Чоловічі зимові куртки 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Різноманітність стилів і моделей одна з особливостей нового холодного сезону і колекції чоловічих зимових курток 2014 не стали виключенням. Дизайнери пропонують безліч класичних фасонів в сучасній обробці, серед яких є оригінальні рішення, які підійдуть лише сміливій і неординарній натурі.

Чоловічі зимові куртки 2014

Moschino (Москіно), Belstaff (Белстаф), Dior Homme (Діор Омме), Bally (Беллі) , Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер)

У моді чоловічі зимові куртки різної довжини, серед популярних фасонів парки, спортивні, прямі і моделі з асиметричною байкерской застібкою, подовжені двобортні куртки з поясом і накладними кишенями, а також анораки, серед яких є навіть пухові моделі.

Чоловічі зимові куртки 2014

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен’я), Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Versace, Valentino (Валентіно), Paul Smith (Паул Сміт)

Чоловічі куртки з хутра в новому сезоні зберігають за собою позицію тренду, більшість моделей мають природне забарвлення. Залишаються актуальними оригінальні моделі з підкладкою з хутра, таке виконання характерне як для подовжених, так і укорочених курток.

Чоловічі зимові куртки 2014

Valentino (Валентіно), Dirk Bikkembergs, Lanvin, John Richmond (Джон Річмонд), Trussardi

Комбінації фактур матеріалів один з найцікавіших загальних трендів сезону, який знайшов віддзеркалення і в колекціях чоловічих зимових курток 2014. На першому місці в даній категорії знаходяться моделі з крупними хутряними деталями, також дизайнери комбінують шкіру, замшу і різні тканини.

Чоловічі зимові куртки 2014

Bally (Беллі) , Belstaff (Белстаф), Hardi Amies, Kris Van Assche, Ami

Окрім чоловічих зимових курток з перерахованих вище матеріалів, в колекціях зустрічаються моделі із стьобаних матеріалів і самих різних тканин, від курток до пальтових.

Чоловічі зимові куртки 2014

Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Band of Outsiders, Tom Ford, Versace, Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер)

При виборі нової чоловічої зимової куртки варто звернути увагу на моделі чорного, сірого, шоколадного, білого, бордового, синього, смарагдового, захисного і гірчичного кольору, а також матеріал в клітинку , смужку, з крупним анімалістичним або абстрактним малюнком.

Чоловічі зимові куртки 2014

Billy Reid, Gucci (Гуччі)(2,4), Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Louis Vuitton

Хорошою альтернативою зимовій куртці в новому сезоні може стати укорочене пальто, бушлат, коротка дублянка, а в теплі дні пуховий або хутряний жилет.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 385 times, 1 visits today)

buy followers