Як підібрати краватку до сорочки: поєднання кольорів

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Деяким чоловікам смак стабільно змінює, коли потрібно підібрати краватку до сорочки. Не вірите? Погляньте на своїх співробітників. Офісне життя змушує їх обирати нудні комбінації, які роблять рутинну повсякденність ще більш утомливою.

1

Творчий підхід до вибору сорочки з краваткою дозволить вам проявити себе навіть в корпоративному середовищі. Небезпека, проте, криється в тому, що це завдання легко провалити. Загалом, кожному чоловікові потрібно освіжити в голові, як підібрати краватку до костюма та сорочки.

Поєднання кольорів сорочки і краватки

Почнемо з палітри, а точніше — з колірного кола. Воно зручне тим, що навіть новачкам у світі моди відразу відкриваються основні поєднання. За цією системою кольори поділяються на: схожі, додаткові і протилежні. Додаткові знаходяться один навпроти одного (наприклад, червоний і зелений), схожі зібрані в одній половині кола (наприклад, ліловий і жовто-помаранчевий), а протилежні розташовуються через 3 секції (наприклад, червоний і жовтий). Це матчастина.

colours

Якщо ви задаєтеся питанням, як підібрати краватку до сорочки за кольором, то беріть за основу протилежні відтінки. Так, класикою стилю вважається блакитна сорочка і краватка відтінку бургундського (різновид червоного кольору) у поєднанні з темно-синім костюмом.

Додаткові кольори дуже важко компонувати в одному ансамблі, тому що таке поєднання — занадто контрастне для наших очей. Але і тут можна вийти з положення, використовуючи відтінки. Так, наприклад, з сорочкою блакитного кольору набагато доречніше виглядатиме краватка не апельсинового кольору, а коричнево-помаранчевого.

Як обрати краватку в магазині?

Є декілька правил, які допоможуть навіть тим, хто не упевнений у своєму смаку. По-перше, найкраще віддати перевагу матовій тканині, аніж глянсовій. По-друге, текстура виглядає цікавіше, ніж принт.

Tie-color

Перед тим, як підібрати краватку до костюма, пригадайте, що ширина першого має бути максимально близькою до ширини лацканів другого. Якщо ви задумалися про те, як правильно підібрати краватку до сорочки, то це правило теж потрібно пригадати. “Оселедця” не носять з апашем.

Краватка до білої сорочки

Віддаєте перевагу чисто-білим сорочкам? Тоді ваша краватка повинна проявити максимум характеру. Підійдуть контрастні візерунки, яскраві відтінки, дрібна і середня смужка, клітинка. Бавовна непогано поєднується з шовком.

tiecombo2

Колір краватки до сорочки блакитних і рожевих відтінків

Краватка під сорочку блакитного відтінку

На цей випадок є декілька варіантів:

  • темно-синя краватка з вираженою текстурою (можна навіть в’язана)
  • коричнево-помаранчева
  • гірчична, бордова, червонувато-коричнева, охриста та інші відтінки червоного і жовтого, адже це — протилежні кольори до синього
  • холодна темно-зелена

Краватка під сорочку ясно-рожевого відтінку

Мода на ясно-рожеві сорочки прийшла до нас із Середземномор’я. Її швидко підхопили прихильниці світлих костюмів на літо. Аби доповнити цей союз підійдуть такі краватки:

  • бордова, лілова або інші темні відтінки базового кольору
  • незвичайні відтінки додаткового зеленого, які допоможуть вам виділитися в натовпі
  • спокійні темні відтінки контрастного синього

tiecombo7

Як підібрати краватку до сорочки в смужку

Для смугастих сорочок працюють ті ж правила, але якщо на основному полотні вже є візерунок, то до вибору краватки варто підходити уважніше.

Відмінно працюють блокові рішення, тільки стежте, аби ширина смужок була різною. Крім того, мілка смужка внизу передбачає широку зверху, і навпаки. Сувора сорочка з краваткою (фото нижче) не повинна справляти враження повтору. Для цього можна варіювати не лише ширину, але і напрям смуг.

Якщо говорити про інші візерунки, то до смугастих сорочок підійдуть краватки в горошок, пейсли (турецькі огірки) або геометричні фігури.

tiecombo6

Поєднання краватки і сорочки в клітинку

“Ааа, знаємо-знаємо, картата сорочка з краваткою “працює” так само, як смугаста”, — скажете ви і матимете рацію. Але не зовсім. Якщо візерунок на краватці зі смугастою сорочкою може бути практично будь-яким, то клітинка має на увазі помітний принт, інакше ваш аксесуар просто загубиться на тлі костюма і сорочки.

Колір краватки до сорочки в клітинку підбираємо за тими ж правилами. Універсальний варіант — темніший тон (наприклад, темно-синій до блакитної клітинки або темно-коричневий до бежевої). Гармонійно виглядатиме краватка в смужку або в горох. Складніші мотиви — зайві.

tiecombo3

Резюме

Тепер зрозуміліше, яку краватку до якої сорочки можна одягти. Доповнимо також, що монохромною може бути лише одна частина цієї пари. Як говорять італійські дизайнери, проста біла сорочка з простою чорною краваткою — одяг для похоронів.

Ну і, звичайно, все осягнулося на практиці. Мине деякий час, і ви перестанете замислюватися навіть над тим, як підібрати краватку до сорочки, фото якої бачите вперше.

(Visited 911 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al