Плаття на випускний 2017: фото-новинки від найкращих дизайнерів

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

Здається, що модні сукні на випускний 2017 створені для того, щоб це свято було неможливо забути.


01-jenny-packham-4

Якщо раніше можна було розписати модні тенденції двома пропозиціями, то зараз нам буде потрібно набагато більше, аби розповісти про те, що можна одягти до останнього дзвінка.


naeem-khan4

Випускні плаття: фото-новинки

Цей огляд більше цікавий фотографіями. Адже саме вони можуть передати весь спектр моди від магнетичних чар Balmain до шарму випускниці балетної школи у Reem Acra.


15-balmain-2017


reem acra1

Трохи прозорості

Логічно, що нарядні плаття на випускний не можуть бути відвертими. І хоча раніше знаходилося чимало моделей, які відкривають трішки більше, ніж воно того варто, колекції 2017 року відрізняються очевидною стриманістю. Найактуальніше рішення — поєднувати гіпюр із численими шарами воланів. Такий дует зорово полегшує рюші і не виходить за межі дозволеного (Zuhair Murad, Elie Saab).


zuhair-murad98

elie-saab2

Добре виглядають і відкриті вставки уздовж лінії плечей (Jenny Packham).


jenny-packham1

Рослинні візерунки гіпюру здали позиції. Тепер настав час структурної геометрії, як у Tadashi Shoji, але і вона залишається у меншості.


tadashi-shoji-2

Відкрити плечі

Дуже романтичний прийом, на якому будуються багато новинок випускних платтів 2017, — відкрити плечі. Якщо раніше дизайнери прагнули оточити ключиці “піною” з воланів, то тепер, навпаки, дотримуються простоти, яка робить образ зворушливо крихким. Фото: Alexis Mabille, Jason Wu, Marchesa, Reem Acra, Schiaparelli.


alexis-mabille1

jason-wu2

marchesa5

reem-acra2

schiaparelli

Залишити слід

Як зробити ходу витонченою і змусити всіх обертатися вслід? Варто обрати модель з надзвичайно довгою спідницею. Ось, чому з року в рік актуальними є сукні-годе. У 2017 тему розкриватимуть багато модних будинків, так що вибір буде дуже широким. Так, для особливого заходу варто підібрати щось із відкритою спиною (Pamella Roland).


pamella-roland1

Свою популярність завойовують і струмуючі довгі сукні (Zuhair Murad, Deplozo, Alberta Ferretti). Це можливість приміряти на себе королівський шлейф.


zuhair-murad1

alberta ferretti2

delpozo2

Підкреслити талію

Одне із завдань, з яким відмінно справлявся (і продовжує справлятися) корсет, — підкреслити талію і витончено обіграти класичний контраст зі стегнами. Випускні плаття 2017 активно використовують корсети і акцентовані ліфи. Фото: Christian Siriano, Marchesa, Marchesa Notte.


christian-siriano

marchesa2

marchesa-notte5

Відкрити ноги

Важко зменшити актуальність асиметричних спідниць в сезоні 2017. Красиві плаття на випускний 11 клас — це міді-довжина або, принаймні, ілюзія того, що поділ закінчується біля коліна. Фото: Marchesa Notte, Maticevski, Dennis Basso, Haney.


marchesa-notte1

maticevski1

dennis-basso1

haney

Сфокусувати погляд

Якщо довгі моделі мають в своєму розпорядженні об’єм шлейфу, то короткі плаття на випускний приковують погляд об’ємними деталями. Як і раніше, актуальними є опукла текстура (Alberta Ferretti) і суцільне шиття (Naeem Khan, Reem Acra).


naeem-khan8

reem acra14

alberta-ferretti

І, звичайно ж, подіум не залишає нас без таких речей, які є деяким викликом. Щось подібне можна знайти в Alexandre Vauthier.


alexandre-vauthier1

Якого кольору?

Найскладніше питання це, мабуть, якого кольору мають бути найкрасивіші плаття на випускний. Фаворитами року є відтінки лілового, світлого золота, фуксії, болотяний зелений.


marchesa-notte7

Є особливий сенс у тому, аби одягти білу сукню на випускний 11 класу. Проте ці моделі часто нагадують весільні. Аби уникнути такого казусу, зверніть увагу на біле із блискучими акцентами (Monique Lhuillier, Just Cavalli, Herve Leger).


monique-lhuillier2

just-cavalli1

herve-leger-by-max-azria1

Об’ємно чи ні?

Як ні крути, пишні плаття на випускний — це класика. Проте сучасна мода вносить свої корективи. Наприклад, можна обрати “футляр”, ніби складений з воланів (Elie Saab) і, таким чином, уникнути надмірності.


elie-saab1

Тій же меті слугують асиметричні спідниці клинами у Naeem Khan, а крім того, в них зручно рухатися весь вечір.


naeem-khan2

(Visited 1 415 times, 1 visits today)

buy followers