Чоловічі стрижки і зачіски 2014-2015: класичні з чубком і «як у Елвіса»

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Сказати по правді, яких-небудь драматичних перемін в 2014 році чоловічі зачіски не зазнали. На наш погляд, це швидше хороша новина, чим погана. Посудіть самі: чи було б добре, аби наймоднішою чоловічою зачіскою 2014 року стали, скажімо, косички, а наймоднішою чоловічою стрижкою — бокс?

За нашими спостереженнями, все більше чоловіків вважають за краще коротко стригти волосся з боків і ззаду, залишаючи досить багато волосся попереду. Видно, так їм зручніше.

Надивившись на чоловічі стрижки і зачіски, які представляли модні колекції одягу сезону весна-літо 2014, ми можемо констатувати: звичка вистригати скроні і залишати «багато волосся попереду» виросла до розмірів величезного модного тренду.

Модні чоловічі стрижки з довгим густим чубком і короткими скронями

Зачіски моделей, що представляють більшість модних будинків, починаючи від Burberry Prorsum і закінчуючи Christopher Kane, можна охарактеризувати як «класичні з довгим чубком».

На фото — модні чоловічі стрижки і зачіски на показі Burberry Prorsum весна-літо 2014:

Модні чоловічі стрижки 2014

Модні чоловічі зачіски на показі Christopher Kane SS 2014:

Стильні варіанти чоловічої класичної зачіски 2014 з чубком

За допомогою гелю для волосся на базі цієї зачіски можна зробити лук як на показі Topman Design SS 2014:

Класична чоловіча стрижка 2014

Переваг в такої класичної чоловічої стрижки дуже багато — рівно стільки, скільки існує її варіантів. Не рахуючи загальної маскулинності лука, звичайно.

Наприклад, хлопці можуть коротше постригти скроні так як на фото нижче:

Варіанти зачіски чоловічою класичною з довгим чубком

Ще варіанти чоловічої модної стрижки 2014 з довгим чубком:

Стильна чоловіча зачіска 2014

Чубок можна постригти коротше (зліва і посередині) або попросити свого перукаря зробити його рідше, як у молодої людини справа на фото:

Варіанти стильної чоловічої стрижки 2014

Класична чоловіча зачіска з чубком підійде не лише підліткам і молодим людям, але і чоловікам середнього віку. Навіть якщо ваше волосся не таке густе, як раніше, довгий чубок, що починається від верхівки, допоможе приховати недоліки волосся.

Популярна чоловіча зачіска 2014 — «як у Елвіса Преслі» або містер Помпадур

Назва цієї зачіски називається нехитро — кок. На заході все трохи складніше і цікавіше: там її називають Помпадур.

Свою назву ця зачіска запозичила у фаворитки короля Людовика XV — Маркізи де Помпадур. З 18-го століття зачіску з однойменною назвою носили переважно жінки.

Після того, як в 50-х роках минулого століття зачіска Помадур стала невід’ємною частиною фірмового лука Елвіса Преслі, той факт, що колись цю зачіску носили лише жінки, був забутий.

Зачіску «як у Елвіса» стали носити чоловіки — зарубіжні зірки рок-н-ролу і вітчизняні стиляги. Потім кок стали робити чоловіки, що не мають прямого відношення до музики загалом і до рок-н-ролу зокрема.

Зростання популярності чоловічої зачіски «як у Елвіса» у 21-м столітті, найшвидше, стався після того, як креативний директор модного дому Saint Laurent на ім’я Hedi Slimane сфотографував Джастіна Тімберлейка для відомого в Америці T magazine‘ а.

Джастін ТІмберлейк із зачіскою

Як не дивно, чоловіча зачіска «як у Елвіса» дуже варіативна: її можуть робити чоловіки у будь якому віці. Звичайно, якщо ви — представник якої-небудь класичної професії, наприклад, економіст або управляючий банка, то краще стригти волосся попереду коротше: не зрозуміють.

На фото — сучасні варіанти модної зачіски «як у Елвіса»:

Чоловічі модні зачіски 2014

Варіанти зачіски

До речі, якщо відростити чубок довше, ви легко поміняєте «чоловічу класичну зачіску» на «класичну як у Елвіса «, див. фото:

варіанти укладань зачіски

Збираючись на вечірку і відповідно одягнувшись, зробіть що-небудь схоже:

На фото — знамениті чоловіки із зачіскою «як у Елвіса»:

Чоловіки-знаменитості із зачіскою

Погодьтеся, всі вони, починаючи David’ом Beckham’ом і закінчуючи Bruno Mars’ом виглядають в цій зачісці абсолютно по-різному.

Зірки із зачіскою кок

Як зробити зачіску «як у Елвіса»?

Варіантів виконання дуже багато. Крім того, якщо у вас не вийде так, як ви задумали, то обов’язково вийде якось по-іншому. А всі думатимуть, що саме так ви і задумали.

Отже.

1. Вимийте волосся і підсушіть його рушником.

2. Нанесіть на волосся засіб для об’єму (бажано з хорошою фіксацією). Підійде мус got2b «Помпа «, гель got2b «Rockin`it».

3. Зачешіть волосся назад (можна також розділити його на проділ спочатку, і тільки потім розчесати). За допомогою фену висушіть волосся, підводячи його у коріння.

4. Акуратно зачешіть вже укладене волосся так, як вважаєте потрібними і побризкайте лаком сильної фіксації.

5. Аби зробити ефект мокрого або блискучого волосся, використовуйте гель, наприклад, Rockin’ it.

Але, якщо чесно, ми рекомендуємо хоч би один раз зробити зачіску як у Елвіса в перукарні, а потім, запам’ятавши все, що він(а) робить і чим користується, пробувати вдома самостійно.

(Visited 244 times, 1 visits today)

buy followers