Блузки осінь-зима 2013-2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Вибір жіночих блузок в колекціях 2013 року розкішний і вражає фантастичною різноманітністю фасонів, забарвлень і стильових дизайнерських рішень. У моді і строга, стримана класика, і амбітна розкутість американського «фристайлу «, романтичні фасони в стилі ретро і стрімкі, ризиковані силуети футуристичного напряму, витончена жорсткість гранжа — і діловитість стилю мілітарі.

Блузки в клітинку — один з безперечних трендів сезону 2013-2014. Дрібна, крупна і змішана клітинка , класичні фасони з акуратними комірцями і рукавами, прямий крій — все додає «шотландську»; благородну вишуканість і манірність картатим блузкам.

Жіночі блузки в клітинку - осінь зима 2013 2014

Блузки з шкіри осінь 2013 — ультрамодний тренд. Нагадаємо, що натуральна шкіра — один з наймодніших матеріалів для пошиття одягу в сезоні, що настає. Шкіряні плаття, брюки, жакети, шкіряні вставки і деталі обробки присутні практично на всіх видах одягу. Проте шкіряні блузки розбурхують уяву навіть тих модниць, яких важко чимось здивувати.

Шкіряні блузки з осінніх колекцій 2013 року

Шкіряні блузки на осінь 2013

Розкішні розшиті блузки з інкрустаціями і вишивками вражають вишуканістю орнаментів і живописністю. Така блузка — сама по собі витвір мистецтва і не вимагає особливих доповнень у вигляді аксесуарів. Вишивки і інкрустації можуть мати графічне рішення , інколи вони пов’язані з релігійною символікою. Це виглядає розкішно, стильно і наділяє одяг додатковим художнім сенсом.

Жіночі блузки з аплікаціями осінь зима 2013 2014

Блузи, прикрашені об’ємними «скульптурними»; фігурами квітів і комах, рослин і геометричних фігур, написами, рельєфними орнаментальними принтами і драпіровками підсилюють смислові акценти в одязі, роблячи блузу самостійним виразним елементом гардероба, також уподібнюючи блузу витвору прикладного мистецтва.

Блузи,   декоровані аплікаціями, - осінь 2013

Блузки в етнічному стилі, з широкими рукавами, живописними орнаментальними принтами і яскравим забарвленням поєднуються не лише з сарафанами і спідницями, але і з модними жакетами, утворюючи багатошарові конструкції з іншим одягом.

Блузки з рукавом реглан - осінь 2013

Сильні на сьогоднішніх подіумах традиції мінімалізму — незважаючи на ультрамодність флористичних, етнічних, геометричних , «звіриних» і інших символічних графічних принтів, в моді — підкреслена монохромність. Стримано забарвлені або зухвало яскраві однотонні блузки стають безумовними лідерами модних колекцій.

Жіночі блузки з рукавом Реглан - осінь зима 2013 2014

У моді тонкі, вишукані принти, які інколи нагадують витончене мистецтво розпису на батіку, а також плавні переходи від темних до світлих тонів — при пануючій монохромній колірній гаммі. Так званий «східний стиль» виражається і в розписі тканин, і в лаконічному крої блуз.

Блузки з контрастною окантовкою на осінь 2013

У моді контрастна обробка з шкіри і замші. Дуже стильно виглядає така обробка на принтах з дрібним рослинним малюнком, дрібною клітинкою і геометричними фігурами.

Осінні блузки 2013 року з контрастною окантовкою

Модні пастельні, приглушені тони у поєднанні з романтичним жіночним кроєм додають сексуальність, виразність і жіночність, яка панує в нинішній естетиці моди.

Жіночі блузки пастельних бежевих відтінків - осінь 2013

Мода ретро, що ввібрала в себе кращі знахідки в моді минулого століття, позначається і на моделях блуз.

Бежеві блузки осінь 2013 року

Класика чорного і білого кольору, а також яскраві, модні кольори осені, розбавлені романтичними деталями крою, підкреслюють благородство ліній . Рюші, волани, драпіровки — створюють чарівні силуети вечірніх блуз.

Романтичний стиль в блузках осінь 2013 року

Блузки з рюшами і воланами - осінь зима 2013 2014

Блузки з коротким рукавом з колекцій сезону осінь-зима 2013 2014

Короткі жіночі блузки осінь 2013 року

Поєднання чорного з прозорим, рослинні, етнічні і геометричні принти в стилі супрематизму — одного з найбільш модних віянь в мистецтві живопису минулого століття — створюють неповторну гру ліній і поверхонь.

Напівпрозорі блузки чорного кольору на осінь 2013

Вечірні мереживні блузки чорного кольору - осінь 2013

Яскраві, стильні, чисті кольори і романтичний крій, поєднання непрозорих тканин з прозорими, багатошаровість — ось характерні тенденції в блузках, які покликані підкреслити сексуальність, жіночну чуттєвість.

Блузки з шифону на осінь 2013 року

Розкішні, витончені, тонко виписані принти і драпіровки у поєднанні з напівпрозорими тканинами створюють дивний ефект, виглядають чарівно і хвилююче.

Шифонові блузки осені 2013

У моді крупна клітинка і стара добра класика в колірних рішеннях: чорно-білі, сіро-чорно-білі, чорно-червоні і біло-чорно-червоні поєднання виглядають помітно і модно, особливо на блузках, які схожі на чоловічі сорочки.

Жіночі блузки з принтом клітинка  осінь 2013

Такі найбільш яскраві тенденції в модних блузках сезону осінь-зима 2013-2014 року. Блузки в новому сезоні будуть одним з найбільш модних, хітових видів одягу.

Джерело аllmоdа.nеt

(Visited 159 times, 1 visits today)

buy followers