Довгі плаття 2016: найкрасивіші моделі року

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

Можливо, ви пам’ятаєте казку про те, як одній дівчині наказали з’явитися ні пішки, ні верхи, ні босою, ні взутою, ні голою, ні одягненою. Так от, чим більше вивчаєш актуальну моду для урочистих заходів, тим більше розумієш, що дизайнерам вдалося розплутати цю задачку.

maxi

Вечірнє довге плаття 2016 — це поєднання закритих силуетів і прозорих тканин, а також глибокого декольте зі щільними матеріалами. Це довгі подоли і відкриті ноги. Це розсипи декоративних каменів уподовж нарочито простих ліній. Загалом, мода суперечлива, як і самі жінки.

Dennis Basso

Dennis Basso

Reem Acra

Reem Acra

Сучасна дівчина в довгому платті — повітряна і невагома, як фея. Цьому чимало сприяє вибір матеріалів, серед яких мереживо, тафта, муслін, а також вибір силуетів з широкою, але не важкою спідницею.

Dennis Basso

Dennis Basso

Відкриті довгі сукні 2016

У процентному співвідношенні більша частина випаде на долю відвертих вечірніх моделей. Їх, у свою чергу, можна поділити на дві категорії: глибоке декольте або відкриті плечі. Деякий симбіоз цих напрямів представляє довге мереживне плаття 2016 від Marchesa Notte.

Marchesa Notte

Marchesa Notte

Глибокий V-подібний виріз вихваляється багатьма дизайнерами, так що недивною є любов до нього і в Jenny Packham, Luisa Beccaria, Temperley London. Трохи осібно стоїть чорне плаття Donna Karan, на відміну від раніше вказаних моделей, воно побудовано на вінтажних правилах краси. Чого-чого, а моди минулого століття на вечірках буде мало.

Jenny Packham

Jenny Packham

Luisa Beccaria

Luisa Beccaria

Temperley London

Temperley London

Donna Karan

Donna Karan

Якщо ви обираєте відкриті плечі, то тут на вас теж чекає розпуття. З одного боку — бандо (Alberta Ferretti), з іншого — американська пройма, яка оригінально представлена в Naeem Khan, Oscar de la Renta і інших.

Alberta Ferretti2

Alberta Ferretti

Oscar de la Renta1

Oscar de la Renta

Naeem Khan3

Naeem Khan

Довгі плаття з рукавами

Другу весну підряд мода благоволить до подолів із глибоким центральним розрізом. Відкриті ноги можуть поєднуватися з декольте (Alice+Olivia), або з досить закритим верхом (Antonio Berardi).

Antonio Berardi

Antonio Berardi

Alice + Olivia

Alice + Olivia

Одночасно суворе і провокаційне червоне плаття представлено брендом Christopher Kane, і це якраз те, про що ми говорили на самому початку. Візуальною протилежністю стала довга сукня в квітах від Monique Lhuillier. Вона підкуповує тим, що стирає кордон між вечором і днем.

Monique Lhuillier

Monique Lhuillier

Christopher Kane

Christopher Kane

Ультрамодне золотисте шиття на тлі нейтральних візерунків характеризує роботи Rachel Zoe. Важко перебільшити переваги довгого плаття-годе : воно підкреслює круті лінії фігури і робить крок летючим.

Rachel Zoe

Rachel Zoe

У пошуках компромісу

Якщо вже ми розглядаємо довгі сукні 2016 зверху, потрібно згадати про ті моделі, які не вписуються до двох вищезгаданих категорій. Йдеться про роботи Pamella Roland і імітації рукава, що зачаровує, за допомогою накидки в Elie Saab. Якщо для вас на першому місці завжди стоїть істинно жіноча таємничість, то ці красиві довгі плаття, безумовно, допоможуть втілити мрію.

Pamella Roland

Pamella Roland

Pamella Roland

Pamella Roland

Elie Saab

Elie Saab

Передня планка може бути скільки завгодно спрощеною, якщо увага прикована до колисання спідниці. Такої позиції дотримуються Ida Sjostedt, Francesco Scognamiglio, Halston Heritage. І хоча дизайнери показали абсолютно різні довгі плаття, фото недвозначно акцентують увагу на подолі. Нехай навіть художні засоби для цього обрані різні.

Ida Sjostedt

Ida Sjostedt

Francesco Scognamiglio

Francesco Scognamiglio

Halston Heritage

Halston Heritage

Must have сезону:

  • довге біле плаття , бажано асиметричне

Badgley Mischka

Badgley Mischka

  • неординарна модель насиченого кольору (див. Marchesa, J. Mendel)

Marchesa

Marchesa

J. Mendel

J. Mendel

  • тонка річ із шиттям (наприклад, зелена довга сукня Naeem Khan)

Naeem Khan5

Naeem Khan

До літа рекомендуємо також підготувати жовте вечірнє плаття, адже воно буде просто екстремально жаданим.

Lela Rose

Lela Rose

Naeem Khan

Naeem Khan

Prabal Gurung

Prabal Gurung

Tome

Tome

Ту ж роль, тільки для весни, гратиме довга сукня з рукавами. Щодо кольору, то обирати будемо зі сніжно-білого, золотистого, чорного або зеленого.

(Visited 1 074 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al