Коктейльні плаття 2016: новинки року

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

Смак тоніку, легкий запах лайма, зеленувато-жовтий відтінок «маргарити». Та хіба ж існують два однакових коктейлі? Тоді чому прийнято вважати, що коктейльні сукні — одноманітні? Вони так само неповторні, як і напої, що дали їм назви,.

Desktop16

Прямі вечірні і коктейльні плаття, розкльошені, світлі і багатоколірні, у 2016 об’єднані загальною темою: річ повинна говорити.

cushnie-et-ochs2

Сукня фігуристки

Плаття із розкльошеною спідницею, потихеньку витісняє моделі-футляри. Всі причини цього лежать на поверхні: воно вигідно подає фігуру, дає більше площі для вишуканого декору (як у Dolce&Gabbana). У максі-варіанті, який, проте, виглядає дуже легко за рахунок тонкої летючої тканини, skater dress представлене в Lela Rose. Окрім плаття фігуристки, акцент на поділ робить baby-doll в стилі Chanel.

dolce-gabbana2 Lela Rose2 chanel

Розмова про плечі

Округлі м’які лінії дамських плечей надихають дизайнерів на подвиги. У 2016 році намітилося декілька очевидних ліній. По-перше, це плаття-міді з відкритими плечима і щедро прикрашені міні (Giles, Kate Spade, Marchesa Notte).

giles2 kate-spade-new-york1 Marchesa Notte2 Marchesa Notte3

По-друге, це моделі на одне плече, з яких вийдуть відмінні коктейльні сукні на випускний (Marcus Tondo, Pamella Roland)

Marcus Tondo1 pamella-roland2

Глибокий виріз

Цікава модифікація skater dress — пишне плаття з глибоким вирізом. На відміну від тих, що зазвичай є вечірньо-коктейльними платтями 2016, ці моделі зазвичай витримані в одному суворому тоні: білому (Cushnie et Ochs), чорному (Felder Felder), фіолетовому (Marcus Tondo).

cushnie-et-ochs3 felder-felder Marcus Tondo4

Цікавий варіант представляє Dondup — класичне чорне плаття за рахунок довжини і обробки обростає алюзіями сімдесятих, які, схоже, протримаються в топі трендів ще рік.

Dondup

Об’єм

Коктейльне плаття 2016, фото якого ми будемо ще довго бачити в модних журналах, на думку деяких дизайнерів повинно нагадувати тістечко. Декілька шарів, барвистий декор і неодмінний об’єм. Колоритні приклади в Christopher Kane, Oscar de la Renta. Інколи об’ємне звучання досягається за рахунок принта (Badgley Mischka).

christopher-kane Oscar de la Renta2 Oscar de la Renta4badgley-mischka

Додатковий об’єм створюють бахрома і мереживо (яскравий приклад синергії — робота Andrew Gn).

andrew-gn2

Знайдеться місце і для популярного вже другий рік підряд пір’я (Marchesa, Nicolle Miller).

marchesa2 Nicole Miller2

Закритися від всіх

Коктейльні короткі плаття прийнято асоціювати з грайливим силуетом і вирізом. Проте чимало сучасних моделей вочевидь походять від офісних футлярів. Змінилася тканина (з щільної на летючу), з’явилися барвисті деталі і щось нове. Біле коктейльне плаття Bibhu Mohapatra відмінно ілюструє цю теорію, так само як і монохромне міні Lisa Perry.

bibhu-mohapatra1 Lisa Perry1

Більш провокаційний варіант — Diane von Furstenberg. Популярний яскраво-червоний використовує Hugo Boss. Новинки коктейльних суконь — це прості варіанти і цікавий крій.

diane-von-furstenberg1hugo-boss1

Співдружність суворого стилю і об’єму, створеного шарами і бахромою, спостереджується в Christian Dior. Відмітьте, що коктейльні плаття на випускний поступово впускають до своєї палітри сірий колір.

christian-dior1

Ще декілька корисних спостережень

Коктейльні сукні 2016 поступово відходять від популярної раніше асиметрії. Ключове слово — поступово. Перехід стає менш вираженим і втрачається за іншими прийомами (Rachel Comey). Різкий перехід розтушовується драпіруванням. Ці коктейльні плаття 2016 — новинки в світі моди.

Rachel Comey1

Деякі дизайнери вдалим чином поєднують декілька актуальних трендів. Наприклад: А-силует, виріз і об’єм від Issa або простота і об’єм від Holly Fulton.

issa2 holly-fulton1

Інші, навпаки, шукають деяку противагу сучасній моді. На загальному фоні поєднання рожевого і чорного в платті-футлярі Antonio Berardi залишається в пам’яті.

Antonio Berardi1

Наостанок хочеться сказати про гаму. Коктейльні плаття, фото яких ви бачили, наводять на думку про елегантність, але не суворість. Холодний білий, чорний (часто розбавлений світлішим мереживом), бордовий, яскраво-червоний, срібний, фіолетовий — ось основні кольори сезону.

(Visited 1 178 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al