Чоловічі футболки літо 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Чоловічі футболки в новому сезоні стали одним з актуальних трендів і зустрічаються практично у кожного дизайнера. Колекції чоловічих футболок літо 2014 відрізняються яскравим виконанням та використанням нестандартних матеріалів всіх модних забарвлень.

Чоловічі футболки літо 2014

E. Tautz, Miharayasuhiro, Dolce & Gabbana (Дольче & Габана), Givenchy (Жіванші), John Galliano (Джон Гальяно)

Одна з найпомітніших тенденцій чоловічих футболок сезону — не по-розміру об’ємні моделі. Дизайнери використовують їх з одягом різного стилю, як з брюками, так і з шортами.

Чоловічі футболки літо 2014

E. Tautz, Jil Sander (Джил Сандер), Givenchy (Жіванші), Kenzo (Кензо), Les Hommes (Лез Омме)

Такі моделі чудово личать до актуального багатошарового образу. Найчастіше, це футболка, одягнена на сорочку, при цьому, може бути використана сорочка з коротким або довгим рукавом. Також зустрічаються і інші варіанти поєднань, наприклад, з тонким толстовцем або футболкою з довгим рукавом.

Чоловічі футболки літо 2014

Alexander Wang (Александр Вонг), 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Diesel Black Gold (Дізель Блек Голд), Les Hommes (Лез Омме), BLK DNM

Ще один, не дуже практичний, але безумовно яскравий тренд чоловічих футболок літа 2014 — моделі з шкіри. В основному, це шкіряні футболки чорного кольору, але деякі дизайнери комбінують матеріал різних кольорів, а також шкіру і тканину.

Чоловічі футболки літо 2014

Damir Doma, E. Tautz, Fendi, Hermes (Хермес), Neil Barrett (Нейл Барретт)

Окрім шкіри і традиційного трикотажу, для чоловічих футболок дуже актуальний шовк, тканини з блиском і ефектом пом’ятості. У колекціях часто зустрічаються моделі з щільних тканин, у тому числі фактурних, у меншій мірі популярні футболки з напівпрозорих матеріалів.

Чоловічі футболки літо 2014

3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), E. Tautz, Givenchy (Жіванші), Moschino (Москіно), Fendi

Чоловічі футболки з яскравим принтом — поза конкуренцією. На показах можна було побачити масу актуальних варіантів: квіткові принти і орнаменти, абстрактні малюнки, пейзажні замальовки і змішані принти. Клітинка і смужка зустрічається всього в парі колекцій.

Чоловічі футболки літо 2014

Valentino, Lou Dalton, Gucci (Гуччі), E. Tautz, Iceberg (Айсберг)

Через популярності принтів, однотонні футболки в новому сезоні не дуже поширені. Найпопулярніші серед кольорів — класичний білий і чорний, що не виключає використання інших, у тому числі насичених відтінків сезону. Найцікавіше виглядають комбіновані моделі з яскравим контрастом кольорів.

Джерело vеrystylіsh.ru

(Visited 119 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al