Модні светри 2013-2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Не за горами осінь, за нею зима. Скоро стане актуальним теплий одяг, і ми не обійдемося без светрів, які ніколи не виходять з моди. Осінні і зимові колекції 2013-2014 рясніють цікавими дизайнерськими ідеями, так що кожна модниця знайде собі светр до душі.

Чорно-білі принти з різними орнаментами у вигляді смуг з геометричними фігурками і смужками різної конфігурації: «у шахматку «, «в ялиночку»; — в тренді. Це нагадує нам про епоху ретро 70х років минулого століття. Акуратна кругла горловина, вузькі манжети, в’язка і об’ємність силуету — все, здається, прийшло із старих добрих часів.

8

Прямі светри з об’ємними комірами — «хомут «, «шаль «, завдовжки нижче за талію або нижче за стегна — дивно жіночні, затишні і романтичні. У осінньо-зимових колекціях переважають і темні, і приглушені, і яскраві кольори. Такий фасон светра може бути будь-якого кольору, як темного, стриманого, так і світлого, — але, переважно, в таких светрах забарвлення однотонне. Хоча прихильниці яскравих ефектів можуть вибрати для себе дуже модне блокове забарвлення, де кольори комбінуються за принципом контрасту і переходять один в одного. Ексцентрична модель — теплий светр з оголеними плечима і високим, об’ємним коміром-шаллю, з приталеним силуетом. Виглядає такий светр розкішно, і чудово підійде до вечірки.

1

Незвично, фантастично елегантно виглядають светри з металізованих блискучих ниток. У осінньо-зимових колекціях представлені найрізноманітніші фасони таких светрів. Об’єднує їх те, що вони дуже жіночні, сексуально облягають тіло і підкреслюють лінії жіночої фігури. Виключно модно і елегантно виглядають светри, зв’язані з різноколірних ниток, — строкато і і одночасно ніжно.

У моді светри з «косами» і узорами, близькі по вигляду до ручної в’язки. Прихильниці ексклюзиву можуть дозволити собі светр складної візерункової в’язки з рельєфним узором. Широкий комір у вигляді накинутої на груди шалі або шарфа, драпіровки в’язаних тканин, додають звичайному светру риси високої моди, зближуючи його з такими вишуканими предметами одягу, як манто, коротке пальто. Ультрамодно виглядають такі светри з хутряними комірами.

3

Принти у вигляді орнаментальних малюнків, яскравих аплікації — все це актуально в холодному сезоні, що настає. Інколи такі принти наближаються до образотворчого мистецтва — схожі на картини-вишивки з символічним вмістом, на сюрреалістичні картини або в’язані живописні полотна-гобелени з етнічним, рослинним, геометричним або абстрактним малюнком. Принти з виразними малюнками у вигляді людських облтчь, старовинних фотографій, постерів вносять до одягу неповторність і наповнюють вмістом, здавалося б, такий звичайний предмет гардероба, як светр. Залишається лише дивуватися сміливості дизайнерської думки і художнього професіоналізму. Ну а на модницях такі светри приковують увагу — вони не залишаться непоміченими навіть у великому смутному натовпі.

4

5

Розкішно виглядають светри з хутряною обробкою. Хутро — окрема тенденція в новітній моді. З коротким і довгим ворсом, хутро є універсальним матеріалом, який можна комбінувати з будь-яким іншим матеріалом, — на верхньому одязі і на платтях і спідницях, на брюках і навіть на витончених ботильонах з відкритими носками, п’ятами і поверхнями халяв. Що стосується фасонів і колірних рішень — тут справжній «клондайк» для естетичних експериментів з фактурою і кольором!

6 7

Сучасна мода диктує свої тенденції, всіляко вирішуючи дизайнерські завдання. А різноманіття варіантів демонструє винахідливість дизайнерів — це означає, що в модному сезоні, що настає, наші чарівні модниці будуть одягнені завдяки модним светрам не лише тепло, але і дуже стильно!

Джерело аllmоdа.nеt

(Visited 185 times, 1 visits today)

buy followers