Модні кольори осінь-зима 2015-2016

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

Pantone LLC — американська організація, що є визнаним експертом у сфері відтворення кольору, щорік складає рейтинг ключових відтінків.Автор: Diane

Цього року модні кольори осінньо-зимового сезону 2015-2016 відрізняються нейтральністю, хоча палітра вийшла вельми багатою. Жодних гендерних відмінностей, розподілів за віком або статусом — мода стає воістину демократичною!

Аметистова орхідея (Amethyst Orchid)

Цей тон абсолютно нетиповий для пастельного осінньо-зимового сезону, але при цьому його приглушеності вистачає, аби не виглядати безглуздо в оточенні панночок у темному одязі. В міру виразний відтінок найкраще виглядає у якості ключового тону в одязі. Аби поєднувати його з іншими модними кольорами, знадобиться тонке естетичне чуття.

Аметистова орхідея

Кашемірова троянда (Cashmere Rose)

У самій просочується теплий осінньо-зимовий матеріал, такий звичний для кожної дівчини. У реальності відтінок виглядає так само м’яко і тепло, як натуральний кашемір, виражаючи лише привабливий спокій і затишок.

Троянда кашеміру

Помаранчевий кадмій (Cadmium Orange)

Відтінок існує на стику м’якого коралового і присипаного пилом помаранчевого. Залежно від гри світла і відтінків, цей модний колір осінньо-зимового сезону 2015-2016 може виглядати як надмірно яскраво, так і приглушено спокійно.

Оранжевиї? кадмії?

Віддзеркалення в ставку (Reflecting Pond)

Осінь і зима чекають цього класичного синього відтінку, як ковтка свіжого повітря: він однаково добре виглядає на теплих пальтах, довгих спідницях, вільних джемперах, привертаючи увагу до простоти крою і витонченості силуету.

Віддзеркалення в ставку

Біскайська затока (Biscay Bay)

Обіграти цей відтінок можна як спогад про південне літо з бірюзовими хвилями теплого моря. Просто спробуй поєднувати «Біскайську затоку» з кольорами посвітліше, аби її багатий підтон заграв небесними відблисками і зеленню літніх гаїв.

Затока Біськайський

Марсала (Marsala)

Цей модний колір — втілення відтінку червоного витриманого вина, витончено терпкого і ваблячого. У сезоні осінь-зима 2015-2016 «Марсала» відноситься до ключових ділових кольорів жіночого гардероба.

Марсала

Жовтий дуб (Oak Buff)

Відтінок належить до природної гами, яка обдаровує теплом, але не сліпить. В одязі найкраще поєднується з виразними соковитими відтінками, ще більше підкреслюючи їх красу.

Жовтий дуб

Шторм (Stormy Weather)

Для осені і зими цей модний колір — один з максимально відповідних. Він відтворює дощове небо, туманну морську хвилю, мокрий міський асфальт, роблячи акцент не на епатаж, а на лаконічність. Ідеально личить для стриманих класичних луків.

Шторм

Польова шавлія (Desert Sage)

Основний відтінок «унісекс» у цій підбірці. Личить до будь-якого кольоротипу зовнішності, м’яко приховуючи недоліки і підкреслюючи природну чарівливість носія.

Польова шавлія

Зів’яла трава (Dried Herb)

Нейтральний відтінок, який став модним завдяки можливості поєднувати його з практично будь-якими осінньо-зимовими тонами. Модний колір повинен одночасно підходити і для сольного виконання, і як доповнення до інших, більш насичених відтінків — це твердження якраз про тон «зів’ялої трави».

Трава, що пов'янула

Як би там не було, осінньо-зимова гама модних кольорів холодного сезону 2015-2016 досить цікава, не дивлячись на удавану простоту. У поєднанні з іншими модними відтінками ця десятка здатна створити ідеальний жіночий гардероб для майбутнього сезону холодів.

(Visited 136 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al