Ділові зачіски: цікаві зачіски в офіс (18 фото)

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Якщо ви прагнете бути схожими на ділову леді або мрієте втілити в життя образ стильної бизнес-вумен, перед виходом на роботу вам доведеться продумати свій імідж до дрібниць.

Офісний стиль відрізняється строгістю і консерватизмом, але деякі вільності сповна допустимі. Це стосується не лише вашого ділового костюма, але і зачіски. Ми склали підбірку кращих укладань для волосся, які будуть актуальні в офісі.

Хвіст-петля

ділова зачіска

Ця найбільш легка у виконанні зачіска зажадає від вас мінімум часу — всього 5 хвилин. Ви отримаєте оригінальний, і в той же час, строгий діловий стайлинг.

ділова зачіска

Створюємо укладання: нанесіть на сухе чисте волосся крем для стайлинга або мус для волосся. Потім розчешіть волосся і зберіть його у високий кінський хвіст, закріпіть його гумкою. Створіть «петлю» з волосся: проверніть її так, щоб кінчик хвоста опинився у верхній частині голови. Над гумкою в центрі зробіть проділ, і скручений кінчик волосся загорніть в отвір, що утворився. «Петлю» з волосся також підведіть і загорніть в проділ. Для фіксації зачіски використовуйте шпильки для волосся, лак. Не варто декорувати зачіску за допомогою додаткових аксесуарів: шпильок або заколок із стразами — офісний стиль має бути лаконічним. Отже залиште в своєму арсеналі лише строгі шпильки.

Проста ракушка

ділова зачіска

Ця зачіска підійде для довгого волосся і зажадає трохи більше часу на створення. Виглядає таке укладання вельми ефектно і відмінно впишеться в офісний стиль.

Створюємо укладання: в першу чергу, висушіть волосся феном з круглим брашингом, а потім створіть об’єм, зробивши начісування на верхівці. Зберіть волосся на потилиці, закрутіть їх в акуратний джгут і загорніть в ракушку (можете закріпити її шпилькою). Зачешіть вгору пасма на верхівці, закріпіть волосся за допомогою невидимок.

Модний «валик»

ділова зачіска

Класичний «валик» — це ефектна офісна зачіска, її можна трохи удосконалити, оригінально обігравши.

ділова зачіска

Створюємо укладання: аби створити елегантний стайлинг, розділіть волосся на верхівці на дві частини. Верхню частину зберіть в хвіст, нижнюю — в ракушку. Потім розділіть хвіст на дві частини і закрутіть пасма довкола ракушки. Заховайте кінці волосся під валик. Ця офісна зачіска виглядає строго, але в той же час оригінально.

Пучок з коси «канатик»

ділова зачіска

Уразити колег своїм зовнішнім виглядом вам легко удасться за допомогою цієї хитромудрої зачіски, яку можна створити власними зусиллями за 10 хвилин.

Створюємо укладання: спершу зберіть волосся в тугий кінський хвіст і закріпіть їх тонкою гумкою. розділіть волосся на два крупні пасма і скрутіть кожну в джгут в одному напрямі. Після чого скрутіть їх між собою в протилежну сторону. Канатик, що утворився, закріпіть гумкою або загорніть в пучок і закріпіть кінці волосся шпильками.

«Мальвіна»

ділова зачіска

Тим, у кого довге, гладке волосся, цей варіант зачіски особливо підійде.

Створюємо укладання: розчешіть волосся, відокремте на рівні верхівки бічні пасма, поверх розпущеного волосся зберіть їх в хвіст, зафіксуйте гумкою на середині. Далі ви можете зробити мільйон варіацій. Наприклад, закрутити основне волосся в легкі хвилі, залишити хвіст прямим або ж, навпаки, завити хвіст. Прикрасьте його незвичайною шпилькою, гумкою або зробіть заздалегідь стильне начісування. Таким чином, ви отримаєте незвичайну, казкову зачіску для офісу. Якщо у вас є чубок, зачешіть його набік.

«Бабетта»

ділова зачіска

Названа на честь фільму за участю Бриджіт Бардо, ця ретро-Зачіска, не дивлячись на свою приналежність до класики, виглядає вельми нестандартно. Вона є стильною «ракушкою» з бонусним начісуванням на верхівці. Знаменита актриса любила пов’язувати на таку зачіску стрічку в тон плаття. Але для офісного стилю можна обмежитися скромним аксесуаром для волосся.

Створюємо укладання: випряміть волосся за допомогою праски. Зберіть волосся у високий хвіст і розділіть його на дві частини. Верхню частину начешіть і загорніть в ракушку, зафіксуйте за допомогою лаку і шпильок. Нижню частину хвоста розділіть на дві частини і акуратно оберніть довкола валика, що вийшов. Зафіксуйте шпильками і лаком.

Французска коса

ділова зачіска

Нарешті, класичним варіантом офісного укладання є французька коса. Ця коса оригінальна в своєму плетінні, відмінно личить для довгого і волосся середньої довжини. Плюс такої зачіски: її не потрібно підправляти, вона буде ідеальна протягом всього дня.

Створюємо укладання: зачешіть назад волосся, розділіть на три пасма від верхівки.

Захопіть пасмо праворуч від правого пасма коси і приєднайте до неї. Переплетіть з нею середнє пасмо. Візьміть пасмо зліва, з’єднайте з лівим пасмом і переплетіть з центральним. Плетіть косу за описаним вище принципом. На потилиці продовжуйте плести косу з трьох пасм. Зафіксуйте гумкою, збризніть зачіску лаком.

По матеріалам раssіоn.ru

(Visited 2 094 times, 1 visits today)

buy followers