш, ніж перейти до огляду видів мелірування волосся 2018, давайте спочатку розберемо особливості і переваги цього вигляду фарбування.


2

Переваги мелірування

Не секрет, що мелірування волосся пасмами — досить тонка техніка фарбування, при якій майстер наносить фарбу не на все волосся, а на окремі локони — в цьому і криється її головна перевага. З цього витікає ще одне безперечне достоїнство мелірування — його не потрібно оновлювати кожного місяця, відвідувати салон достатньо один раз на 2-3 місяці.


3

Що стосується естетичного боку питання, то тут все суворо індивідуально, але одне можна сказати напевно — мелірування на темному і на світлому волоссі виглядає однаково добре.


4


5

Як бачимо, переваг в даної техніки фарбування чимало, тепер розберемося в різновидах мелірування волосся 2018. Фото представлених моделей допоможуть зрозуміти, як виглядатиме та чи інша техніка на локонах різного кольору і довжини.


6

7

24

Шатуш

Це відносно нова технологія мелірування волосся, яка характеризується фарбуванням невеликих пасмочок з відступом від коренів. Найбільш виграшно виглядає таке мелірування на темному волоссі, фото це підтверджують.


9

16

Цей тип мелірування на волоссі середньої довжини розкриється повною мірою, додасть йому об’єму, а образу — виразності. На короткому волоссі колірні відблиски пасм будуть не такими помітними.


11

14

18

Шатуш відмінно виглядає як на розпущеному волоссі, так і на зібраному, ви можете завивати локони або носити легку каліфорнійську хвилю.


10

15

17

Омбре

Мелірування на довгому волоссі в техніці омбре виглядає особливо красиво, адже тут плавний перехід від темного кольору до світлого є найбільш помітним. Хоча власниці волосся середньої довжини теж користуються перевагою цієї технології.


23

28

Раніше оптимальним рівнем переходу одного кольору в іншій вважалася середина довжини волосся, зараз же можна зустріти омбре з вищим і нижчим рівнем.


26

27

Для омбре підходить будь-який колір волосся, мелірування може бути контрастним або навіть з використанням незвичайних відтінків — на класичних варіантах зупинятися не обов’язково.


25

20

21

22

28

29

Брондірування

За допомогою брондірування можна досягти ефекту вигорілого волосся, який підійде брюнеткам. Цей різновид мелірування теж відмінно виглядає на чорному волоссі, блондинки і власниці русявого волосся рідко удаються до цієї техніки.


33

37

38

Стилісти під час брондірування волосся використовують, в основному, природні відтінки — карамелевий, янтарний, мідний і медовий. Різниця між кольорами, як правило, не перевищує трьох тонів при такому меліруванні волосся. Фото до і після процедури демонструють, як органічно поєднуються такі відтінки з коричневим кольором волосся.


31

Не дивлячись на всю складність брондірування, кінцевий результат виглядає дуже природно, м’які переливи пасмочок роблять зачіску візуально об’ємнішою і красивішою.


30

35

36

32

91

Мажімеш

Мелірування на світлому волоссі — мажімеш — одна з найщадніших технік, в основі якої лежить освітлюючий склад на восковій базі. В результаті такого фарбування волосся набуває природного блиску і шовковистої текстури.


40

45

Мажімеш передбачає освітлення волосся всього на 2-4 тони — це ідеальний варіант для дівчат, які хочуть при мінімальних витратах отримати максимальний ефект.


39

47

Цей тип мелірування підходить як для короткого, так і для довгого волосся. Мажімеш органічно виглядає навіть на в’юнких локонах, що робить його універсальним.


44

48

41

42

43

46

Контрастне мелірування

Якщо хочеться чогось екстравагантнішого, то варто придивитися до контрастного мелірування, яке має безліч варіацій — воно може бути зональним, асиметричним, класичним і частковим.


55

56

57

59

49

52

До недавнього часу вважалося, що контрастне мелірування на русявому волоссі виглядає найвдаліше, але тренди змінюються, тепер кольорові пасма можна побачити і на брюнетках, і на шатенках.


51

58

60

Мелірування на чорному волоссі з використанням незвичайних, екстремальних кольорів виглядає дуже ефектно. А кольорові «пір’їнки» додають образу оригінальності і в цілому роблять його цікавішим.


50

54

61

53

Часткове мелірування

Кажучи про часткове мелірування волос, ми маємо на увазі конкретну зону, а саме — передні пасмочки, які облямовують обличчя і додають йому особливої чарівності.


71

63

66

69

70

Найкраще виглядає таке мелірування на русявому волоссі, фото моделей демонструють, як блискучі пасма відтіняють основний колір волосся і «освіжають» обличчя.


62

64

67

Для досягнення найбільшого ефекту можна забарвити не лише передні пасмочки, але й кінчики. Найголовніше — зробити перехід відтінків плавним і не використовувати надто контрастні кольори.


65

68

Кольорове мелірування

Багатокольорове мелірування — варіант для сміливих дівчат, які люблять експериментувати і відкривати для себе щось нове. Червоний, жовтий, фіолетовий — кольори для мелірування волосся можуть бути дуже екстремальними, фото моделей схожі на барвисті картинки і в цьому однозначно щось є.


84

85

74

75

76

79

Окрім великого вибору відтінків, який обмежується лише вашою фантазією, ви зможете обрати будь-яку техніку — шатуш, омбре, зональне мелірування — варіантів безліч.


77

78

81

Кольорове мелірування на короткому волоссі виглядає так само добре, як і на довгому. Кінцевий результат залежить не стільки від довжини волосся, скільки від правильного поєднання відтінків. Якщо ви не впевнені в своєму виборі — зверніться за допомогою до майстра.


83

72

73

Каліфорнійське мелірування

При каліфорнійському меліруванні волосся вдається досягти відразу декількох ефектів — додаткового об’єму, м’яких переливів і природного кольору.


90

93

94

96

Цей тип фарбування підходить будь-якому типу волосся. Робіть мелірування на середньому, довгому і короткому волоссі — результат у всіх випадках буде відмінним.


88

89

95

Власниці світлих локонів використовують каліфорнійське мелірування для ефекту вигорілого волосся — така зачіска завжди виглядає стильно і сучасно.


86

92

97

Попелясте мелірування

Використання попелястих відтінків сприяють створенню дуже незвичайного і привабливого образу. Треба сказати, що таке фарбування йде далеко не всім — попелясте мелірування на рудому волоссі виглядає найменш виграшно, але йде блондинкам.


99

100

103

При виборі відтінку варто враховувати тон шкіри і навіть колір очей, попелясте фарбування доволі небезпечне, воно може не лише «зістарити», але і зробити обличчя невиразним. Аби уникнути помилки, скористайтеся консультацією колориста.


98

101

102

Класичне мелірування

Звичайне мелірування майже ніколи не виходить з моди — це універсальний варіант фарбування волосся, яке йде всім без виключення


105

110

112

Класичне мелірування волос з чубочком або без дозволяє виглядати дуже стильно. На будь-якій довжині воно виглядає доречно, а про можливі відтінки і говорити не доводиться — будь-який колір волосся можна вигідно відтіняти новими пасмочками.


104

107

108

111

При класичному меліруванні ширина пасмочок зазвичай не перевищує 3-5 мм, але, за бажанням, ви можете обрати будь-який розмір, головне, аби була дотримана технологія фарбування.


106

109

113

Мелірування для короткого волосся

Власницям короткого волосся найчастіше доводиться замислюватися про модні засоби для зміни свого зовнішнього вигляду.


125

На цей випадок існують різні види мелірування на короткому волоссі, фото доводять, що варіантів не так вже і мало.


114

116

119

123

Мелірування на темному короткому і на світлому волоссі може виконуватися майже в будь-якій техніці — частковому, кольоровому, каліфорнійському меліруванні, — обирайте, що вам до вподоби.


115

117

120

121

Не дивлячись на коротку довжину, фарбування пасм може кардинально змінити ваш образ, погляньте на фото волосся до і після мелірування — різниця буває просто колосальною.


118

122

124

Варіантів креативного мелірування зараз величезна кількість — це надає будь-якій жінці можливості змінитися, незалежно від віку.

(Visited 2 651 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al