Короткі чоловічі стрижки 2016: фото модних укладань

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Чим далі, тим більше чоловікам доводиться стежити за собою. З цієї точки зору чоловічі короткі стрижки — найкращий внесок у свій імідж. Тим паче, що їх не так багато, аби можна було заплутатися.


calibre

  1. Бобрик

Звичайно, короткі чоловічі зачіски 2016 просто не могли обійтися без “вічного” варіанту — бобрика. Незмінна популярність цього стилю полягає в його гнучкості і, в той же час, повній непримхливості.

Секрет вдалого бобрика — в коротких скронях і потилиці і довшій (на 1,5-3 см) центральній частині. Проте, володарі витягнутого овалу обличчя, швидше виграють від довших скронь.


1-1

Що стосується чубка, то тут особливих рекомендацій немає. Ви можете обрати зовсім короткий, трішки помітний на лобі, а можете залишити пасма довшими, і тоді їх легко зможете укладати набік.

Як укладати?

На сухому або дещо вологому волоссі. Цікавий ефект забезпечать як матовий віск, так і помада з блискучим покриттям.


1

2. Британка

Чоловічі стрижки на короткому волоссі важко уявити собі без британки. Спробуйте пригадати, скільки популярних героїв в кіно (лише за останній рік!) з’являлися на екрані з чимось подібним.


2-2

Ця зачіска може бути як скромною, так і досить епатажною. Фішка тут у довжині і об’ємі, і досвічений перукар про це знає. Укорочені скроні і потилиця в поєднанні з пишним верхом додадуть дещо драматичного ефекту, який відрізняє короткі чоловічі зачіски 2016. Проте верхівку доведеться підстригти трішки коротше, аби стрижка “запрацювала” в повному об’ємі. Як і в першому випадку, володарям довгого обличчя краще відпускати скроні подовше.

Як укладати?

Використовувати засоби, які підіймають пасма від коренів і додають укладанню текстурності.


2

3. Природний безлад

Всі чоловічі короткі стрижки 2016, фото яких ви тут побачите, можуть так чи інакше попасти до цієї категорії. Річ у тому, що природність — найпотужніший тренд року.


3-3

Головне — зберегти текстуру. З нею будь-які чоловічі зачіски 2016 на короткому волоссі (абсолютно не важливо — хвилястому чи ні) набувають об’єму і особливого характеру. Найкращого результату можна досягти, якщо попросити майстра підкреслити природний напрям зросту.

Як укладати?

Якщо мета — зменшити широкий лоб, то варто підняти волосся, для чого скористайтеся засобом для прикореневого об’єму. Додатково можна спробувати матуючі стайлери, такі як Kevin Murphy Rough Rider або American Crew Fibre. Підкреслити нижню щелепу і лінію губ можна за допомогою низького укладання з ефектом мокрого волосся, для чого укладіть вологі пасма убік і вперед за допомогою фену, а потім зафіксуйте стайлером.


3

4. Висока канадка

Йдеться не про дівчину з Торонто зростом від 180 см, а про варіант укладання, яке поєднує модні короткі чоловічі зачіски 2016. Річ у тому, що канадка близька і до британки, і до текстурної стрижки, і небагато до стилю “помпадур”.


4-4

Люблять цю зачіску за акцент на очах і свіжий оригінальний образ. Якщо хочеться чогось більш бунтарського, попросіть майстра зберегти довжину по всьому верху. Якщо ж ви боєтеся, що шеф не зрозуміє вашого нового іміджу, дещо вкоротіть верхівку, зробивши канадку більш урівноваженою.

Як укладати?

Як і інші чоловічі короткі стрижки 2016, фото яких ми зібрали вище, канадка “любить” природність. Тому — мінімум стайлера. Передні пасма зачісуйте вгору і назад. Тонке втомлене волосся буде вдячне за засіб, що дає прикореневий об’єм.


4

5. Бічний проділ

Здатний змінити всі чоловічі зачіски на короткому волоссі. Фото показують десятки варіантів цього укладання. Аби виглядати не гірше хлопців з глянцю, потрібно заздалегідь зрозуміти — де уздовж вашої голови пролягає природна лінія бічного проділу. Для цього зачісуємо сухі чисті пасма назад і дивимося, звідки вони починають розсипатися. Якщо з третього разу все ще не зрозуміло, порадьтеся зі своїм перукарем. Він же може зробити легкий каскад, завдяки якому зачіска стане виглядати об’ємніше.


5-5

Як укладати?

Володарям круглого обличчя рекомендується уникати засобів із блиском. Замість них обирайте спреї, якими обробіть заздалегідь підсушені феном і підведені від кореня пасма. А ось чоловіки з типово маскулінними рисами можуть дозволити собі всю різноманітність воску, що підкреслює лінію проділу.


5

Тепер ви не лише побачили чоловічі стрижки 2016 на короткому волоссі на фото, але і дізналися, як укладати стрижку. Проте, не кваптеся купувати великий флакон засобу до того, як переконаєтеся, що цей стайлер ідеально вам підходить.

(Visited 2 034 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al