Модні жіночі годинники 2013 (фото)

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

Годинник давно перетворився з нудного механізму, що вимірює час, в яскравий самобутній аксесуар. Модні будинки постійно радують нас новими моделями, забарвленнями, матеріалом і декором. На який годинник звертати увагу цього сезону — зараз спробуємо розібратися.

Перш за все, слід визначитися, з чим носитиметься жіночий годинник 2013. Різні стилі в одязі вимагають різного стилістичного виконання даного аксесуара. Не варто із спортивним костюмом і елегантним вечірнім платтям носити один і той же годинник. Тому слід вибирати універсальну модель, яка максимально добре буде поєднуватися зі всім гардеробом, або придбати декілька моделей.

Прихильницям жіночного, романтичного стилю в одязі дизайнери радять звернути увагу на годинник з квітковим принтом. Подібні моделі, завдяки поєднанню декількох відтінків, відмінно підійдуть практично під будь-який ансамбль. Крім того, дуже приємно милуватися яскравими букетами, коли довкола все сіре і холодне.

Для тих, хто дотримується спортивного стилю в одязі, модні будинки приготував теж декілька чудових моделей годинника 2013. Як правило, вони мають лаконічний дизайн, добре осяжний циферблат, зручний ремінець. Інколи спортивний годинник 2013 виконані в яскравих, цукеркових або кислотних кольорах. Крім того, в їх виробництві використовуються матеріали високої якості, а циферблат роблять водонепроникним.

Для щоденного носіння відмінно підійде класичний годинник 2013. Подібні моделі не мають помітного декору, аби не залучати до себе зайвої уваги. Такий годинник виготовляється з металу, частенько — дорогоцінного, можуть мати ремінець з елітних видів шкір, а як прикраса — коштовні і напівдорогоцінні камені. Всім своїм виглядом вони підкреслюють статус своєї власниці, але виглядають при цьому не пафосно. Інколи навіть нагадують чоловічий годинник.

Для неофіційних випадків і неформальних зустрічей можна придбати годинник-чарма. Вони нагадують довгий ремінець, який кілька разів обмотується довкола руки. Частенько такий годинник прикрашається різними брелоками і підвісками. Сам циферблат також може бути знімним.

Актуальними будуть чарми виконані у формі змії, яка обвила зап’ястя. Вони виготовляються з металу, декоруються каменями і швидше нагадують дорогоцінний браслет. З урахуванням того, що 2013 — рік Змії, в такому годиннику можна сподіватися на прихильне відношення до себе мудрої рептилії.

Окремої уваги заслуговує годинник-кулон. Його можна носити як на шиї, так і на руці. Стильно виглядатиме ланцюжок, що звисає з нагрудної кишені піджака, з таким годинником на іншому кінці. До речі, кулон може бути простим, а може закриватися на декоративну застібку. Не відразу і зрозумієш, що це годинник.

Що стосується кольору, то тут немає яких-небудь строгих обмежень. Для повсякденних образів краще вибирати годинник сріблястого, золотистого, білого, шоколадного кольору. Стильно виглядатимуть яскраві відтінки жовтого, рожевого, фіолетового, смарагдового, синього. На окрему увагу заслуговує годинник в чоловічому стилі. Його краще вибирати в чорному, коричневому кольорах або відтінку металік.

Жіночий годинник 2013 здатний стати акцентуючим завершенням будь-якого образу. Цікавий дизайн, оригінальний декор, сміливі колірні рішення з легкістю завоюють увагу і захоплення модниць.

(Visited 242 times, 1 visits today)

buy followers