Модні туніки весна-літо 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Туніки користуються популярністю вже не один сезон. Таку любов до даного предмету гардероба можна пояснити його універсальністю і практичністю. Туніки личать практично всім жінкам і вдало поєднуються з багатьма образами. Важливо лише підібрати правильний фасон і вдали колір. Саме тому так важливо знати, які туніки будуть модними в сезоні весна-літо 2014 року.

Модні туніки весна-літо 2014: актуальні фасони

У 2014 році вельми популярними будуть подовжені моделі тунік, які являють собою вельми самодостатні речі. Проте імениті дизайнери радять все ж надівати під такі туніки лосини, скінні або колготки. Подовжені варіанти зустрічаються в колекціях Unique for Topshop, Donna Karan, Roberto Cavalli, Vera Wang.

Модні туніки весна-літо 2014 Unique for TopshopМодні туніки весна-літо 2014 Donna Karan

Модні туніки весна-літо 2014 Roberto CavalliМодні туніки весна-літо 2014 Roberto Cavalli

Модні туніки весна-літо 2014 Christopher KaneМодні туніки весна-літо 2014 Vera Wang

Не покидають модні подіуми і моделі в етнічному стилі. Даний стиль призначений для тих, хто хоче заявити про свою оригінальність. Такі туніки виглядають дуже вишукано, модно і стильно. У крої етнічних тунік присутні незвичайні коміри і рукави, хитромудрі узори, індійські мотиви. Масивні браслети і сережки прекрасно завершують образ. Етнічний стиль як і раніше популярний у таких дизайнерів як DVF, Dolce and Gabbana та ін.

Модні туніки весна-літо 2014 DVFМодні туніки весна-літо 2014 DVF

Модні туніки весна-літо 2014 Dolce and GabbanaМодні туніки весна-літо 2014 Dolce and Gabbana

Вельми популярний у дизайнерів ніжний, повітряний силует. Це можуть бути напівпрозорі туніки з несподіваними і відвертими вирізами, а можуть бути більш закриті моделі, виконані із струмуючих літніх тканин. Головне одне — такий одяг повинен привертати увагу протилежної статі, захоплювати погляди і надихати таємні фантазії.

Модні туніки весна-літо 2014 GucciМодні туніки весна-літо 2014 Chanel

Модні туніки весна-літо 2014 ChloeМодні туніки весна-літо 2014 Giorgio Armani

Модні туніки весна-літо 2014 Rag and BoneМодні туніки весна-літо 2014 Gucci

Заслужили на прихильність дизайнерів і в’язані туніки. Такі дрібниці виглядають мило і елегантно, а крім того стануть просто незамінними в прохолодні літні вечори. Вони зустрічаються в колекціях Chloe, Chanel, Tommy Hilfiger.

Модні туніки весна-літо 2014 ChloeМодні туніки весна-літо 2014 Chanel

Модні туніки весна-літо 2014 Tommy HilfigerМодні туніки весна-літо 2014 Chloe

Користуються популярність і спортивні варіанти. Легкі і відкриті туніки в спортивному стилі як жодні інші личать активним молодим жінкам, які звикли до активного способу життя і можуть похвалитися своїми підтягнутими тілами. Спортивні майки-туніки запропонував бренд Tommy Hilfiger.

Модні туніки весна-літо 2014 Tommy HilfigerМодні туніки весна-літо 2014 Tommy Hilfiger

Модні туніки: популярні принти весна-літо 2014

У теплому сезоні 2014 року модні подіуми буквально захлеснула хвиля образів і яскравих узорів. Так, Hussein Chalayan запропонував туніки на морську тематику. Рослинним і тваринним принтам віддали перевагу DVF, Drie van Noten, Akris. Окрім цього, популярністю користуються хижі, етнічні, геометричні принти.

Модні туніки весна-літо 2014 Emilio PucciМодні туніки весна-літо 2014 Hussein Chalayan

Модні туніки весна-літо 2014 KenzoМодні туніки весна-літо 2014 Akris

Модні туніки весна-літо 2014 Drie van NotenМодні туніки весна-літо 2014 DVF

Модні туніки весна-літо 2014 Giorgio ArmaniМодні туніки весна-літо 2014 Donna Karan

Модні туніки: різноманітність забарвлень

Безперечними лідерами весінньо-літнього сезону є насичені яскраві забарвлення. Таким моделям віддали перевагу Ralph Lauren, Band of Outsiders, Creatures of the Wind. Зустрічаються і стриманіші, повсякденні варіанти, наприклад, в колекціях Alexander Wang, Prada, Chloe та ін.

Модні туніки весна-літо 2014 Ralph LaurenМодні туніки весна-літо 2014 Alexander Wang

Модні туніки весна-літо 2014 Band of OutsidersМодні туніки весна-літо 2014 Chloe

Модні туніки весна-літо 2014 Creatures of the WindМодні туніки весна-літо 2014 Prada

Модні туніки весна-літо 2014 Oscar de la RentaМодні туніки весна-літо 2014 Fendi

Як бачимо, майбутній теплий сезон весна-літо 2014 підготував немало сюрпризів і приємних моментів. Модниці зможуть поповнити свій гардероб оригінальними, модними туніками, які ідеально впишуться в безтурботний літній образ, доповнюючи його яскравими фарбами, відвертими тканинами і фасонами.

(Visited 185 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al