Догляд за довгим волоссям

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

догляд за довгим волоссям
догляд за довгим волоссям

Як доглядати довге волосся? Тут дуже важливо звернути увагу на його кінчики, головне полягає в тому, аби підтримувати кінці волосся в здоровому стані і уникати їх розщеплювання.

Довге волосся унаслідок довгого терміну його життя зазнає багато навантажень, що особливо помітно по нижній його третині. Здоровий початок волоса біля кореня і його кінець частенько разюче несхожі в своєму зовнішньому вигляді.

Догляд за довгим волоссям передбачає використання косметичної продукції із спеціальної серії для довгого волосся, яка призначається для того, щоб ви могли підтримувати своє волосся в гладкому стані, не перенавантажуючи їх. Інша можливість: купувати шампуні і кондиціонери-ополіскувачі відповідно до свого типу волосся, а лікувальними препаратами обробляти лише їх уражені кінці.

Дуже важливо не давати довгому волоссю рости неконтрольовано. Тому потрібно регулярно підрізувати їх кінчики, тоді у них буде менше шансів розщепнутися. При довгому волоссі бувають дуже до речі формові стрижки, що дозволяють голові виглядати доглянуто. Частина волосся при такій стрижці підстригається коротше, що додає зачісці пишноту.

І декілька порад з догляду за довгим волоссям:

  • уражені кінчики волосся перед миттям змащуйте невеликою кількістю відповідного вашому волоссю лікувального препарату, що захистить їх і допоможе уникнути зайвого вилуговування;
  • шампунь розводіть з водою в окремому посуді і цю суміш наносіть лише на коріння вологого волосся. При полосканні миючі речовини розійдуться по всій довжині волосся і добре промиють їх;
  • довге волосся по можливості сушіть на повітрі, але не феном;
  • прагніть не стягувати дуже сильно довге волосся. Якщо ви використовуєте гумки для волосся, то застосовуйте ті, що закриті зверху текстилем.
  • При довгому волоссі приблизно раз в чотири тижні потрібно підрівнювати їх кінчики. Тоді волосся буде не лише доглянутим але і більш пишним.
  • Довге волосся потребує більш частішого лікування косметичними препаратами, на відміну від коротких.
  • Косметичні лікувальні препарати спеціальної серії для довгого волосся містять речовини, які підтримують волосся в здоровому стані, не перенавантажуючи їх.
  • (Visited 231 times, 1 visits today)

    buy followers