Модні пляжні брюки 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Для нового сезону відомі виробники купальників і пляжного одягу підготували цікавий асортимент, в якому пляжні брюки займають одну з провідних позицій. Основним напрямом дизайну пляжних брюк 2014 став яскравий східний стиль, також виразно прослідковується вплив спортивного дизайну.

Модні пляжні брюки 2014

Poko Pano, Nicolita, Nanette Lepore, Mara Hoffman, Minimale Animale

Найбільш популярні довгі прямі або широкі пляжні брюки на поясі-куліске, деякі дизайнери доповнюють моделі розрізами з боків. Також в моді брюки з манжетами внизу, такий фасон може мати довжину до кісточки або середини гомілки. Всі моделі мають низьку посадку на стегнах.

Модні пляжні брюки 2014

Herve Leger by Мах Azria, Agua Bendita, Roxy Рор Surf (3,4)

Не дивлячись на те, що на модних показах легінси були представлені мало, цей варіант пляжних брюк серйозно претендує на тренд сезону, а такі види спорту, як серфінг і дайвинг — дуже популярне джерело натхнення для дизайнерів в новому році. Окрім традиційних леггінсов з трикотажу, в моді універсальні моделі, які не бояться водних процедур.

Модні пляжні брюки 2014

A.Che Swimwear, Agua Bendita, Minimale Animale, Naila, Nanette Lepore

Серед актуальних матеріалів для модних пляжних брюк — легкі, струмуючі тканини, у тому числі шовк і трикотаж, напівпрозорі матеріали, мереживо, плетене і в’язане полотно. Як і раніше популярні комбінації тканин з різною фактурою.

Модні пляжні брюки 2014

6 Shore Road, Poko Pano, Anna Kosturova, Sauvage, Vix Paula Hermanny

Колірна палітра пляжних брюк включає білий, чорний, чисті насичені кольори і яскраві пастелі. Проте, однотонних брюк в нових колекціях небагато, найбільш актуальні моделі з тканини з яскравим принтом. Серед найпопулярніших малюнків — смужки, ікат, анімалістичні і зміїні принти, зображення екзотичних пейзажів і квітів.

Модні пляжні брюки 2014

Agua Bendita, Oakley, Caffe Swimwear, Nicolita (4,5)

Модною альтернативою пляжним брюкам як і раніше залишаються шорти. У нових колекціях зустрічаються міні-моделі з напівпрозорих матеріалів з кокетливим декором, короткі спідниці-шорти, спортивні і моделі в стилі сафарі.

Модні пляжні брюки 2014

Caitlin Kelly Swimwear, Beach Bunny, Luli Fama, Dolores Cortes, CM Cia.Maritima, 6 Shore Road

Не менш популярні комбінезони, найчастіше дизайнери пропонують пляжні комбінезони з міні-шортами. Різноманітність фасонів і виконання допускає самий різний крій і стилізацію, головне — яскраві враження і сексуальність.

Джерело vеrystylіsh.ru

(Visited 89 times, 1 visits today)

buy followers