Модний колір волосся 2014

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Гармонія образу багато в чому залежить від кольоротипу. Це означає, що колір волосся і шкіри грають вирішальну роль при формуванні власного стилю.

Проблема полягає в тому, що з кожним роком стилісти підходять до проблеми вибору кольору волосся усе більш ретельно. І якщо кілька років тому дрібні недоліки волосся, наприклад, сивину, можна було приховати яскравими фарбами, то сьогодні провідні перукарі роблять упор на природні кольори, які ідентичні природному відтінку волосся. Хоча ми з вами прекрасно розуміємо, що в сучасних умовах складно добитися рощкішного волосся лише за допомогою засобів для догляду, проте, це зовсім не відміняє головне правило стильного образу — розкішний колір волосся. Адже колір волосся, як і відтінок шкіри, відразу дає зрозуміти, наскільки здорова та повна життя людина.

Основні відтінки волосся 2014

Новий 2014 рік пройде під егідою натуральних фарб. Якщо в минулому сезоні цей тренд з’являвся в колекціях деяких брендів, то сьогодні він помітний повсюдно. Давайте детально обговоримо нові тренди сезону!

Русявий колір волосся

Русявий колір волосся, який ще кілька років тому вважався прерогативою сірого образу, сьогодні придбав небачену популярність. Стилісти пояснюють цей факт тим, що стало доступне об’ємне фарбування, яке дозволяє зробити волосся красивішим і спокусливішим, до чого прагнуть багато жінок. Нарівні з цим в моду входить попелясте колорування на русявому волоссі, яке виглядає дуже незвично і ефектно. Багато хто порівнює цей ефект з сивиною, проте насправді це швидше платиновий відтінок, який є королем металевих кольорів.

Модний колір волосся 2014
У 2014 році модно забарвлювати волосся в світло-русявий колір, а також русяво-попелястий відтінок. У моді також мідно-русявий колір волосся. Русявий колір волосся відмінно личить светлошкірим дівчатам з блакитними або зеленими очима.

Модний колір волосся 2014

Мокко, бежеве

«Смачні» кольори волосся, як їх називають багато стилістів знов на вершині популярності. Великим попитом в 2014 році користуватимуться кавові кольори, такі як капучіно, Мокко, молочний шоколад та ін. В той же час популярними відтінками як і раніше залишаються пшеничний і бежевий колір, які відмінно виглядають в парі з меліруванням волосся.

Модний колір волосся 2014

Цей колір волосся підійде як світлошкірим дівчатам, так і тим, у кого темний колір шкіри.

Модний колір волосся 2014

Рудий колір волосся і карамель

Рудий колір волосся сьогодні дуже популярний. Вогненний колір волосся виглядає просто вражаюче, якщо йому додати розкішний блиск.

Модний колір волосся 2014

У моді також всілякі відтінки рудого кольору волосся, серед якого найпопулярніший — карамелевий колір волосся. Колір волосся карамель виглядає як світлий відтінок з домішкою рудого кольору. Він відмінно личить дівчатам з блакитними, карими або зеленими очима і світлою шкірою.

Чорний колір волосся

Чорний колір волосся один з небагатьох, які завжди на вершині популярності. Цього року перукарі рекомендують підсилити блиск волосся за допомогою спеціальних процедур по догляду за волоссям.

Модний колір волосся 2014

Це дозволить додати пасмам красивий блиск, який неймовірно красиво виглядає на чорному волоссі. Для фарбування волосся слід використовувати натуральну чорну фарбу, без домішок інших кольорів. Сьогодні в ціні чисті кольори, які виглядають дуже натурально. Погляньте хоч би на образ моделейBurberry (Берберрі )Prorsum, чарівний блиск чорного волосся виглядає дуже спокусливо!
Чорний колір волосся унікальний за своєю суттю, він личить практично всім.

Насичений каштан

Насичений каштановий колір волосся знов на вершині популярності. Цього разу дизайнери рекомендують вибирати більш насичені кольори, наприклад, гіркий шоколад. Така палітра кольорів робить образ виразнішим і таким, що запам’ятовується.

Модний колір волосся 2014

Серед популярних відтінків каштанового кольору цього сезону: гіркий шоколад, морозний каштан, чорний каштан, мідний каштан.
Каштанове волосся ідеально личить смуглявим дівчатам з карими або чорними очима. Втім і в парі зі світлою шкірою вони виглядають дуже ефектно.

Модний колір волосся 2014

Блонд

Звичайно, не обійшлося цього сезону і без яскравого блонда. Модний колір 2014 — це натуральний блонд з домішкою пісочного кольору. Сьогодні вже не актуально повністю освітлювати волосся. Така методика фарбування робить його як мінімум не привабливими. Куди оригінальніша процедура фарбування в блонд — 3D колорування волосся, яка дозволяє створювати насичений яскравий колір. Якщо додати до цього тандему і блиск волосся, вийде безпрограшний образ.

Модний колір волосся 2014

Модний колір волосся 2014 має на увазі натуральні фарби, які підкреслюють природний образ. До того ж, стилісти зовсім не забороняють використовувати хитрощі перукарського мистецтва, які передбачають фарбування волосся по методиці колорування і мелірування.

Модний колір волосся 2014

Головне, аби образ вийшов яскравим.

(Visited 463 times, 1 visits today)

buy followers