Чоловіче взуття весна 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Колекції чоловічого взуття весна 2014 відрізняє продуманий дизайн і увага до деталей. Колір, форма, матеріал, декор, — все працює на створення індивідуального стилю.

Чоловіче взуття весна 2014

Dsquared2, Belstaff (Белстаф), Rick Owens (Рік Оуенс), Raf Simons

Чоботи у весняних колекціях зустрічаються досить рідко. Як правило, це укорочені моделі в байкерському стилі з мінімальною кількістю декору або різні варіанти в спортивному стилі.

Чоловіче взуття весна 2014

Maison Martin Margiela, Costume National (Костюм Нешнл), Calvin Klein (Келвін Клейн) Collection, Bally (Беллі)

Високі чоловічі черевики на шнуруванні як і раніше в моді. Для черевик сезону дуже актуальна товста суцільна підошва, що не виключає традиційний варіант з невеликим каблуком. Дуже популярні моделі чукка.

Чоловіче взуття весна 2014

Bally, Raf Simons, Rick Owens (Рік Оуенс), Prada

Спортивна тема як і раніше дуже актуальна для чоловічого взуття. Серед кросовок сезону представлені як традиційні моделі всіх можливих видів, так і яскраві новаторські рішення.

Чоловіче взуття весна 2014

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен’я), Dior Homme (Діор Омме), Lanvin (Ланвін), Burberry (Берберрі ) Prorsum

Більшість чоловічих туфель засновані на традиційних неформальних моделях. У моді напівчеревики, мокасини, лофери, сліпери і чукка. Дуже актуальна товста суцільна підошва. Деякі дизайнери прикрашають підошву моделей металевим декором.

Чоловіче взуття весна 2014

Missoni, Calvin Klein (Келвін Клейн) Collection, Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен’я), Rick Owens (Рік Оуенс)

Якщо скласти список найактуальніших моделей чоловічого взуття весна 2014, то до нього увійдуть ботинки-чукка, моделі на шнуруванні з товстою суцільною підошвою, мокасини і їх варіації, а також кросовки з незвичайним дизайном.

Чоловіче взуття весна 2014

Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Maison Martin Margiela, Calvin Klein (Келвін Клейн) Collection, Louis Vuitton (Луі Віттон)

Окрім гладкої шкіри, для чоловічого взуття дуже актуальна шкіра рептилій і її імітації, замша і нубук. Як і раніше в моді комбіновані моделі.

Чоловіче взуття весна 2014

Burberry Prorsum, Costume National (Костюм Нешнл), Berluti, Raf Simons

У нових колекціях дизайнери представили відразу декілька колірних трендів: білі черевики і туфлі, однотонні моделі яскравих кольорів, черевики і туфлі з контрастним поєднанням двох-трьох кольорів, а також імітацією поношеності з використанням насичених кольорів.

Чоловіче взуття весна 2014

Jil Sander (Джил Сандер), Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд), Giorgio Armani (Джорджіо Армані)

Принти, одна з головних тенденцій чоловічої моди сезону, актуальна у тому числі і для весняного чоловічого взуття. Серед модних принтів — квіткові малюнки і орнаменти, камуфляж, калейдоскоп, абстрактні і геометричні принти.

Джерело vеrystylіsh.ru

(Visited 126 times, 1 visits today)

buy followers