Короткі жіночі стрижки 2013

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Короткі жіночі стрижки свого часу стали справжнім символом жіночої емансипації і незалежності. І до цього дня короткі стрижки — це вибір сучасних, успішних і упевнених в собі жінок. Їх перевагами є максимальна зручність і простота у догляді. Укладання такої зачіски не займає багато часу, що також дуже цінується представницями прекрасної статі, в яких на рахунку кожна хвилинка.

Короткі стрижки 2013 відкривають широкі можливості для самовираження і сміливих експериментів. Вдало виконана базова стрижка передбачає декілька способів укладання для повсякденного життя, і для урочистих випадків. По оформленню короткої зачіски відразу повинно бути видно: у хазяйки є відчуття стилю.

Короткі стрижки 2013: стрижка «піксі»

короткі стрижки 2013

Стрижка «піксі»

У стрижці піксі є особливий шарм. До того ж це суперактуальний тренд.
короткі стрижки 2013

Вибираючи модні короткі стрижки 2013, слідує, в першу чергу, звернути увагу на цю зачіску, популярність якої багато в чому зобов’язана іконі стилю Вікторії Бекхем. Дівчата з такою стрижкою виглядають загадково і чарівно.

короткі стрижки 2013

Філірованний боб з густим чубком відкриває море можливостей для укладання. Короткі стрижки 2013 пропонують зробити його об’ємним або хвилястим за допомогою стайлерів.

Короткі стрижки 2013: нестаріюча класика. Стрижка «каре»

короткі стрижки 2013

Стрижка «каре»

Перші короткі стрижки мали чіткі форми і абсолютно рівні лінії. Тому ті, хто не міг похвалитися ідеальним овалом обличчя, як у красуні Ріанни, не могли собі дозволити коротку стрижку.

Революційний винахід в 20-х роках минулого століття філіровочних ножиць, дозволило значно розширити границі використання коротких стрижок. .

короткі стрижки 2013

Каре вже багато років очолює рейтинг популярності серед коротких стрижок. Не обійшлися без каре і модні короткі стрижки 2013. В каре безліч варіацій. Так, подовжена верхівка дозволить грати з укладанням. Тому каре вибирають і дівчатка-школярки, і строгі бізнес пані.

modnye-korotkie-strizhki-2013-8

До достоїнств каре можна віднести універсальність і зручність в укладанні. На такій стрижці особливо ефектно виглядають кольорові пасмочки. Варто спробувати!

Короткі жіночі стрижки 2013: планета Боб

стрижка паж 2013

60-і роки в області перукарського мистецтва овіяні гучним ім’ям Відал Сассуна, який подарував світу стрижку «сессун». Короткі жіночі стрижки 2013 виділяють цю стрижку як один з головних трендів сезону. Чіткі лінії і внутрішня геометрія стрижок створюють незвичайно креативні форми — акцентовані, скульптурні, об’ємні.

стрижка паж 2013

Модні тенденції весна літо 2013 зробили суперактуальною тему 60-х років. Тому варто зробити подорож «назад в майбутнє» і відчути себе весною стильною красунею з далеких 60-х. Довершать образ яскраві плаття з А-подібним силуетом і макіяж в стилі стиляг. Такі стрижки не лише прекрасно обрамовують обличчя, але і дозволяють зробити акцент на очах і скулах.

Головне, не забувайте — боб дає величезний простір для творчості — його можна доповнити оригінальним стайлингом або креативним фарбуванням.

Короткі стрижки: будь «в темі»

короткі стрижки 2013

Цього сезону найпомітніший тренд в коротких стрижках — це графічні лінії. Коротка потилиця прекрасно поєднується з подовженим чубком, який може бути як масивним симетричним, так і більш легким — ассиметричним. Стрижа із глибоким зрізом ідеальна і для гладких укладань, і для креативних.

modnye-korotkie-strizhki-2013-13

короткі стрижки 2013

Довжина міді личить всім без виключення, головне при цьому — підкреслити текстуру волосся, додати образу індивідуальності. І ви переконаєтеся, що, якщо ваше волосся не торкається плечей — то довжини цілком достатньо, аби показати всю вашу фантазію!

Джерело mуlаdy.su

(Visited 395 times, 1 visits today)

buy followers