Модні жіночі шуби осінь-зима 2015-2016: фото найстильніших моделей

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

Модні шуби 2015-2016 немовби натякають нам, що гріх використовувати такий предмет одягу просто як предмет одягу. У наступному сезоні можна буде обрати для себе кич, гламур, елегантність, вінтаж, але не звичайну шубу. Чого-чого, а рядових хутряних пальт мода нам не підготувала.

Desktop

У зв’язку з цим досить важко визначити якісь загальні закономірності. Зима 2016 буде багата на забарвлення, причому контрастні дуети перестануть бути рідкістю. Найбільш типова довжина — до середини стегна.

494847

Дизайнери тимчасово відмовляться від поясів, принаймні, як функціональної одиниці. Шуба нірки відійде в тінь, звільнивши місце для довшого хутра, з одного боку, і для речей «під оксамит» — з іншого.

4546 44

Шуби з оксамитового хутра виглядатимуть ще більш самодостатньо, якщо поєднувати не лише кольори, але й текстури. Що до кольорів, то темні боковини створять ефект звуження, завдяки чому фігура в шубі не виглядатиме масивною.

50

Мабуть, найнеординарна модель за декілька років пропонує опустити хутро нижче. Втім, оголених плечей не буде — верхню частину пропонується закрити контрастною шкіряною вставкою. Оригінально і не надмірно.

51

Набагато масивнішими здаються шуби з довгого хутра з крупним коміром. Забарвлення омбре візуально полегшить таку річ, але, все одно, вона призначена, швидше, для високих худишок.

52

Писк сезону — круглий неглибокий комір (причому, він характеризує не лише хутряні шуби, але й шерстяні пальта). Контрастні рукави і тонкі світлі вставки, що створюють ефект вельвету, допомагають «витягнути» фігуру.

53

Модні шуби, фото яких ви ще кілька разів побачите нижче, легко поєднують декілька фактурних планок. В цієї моделі їх чотири. Зверніть увагу, як лежать яруси з довгого хутра.

54

Довге хутро, взагалі, творить дива. У червоно-чорному забарвленні воно нагадує дивовижне пір’я. Така коротка шуба додаватиме глибокий емоційний характер костюмам брюк.

55

Шуба з лисиці в новому сезоні зазнає істотних змін. У капризухи-моди у фаворі клаптеві куртки з відкладним коміром. Гра хутра відкладена на другий план.

56

Приталені шуби з мутону 2016 під ремінець будуть доречні в будь-якому гардеробі. Якщо врахувати популярність ансамблів в стилі total black, то без чорної шубки до зими ніяк не обійтися.

57

Інший екстрапопулярний цієї зими колір — синій. З ефектом вельвету ми вже зустрічалися трішки вище. Як бачите, смужки не обов’язково мають бути строго вертикальними.

58

Вже декілька років поспіль з моди не виходить пухнастий верхній одяг зі вставками з шерсті. Така річ гармонуватиме як з безтурботним бохо, так і з класикою твіду.

59

Не дивлячись на те, що основна річ сезону — темна шубка без поясу, подіум не забуває про різноманітність. Як вам цей верх з хутряним поясом в як найнатуральнішому забарвленні? У поєднанні з пісочного відтінку сумочкою сірий перестає бути жорстким.

60

Незмінно актуальна гамма ч/б. Її можна експлуатувати у всіх деталях ансамблю, не боячись перегнути палицю. Втім, верх може бути і однотонним (в даному випадку білий замінить відблиск світла на лакованій поверхні).

61

Який рік підряд подіум не покидають темні оверсайз-шубы. Взимку пропонується поєднувати їх з прямими брюками і крупними сумками.

62

Білі натуральні шуби завжди передавали урочистий настрій. Навіть якщо ви просто збираєтеся на вечірку, не втрачайте можливості надіти світлий верх. Він підсвітить обличчя і зробить його свіжішим.

63

Ще одне модне правило зими 2016: коричневий лук потрібно розбавляти іншими колірними акцентами. Хоч би чорним. Наскільки б цікавим не виглядав ансамбль з «парною» сумочкою, без вставок він здасться ваговитим.

64

А ось повністю чорні ансамблі (причому як з натуральними шубами, так і з штучними) мають право на життя. Головний дует сезону — масивний верх із закругленими рукавами і пишна спідниця.

65

Пам’ятаете: ми говорили про поєднання декількох планок в одній речі? Так от, шуби з нірки (2016) теж підкоряються цьому тренду. У пошуку нових форм виникає напівпояс — горизонтальна хутряна стрічка уздовж текстильної спинки.

66

Нові шуби активно експлуатують класичні форми (які, по правді кажучи, з хутряним одягом не були зв’язані). Так, дизайнери втілюють жіночий дафлкот в хутрі. В результаті виникає відмінна оправа для тендітної артистичної дівчини.

67

Деякі моделі шуб 2015-2016 так і залишилися б непоміченими, коли б не декоративна складова. Наприклад, шкіряні вставки і геометричні принти. Це візуально зближує шуби мутонів з пальтом, не дозволяючи, втім, применшити цінність хутра.

68

М’ятне на темному виглядає незвично. Особливо, коли мова заходить про хутряне півпальто. Вставки, про які ми згадували раніше, дедалі більше витримані в одному тоні з хутром. Ця шуба є соло-річчю, з якою можна надіти що завгодно, — від епатажного плаття до чорних брюк із стрілками.

69

Такими неординарними виглядають модні шуби зима 2016. Фото навіть на відстані здатні передати характер цих речей, що вже тоді говорити про особисту примірку.

(Visited 381 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al