Як вишивати бісером: інструкція для початківців

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Вишивка — заняття дуже цікаве, а отриманий результат порадує не лише мастерицю, але і її близьких. Вишивка бісером затягує, якщо ви вирішите спробувати, вам це неодмінно сподобається.

Що підготувати для початку вишивання?

Для вишивки буде потрібна: канва з надрукованим малюнком, нитки, ножиці, голка для бісеру, бісер. Краще всього вишивати там, де хороше освітлення і де можна зручно сидіти. Як правило, на канві вже написано, які кольори бісеру потрібно використовувати.

Голку потрібно брати спеціально для бісеру. У неї тонше вушко, аби бісеренки добре проходили. Бувають довгі і короткі голки, мені зручніше вишивати довгою.

Нитки я беру найзвичайніші. Пробувала вишивати монониткою, вона як волосінь, це незручно. Постійно плутається, зате її не видно з виворітного боку. Але хто туди заглядає?


Якщо ж ви берете просто канву з малюнком, то бісер можна підібрати самостійно.

Який бісер вибрати?

Бісер буває чеським і китайським. Чеський бісер набагато рівніший, але і коштує він дорожче. Я для вишивки картин беру китайський бісер, в упаковці зустрічається багато бісеринок, які доводиться викидати, оскільки вони дуже довгі або зовсім маленькі.

Китайський бісер теж буває різних фірм, і на мій погляд, купувати його вигідніше. Якщо плести з бісеру, то китайський однозначно не підходить.


Для зручності зберігання і вишивання, бісер можна розкласти в спеціальний контейнер. Кольори краще всього підписати.


Вишивати можна на пяльцях або на спеціальному верстаті. Я вишиваю просто на вазі, закріпивши канву зверху. Вишивати картину краще всього зверху вниз, по черзі кожен ряд.

Техніка вишивки бісером

Основний метод вишивання бісером — «напівхрест». Кожна бісеринка відповідає окремій клітинці.
Вишивати починають з кута. Спочатку потрібно закріпити нитку на виворітній стороні, потім висновки мо її на лицьову сторону, нанизуємо на голку бісеринку потрібного кольору і щільно підводимо її до канви. Далі вводимо голку в протиставлений діагональний кут. Продовжуємо так вишивати до кінця рядку .

Наступний ряд вишивається аналогічно, але у зворотному напрямі. Бісер повинен лягати з однаковим нахилом!

Закінчивши вишивку, картину можна самостійно вставити в рамку або віднести в багетну майстерню, де її красиво оформлять.

вишивання бісером для початківців: відео

вишивання бісером для початківців: відео

(Visited 43 527 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al