Модні купальники 2015: фото і тренди

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

У нас є великий сюрприз для тих, хто вважає, що всі модні купальники, в цілому, однакові і єдине, що розрізняє між собою сезони — актуальний колір і принти. Відомі бренди вирішили здивувати любительок тепла і сонця великою різноманітністю моделей, деякі з яких можна назвати fashion-проривом.

8b7130f58711d2f50a6451e4547c2937

Модні купальники літом 2015 стануть ваговитою деталлю гардероба, такоя як блуза або брюки. Зараз самі побачите чому.

3D-принти

Що не говори, а купальник створений для того, щоб вражати. Цьому повною мірою сприяють об’ємні 3D принти на модних двійках і бікіні. Погляд зупиниться на моделях від Mara Hoffman, Salinas, Agua de Coco і Adriana Degreas.

1

Високий верх

Новий тренд 2015 — високий верх, що доходить до лінії ключиць. Можливо, це не кращий варіант для загару, але якщо ви віддаєте перевагу модному луку над коричневою шкірою, то вам сподобається. У пошуках натхнення дивимося на тропічні бікіні від Salinas, спортивні двійки від Wildfox або тілесні хай-неки Frankies.

2

Низький верх

Ще один варіант цнотливого верху. У 2015 році танкіні і бандіні нестимуть на собі виразний відбиток ретро мотивів. Maaji Swimwear рекомендує використовувати їх з модною клітинкою та принтом у вигляді конячок на плавках, а Mara Hoffman сміливо поєднує декілька яскравих принтів.

3

Довгий рукав

Продовжуємо тему нетрадиційного верху. Наступними на черзі будуть модні купальники з довгим рукавом. Звичайно, в таких не варто плавати: їх придумали для дефіле перед басейном. Зате цілком можна блищати на pre-party. Закриті купальники зі вставками з шифону представили Cia Maritima, Agua de Coco і Adriana Degreas, а незвичайні двійки показали на подіумі Belusso, Mara Hoffman, Suboo і Beach Bunny.

45

У стилі ретро

Модні купальники 2015, взагалі, багато в чому експлуатують ретро-мотиви. У результаті нас чекає безліч варіацій на тему. Особливо виділяються моделі з високою талією від Agua de Coco, Amapo, Wildfox і Mara Hoffman.

6

Спортивні купальники

Спортивний шик продовжує диктувати моду; не стануть виключенням і модні купальники. Фото Luli Fama, Caffe Swimwear і інших демонструють нам єдність зручності, ваблячої еротичності і спортивного духу. Верх з блискавкою, сітка і розрізи на плавках використовуватимуться як акценти в сезоні весна-літо 2015. А приклад мінімалізму викладе Wildfox, що робить ставку на простоту.

7

Прозорість

Ще один несподіваний тренд на літо — напівпрозорі купальники. Незважаючи на чималий простір, відведений під сітку, такі речі не виглядають вульгарно . Кожна річ є плодом творчих пошуків дизайнера. Так, Adriana Degreas викресює лінії фігури за допомогою шкіряних вставок і декольте. Купальник від Minimale Animale, взагалі, вийшов «не від миру сього» за рахунок імпровізованих крил на грудях і широких смуг плавок.

8

Повітряний верх

Ще один варіант виконання верху полягає в тому, аби зробити його схожим на пляжну майку. Вільний танкіні з легкої тканини, що розвівається на вітрі, зробить фігуру невагомою. Парадний верх з «мереживом» можна знайти в Maaji, тоді як Wildfox і Cia Maritima представляють більш «денні» моделі.

9

Рюші

Всі ми знаємо, що деталі вирішують. Волани змусять «грати» навіть найпростіші купальники і підкреслять виграшні сторони фігури. Купальники з рюшами особливо рекомендують власницям невеликих грудей. Вдалі приклади побачимо в Zimmermann, Maaji і Dolores Cortes.

10

Купальники не для пляжу

Дизайнери передбачають, що модні купальники «літо 2015» використовуватимуться, в основному, на суші і в умовах вечірного освітлення. Загалом, вийшов тематичний одяг для гламурних панночок. Особливою увагою користуються моделі шифонових хальтерів, що закривають шию. Якщо ж ви захочете зробити фігуру ще привабливішою, то зверніть увагу на смугастий купальник, який візуально збільшує груди, але робить стрункішою талію. Роботи Adriana Degreas і Zimmermann відмінно проілюструють тему.

11

Друга шкіра

На літо 2015 намічається цілий парад нестандартних купальників. Ми вже поговорили про напівпрозорі моделі, бандо з рюшами, а тепер настав час шкіряних виробів. Виглядають вони незвично, але тим і приковують увагу. Adriana Degreas представляє дуже елегантну модель з імітацією мережива, а Dolores Cortes і Suboo роблять ставку на ремінці і розрізи, що візуально звужують стегна і талію.

12

Цікаві розрізи

Для того, щоб створити незвичайний купальник, зовсім необов’язково використовувати якийсь нестандартний матеріал. Візьмемо звичайний яскравий поліамід або тактель і скомпонуємо його так, щоб одна або дві третини доводилися на розрізи (вони, до речі, можуть бути несиметричними). Найпривабливіші ідеї можна запозичити в Mara Hoffman, Agua de Coco, Cia Maritima і Movimento. Радує те, що в таких стильних купальниках можна відпочивати активно.

1314

Непарні двійки

Тенденція поєднувати різноплановий верх і низ торкнеться модних купальників 2015. Фото Luli Fama, Maaji Swimwear і DSquared2, якщо придивитися до них уважніше, доводять, що це — не просто каприз моди. Правильний вибір кольору і текстури здатний підкреслити груди і, навпаки, прибрати зайві кілограми з сідниць.

15

Дизайнерські монокіні

Монокіні залишаться в тренді , чим невимовно порадують тих, хто цінує ваблячі жіночні моделі. Влітку 2015 буде очевидним, що деякі купальники походять від двійок, сполучених матерією, в’язаним полотном або ланцюжками. Самі незвичайні варіанти з’явилися на світ завдяки Luli Fama, Beach Bunny, Sauvage, Toxic Sadie і Indah.

16

Верх-бандо

Відмінний варіант для пляжу і загару, актуальний у всі часи, звичайно ж, знайшов собі місце на модних показах. Вибираючи купальник з верхом без бретелей, спирайтеся на роботи Luli Fama, Cia Maritima, Caffe Swimwear, Maaji Swimwear і Wildfox, а також пам’ятайте, що бал правлять деталі: кисті, шнурування, металеві вставки.

17

Строкаті трінкіні

Як правило, якщо влітку актуальні монокіні, то в ногу з ними йдуть і трінкіні. Відмінність між ними полягає в тому, що перші нагадують, швидше, роздільний купальник, то другі можна сплутати із закритим (якщо дивитися ззаду). Основна тенденція, якою підпорядковані трінкіні 2015 (Belusso, Movimento, Maaji Swimwear та інші), — дрібний абстрактний малюнок.

18

Монохромна класика

На тлі всього вищепереліченийго яскравою плямою виділяються… монохромні прості двійки і майо. Перевага віддається чорним і пастельним моделям (Osklen, Wildfox, Luli Fama). В той же час, завдяки декору, нудними ці купальники не назвеш.

21

Трикутні бікіні

Море, пляж, літо, модні купальники. Готові посперечатися, що зараз ви уявили собі бікікі. Звичайно, адже без них не обходиться жоден сезон. Якщо говорити про модні тенденції на прикладі Cia Maritima, Belusso і Caffe Swimwear, то потрібно відзначити абстрактний дрібний (але і не дуже дрібний) малюнок, контрастні деталі і шнурування.

22

Закриті купальники

Першість серед закритих купальників завоювали бандо і хай-неки із спокійним дизайном. Maaji Swimwear пропонує на літо майже спортивні варіанти, а Mara Hoffman використовує монохромний принт і контрастні по фактурі тканини. Інші закриті речі побачимо в Caffe Swimwear, Osklen і Wildfox.

23 24

І так, що таке модні купальники літо 2015? Фото, приведені вище, свідчать нам про те, що річ, яку ми звикли асоціювати з водою і сонцем, перетворилася на статусний предмет гардероба. Все більше дизайнерів експериментують з гламурними купальниками з «непляжних» тканин і пропонують несподіваний навіть для планджа крій. З іншого боку, невеликі акуратні акценти можуть змінити на стильну штучку абсолютно будь-який купальник.

(Visited 127 times, 1 visits today)

buy followers