Модне колорування волосся, фото

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Колорування є професійною технікою забарвлення волосся, при якому використовується відразу декілька різних відтінків фарби (від 2 до 12-15). Суть методики полягає в тому, що волосся розділяється на декілька пасм або зон, кожна з яких забарвлюється певним кольором. Взагалі колорування волосся (фото нижче) тим і відрізняється від мелірування , що волосся саме забарвлюється, а не просто освітлюються.

колорування волосся фото

Переваги і достоїнства колорування

  • По-перше, дана техніка дозволяє візуально зробити волосся пишнішим і об’ємнішим, а також підкреслити складну і зробити ефектнішою просту стрижку.
  • Також ця техніка дозволяє оживити натуральний колір волосся і додати зачісці красивий колірний перехід. Причому забарвлення виглядатиме максимально природно. Добре виглядає колорування як на короткому, так і довгому волоссі.
  • колорування волосся має меншу руйнівну дію на структуру волосся на відміну від мелірування або повного фарбування. А якщо зробити його фарбою, що змивається, то можна легко поексперементуати з різними відтінками. Але я раджу вам вибирати близькі по тону кольори і аби вони гармонували з вашим натуральним кольором.

Колорування світлого волосся

Використання даної техніки для світлого (русявого) волосся набагато простіше, ніж для темного. Вам не потрібно буде освітлювати пасма, а значить, збережеться структура волосся, і фарба лежатиме на ньому краще. Волосся залишиться живим і красивим.

Що стосується вибору фарби, то зверніть увагу на каштанові і руді, а також мідні і червоні відтінки. Підійдуть і попелясті кольори.

колорування на світле волосся

колорування на світле волосся

Якщо від природи у вас русяве волосся, то залежно від кольоротипу (кольори очей і шкіри), вам слід віддавати перевагу теплим медовим, червоним, мідним і рудим відтінкам. Якщо ви навпаки хочете охолодити світле волосся, то вибирайте попелясті тони, аж до морозно-каштанових.

А ось волосся рудуватого кольору добре контрастуватиме із забарвленими пасмами світлого (блонд) і шоколадного відтінку. колорування світлого волосся на фото вище.

колорування на русяве волосся фото

колорування на русяве волосся фото

Колорування темного волосся

Якщо у вас волосся темного кольору, то будьте готові до того, що деякі пасма доведеться освітлити, інакше помітного ефекту навряд чи удасться досягти. Чудово буде виглядати колорування червоним або рудим кольором на каштановому волоссі, а платинові і попелясті відтінки на чорному і синяво-чорному волоссі.

колорування темного волосся

Окрім цього, брюнетки можуть скоректувати забарвлення волосся і зробити його природнішим, якщо додати декілька світлих пасм різних тонів. Зовнішній вигляд це кардинально не змінить, проте ви виглядатимете свіжіше і молодо, причому для цього вам не треба буде повністю забарвлювати волосся. Досить застосувати техніку колорування темного волосся.

колорування темного волосся фото

колорування темного волосся фото

Способи колорування

Виконується таке фарбування двома основними методами — подовжнє і поперечне колорування. При подовжньому пасма фарбують однаково по всій довжині волосся, а при поперечному колорист умовно розділяє пасмо на декілька ділянок і наносить фарбу починаючи від світліших тонів в кінчиків і закінчуючи темнішим у коріння волоссям. Таким чином, досягається м’який і плавний перехід. Це прогресивніша, але і складніша методика фарбування.

Техніка колорування

***Неонове колорування або Crazy Colors.
Для даної техніки використовуються яскраві і кричущі кольори, наприклад, синього, фіолетового, зеленого і інших кольорів. Ще недавно це вважалося прийнятним лише для неформальної молоді, але зараз неонове колорування все більше набирає популярність серед багатьох модниць. Найцікавіше, що дана техніка дозволяє експериментувати і створювати оригінальні і абсолютно унікальні комбінації.

неонове колорування

неонове колорування

***Багатоколірне колорування.
Це, напевно, сама популярна техніка, яка личить для жінок різного віку. Суть методики в тому, що волосся забарвлюється в декілька різних кольорів, але дуже близьких по тону. Хоча деякі майстри можуть використовувати і контрастуючі відтінки. Актуальною останнім часом стала і асиметрична техніка фарбування, коли пасма фарбують нерівномірно і в різному порядку.

колорування волосся

***Зональне колорування.
В цьому випадку вибирається певна зона на волоссі, яка і піддаватиметься техніці колорування. Найчастіше це чубок. Причому колір фарби може бути будь-яким, але для світлого волосся краще підбирати для чубка відтінки фіолетового, рудого або рожевого.

***Сіль і перець.
Таке колорування можливе лише на сивих або волоссі попелястого кольору , коли пасма забарвлюються в холодних сірий колір з поступовим переходом до чорного.

колорування волосся

колорування волосся

На закінчення хочу сказати, що краще всього, аби колорування волосся виконував професіонал своєї справи і ні в якому разі не намагатися провести процедуру в домашніх умовах. Якщо ви хочете виглядати строго і стримано, то віддавайте перевагу натуральним відтінкам і уникайте яскравих колірних рішень. А якщо навпаки хочете виділитися і бути яскравою і стильною, неонове колорування це те, що вам потрібне !

(Visited 1 331 times, 1 visits today)

buy followers