Модні жіночі сумки 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

Модні сумочки, також як і взуття предмет жіночої уваги і обожнювання на всі часи. Колекції жіночих сумок 2012-2013 не обманюють наших очікувань: у них можна знайти безліч претендентів на місце нової сумочки-фаворита.

Жіночі сумки 2013

Fendi (Фенді), Bottega Veneta (Боттега Венета), Versace (Версаче), Krizia

Разом з осінню до нас знову повертаються великі сумки абсолютно різної форми, так що улюбленої сумки знову може бути багато. Також дуже актуальні моделі сумок з однією або двома простими ручками.

Жіночі сумки осінь зима 2012-2013

Etro (Етро), Kenzo (Кензо), Elie Saab (Елі Сааб), Fendi (Фенді)

Серед нових моделей колекцій 2013 — жіночі дипломати і портфелі. В разі останніх, розмір не має значення, але все таки портфель — один з модних аксесуарів переважно ділового одягу.

Жіночі сумки зима 2013

Chanel (Шанель) (1,2), D&G, Aigner

Прямокутні чохли і сумки для мобільної техніки, а також клатчи залишаються серед модних моделей цього сезону. Мініатюрні сумочки-гаманці і wristlet отримують продовження історії: незвичайні ручки і форму.

Сумки 2013

Givenchy (Жіванші), Kenzo (Кензо), Alexis Mabille, PPQ

Оригінальна форма для жіночої сумки 2013 особливо актуальна і практично не залежить від її розміру. Разом з плоскими формами клатчей і чохлів для iPad, в моді геометричний об’єм.

Сумки 2013

Burberry (Берберрі ) Prorsum, Blugirl, Aigner

Один з яскравих прикладів модної форми з об’ємом це жіночі сумки у вигляді циліндра. Така форма може бути будь-якого розміру: від мініатюрної сумки-гаманця до великої дорожньої сумки.

жіночі сумки 2013

Fendi (Фенді), Elie Saab (Елі Сааб), Dior (Діор), Blumarine (Блюмарін)

Абсолютний фаворит серед матеріалів жіночих сумок зима-2013 і гарячий тренд сезону це хутро з дуже довгим ворсом. Особливо актуальні сумки, повністю виконані з хутра, а так само сумки з невеликою вставкою, кантом або ручками з шкіри.

жіночі сумки зима 2013

Moschino (Москіно), Blugirl, Chanel (Шанель), Gaultier (Готьє)

Наймодніші колірні вирішення жіночих сумок осінньо-зимового сезону: чорний, синій електрик, коричневий і фіолетовий. Тенденція колірних блоків також актуальна і зустрічається в колекціях дуже часто.

Сумки 2013

Louise Gray, Gaultier (Готьє), D&G, Antonio_Marras

Серед модних принтів осені дуже популярний анімалістичний принт, особливо у випадку з хутряними матеріалами. Дуже цікаво виглядають сумочки з малюнком і яскравою вишивкою.

Сумки 2013

Cacharel (Кашарель), Iceberg (Айсберг) (2,3), Matthew Williamson

Переглядаючи покази модних колекцій, не можна не відзначити ще одну модну тенденцію осені: сумочки модно носити не за ручки, а захоплюючи їх рукою. В деяких моделей передбачена плоска ручка, а інші, незалежно від їх форми і розміру можна просто обхватити рукою.

P.S. Кроме того, основательные обзоры модных сумок вы можете просмотреть на этом сайте

По матеріалам vеrуstylіsh.ru

(Visited 142 times, 1 visits today)

buy followers