Модні прикраси 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

На показах нового сезону дизайнери продемонстрували масу яскравих образів. Співзвучно тенденціям моди, прикраси 2014 відрізняються безкомпромісним дизайном, в колекціях представлений цілий ряд цікавих трендів, які здатні доповнити будь-який актуальний образ сезону.

Модні прикраси 2014

Chanel, Jean Paul Gaultier,Lanvin (Ланвін), Versace (Версаче) (4,5)

У моді прикраси в стилі панк: ланцюги, шипи, браслети-наручники і кольє-ошийники. Деякі дизайнери пропонують сережки у вигляді цвяхів і металеві перев’язі з шипами і ошийником.

Модні прикраси 2014

Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Michael Kors (Мішель Корс), Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Bottega Veneta (Боттега Венета) (4,5)

Не менш актуальні витончені ланцюжки з намистинами і підвісками з кристалів або каменів, а також мінімалістичні кольє і браслети з ланцюга з крупними ланками.

Модні прикраси 2014

Anna Sui (Анна Суі) (1,2), Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Bottega Veneta (Боттега Венета) (4,5)

Один з трендів сезону — хрести і камелії, елемент актуального ретро минулого століття. Сучасні прикраси також не позбавлені витонченості, але їх відрізняє масивність, велика кількість яскравих кольорових каменів і металу.

Модні прикраси 2014

Alexander McQueen (Олександ Мак Квін) , Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Gucci, Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Dries van Noten (Драйз Ван Нотен

Як і раніше в моді крупні камені, кристали, бісер і перлини, які також несуть в собі ноту модного ретро. Дуже цікаво виглядають масивні кільця і підвіски з необробленими кристалами, що додають містики в жіночі образи сезону.

Модні прикраси 2014

Lanvin (1,2), Roberto Cavalli (3,4), Dries van Noten (Драйз Ван Нотен

Наступний тренд прикрас 2014 — фігурки комах, змій, драконів і об’ємні написи. Дизайнери використовують їх в кольє, підвісках, браслетах і кільцях, але більш всього увага критиків на показах залучили до себе оригінальні брошки з комахами.

Модні прикраси 2014

Christopher Kane (Крістофер Кейн), Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Donna Karan (Донна Каран) , Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд), Giorgio Armani (Джорджіо Армані)

Як і раніше в моді масивні кольє і підвіски, а також кольє-ошийники. Окрім стилів панк і ретро, для них характерне футуристичне і етнічне виконання.

Модні прикраси 2014

Roland Mouret, Fendi, Chanel, Anna Sui (Анна Суі), Creatures Of The Wind

Найактуальніші матеріали для модного кольє — метал, шкіра, дерево і пластик, у якості декору дизайнери використовують камені, кристали, хутро і кольорову глазур. Новинкою колекцій стали оригінальні кольє-галстуки. У новому сезоні актуально комбінувати кольє з традиційною сорочкою, одягаючи його зверху або під комір.

Модні прикраси 2014

Giambattista Valli, Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Gucci, Nina Ricci (Ніна Річчі), Chanel

Масивні браслети також зберігають позицію модного тренду. Як і раніше актуально використовувати декілька браслетів відразу і однакові браслети-наручники на обох руках. Модний браслет може бути виконаний з металу, шкіри, хутра або пластика.

Модні прикраси 2014

Chloe, Christian Dior (Крістіан Діор), Jean Paul Gaultier, Roberto Cavalli, Giorgio Armani (Джорджіо Армані)

Серед кілець нового сезону моделі з металу, кільця з фігурками, кристалами і перлинами, а також оригінальні багатоярусні і кільця-кастети.

Модні прикраси 2014

Balmain, Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Dries van Noten (Драйз Ван Нотен, Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд)

Дуже популярні крупні сережки-підвіски з кристалів, металу і каменів, як і раніше в моді сережки-каффи.

Модні прикраси 2014

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана),Lanvin (Ланвін), Alexander McQueen (Олександ Мак Квін) , Giles

Ще одним цікавим трендом колекцій прикрас 2014 стали діадеми і тіари. Деякі дизайнери, підтримуючи «королівську» тему, пропонують оригінальні шлеми з металу і перлів. Також в моді прикраси для шапок і капелюхів.

По матеріалам vеrуstуlіsh.ru

(Visited 122 times, 1 visits today)

buy followers