Модні спідниці для повних 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

У колекціях спідниць для повних 2013 знайдеться приваблива модель на будь-який випадок. Актуальні моделі спеціалізованих марок і колекцій дозволяють врахувати особливості будь-якого типу фігури, підкреслити їх достоїнства і скоректувати силует.

Модні спідниці для повних 2013

Allistyle, Asos Curve, Elena Miro (3,4), Queen Grace

Найпопулярніший фасон спідниць для повних спідниця-олівець, також актуальна суцільнокроєна і клиноподібна спідниця-годе. Як правило, ці фасони мають довжину до коліна, що не виключає довгі варіанти в підлогу.

Модні спідниці для повних 2013

Youtheary Khmer (1,4), Isolde Roth, Carmakoma

Також, дуже популярна спідниця-тюльпан різної довжини, в колекціях зустрічаються як класичні, так і асиметричні моделі, а також спідниці-тюльпани з додатковим геометричним об’ємом, які можуть ідеально підійти для фігури з вузькими стегнами.

Модні спідниці для повних 2013

Olivia Moon, Youtheary Khmer, Isolde Roth

У моді спідниці-кльош, плісе і моделі з драпіровкою. Можна вибрати модель, призібрану на талії або з кокеткою, що дозволить уникнути зайвого об’єму на стегнах.

Модні спідниці для повних 2013

Youtheary Khmer, Ashley Nell Tipton, Olivia Moon, Yppig

Асиметрія дуже популярна, в моді спідниці для повних з асиметричною лінією низу, баскою, воланами і каскадними елементами крою.

Модні спідниці для повних 2013

Elena Miro (1,3), Ashley Stuwart, Queen Grace, Youtheary Khmer

Серед модних матеріалів колекцій спідниць для повних гладка і шкіра рептилій, напівпрозорі матеріали і мереживо, льон і бавовна, а також різні тканини з блиском, у тому числі металевим різних відтінків.

Модні спідниці для повних 2013

Elena Miro (1,2), Vince Camuto, Ashley Stuwart, Isolde Roth

Безумовно, чорний як і раніше є одним з найактуальніших кольорів, але також варто звернути свою увагу на білий, тілесний, сірий, червоний, бордо, смарагдовий, блакитний і синій. У моді квітковий, етнічний, анімалістичний і абстрактний принт, дуже актуальні геометричні малюнки, особливо смужки.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 282 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al