Найпопулярніші зачіски зірок: ТОП 10

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Далеко не останні люди в світі краси і стилю — власники салонів краси в Сан-Дієго і Нью-Йорку Джет Ріс, а також Марк Гаррісон розповіли про те, яким тенденціям в зачісках слідують більшість представниць прекрасної статі .

зачіски зірок

Отже, ось які зоряні зачіски найбільш популярні серед дівчат в наші дні:

1. Відвідувачки салонів Марка і Джета віддають перевагу фірмовому чубку співачки Ріанни . Відмічу, що саме чубку, а не стрижці в цілому, як це було кілька років тому. Сама Ріанна вже давно відмовилася від зачесаного набік чубка та носить незвичайні зачіски в сукупності з досить яскравим кольором волосся.

З чубком
зачіски зірок

Без чубка
зачіски зірок

2. Після чубка Ріанни хочеться чогось спокійнішого і жіночнішого, наприклад, колір волосся, як у актриси Єви Мендес . Саме про такий відтінок мріють більшість відвідувачок салонів краси. Фарба кольору паленого цукру вже давно увійшла до життя стильних, модних і сучасних дівчат, оскільки не лише Єва Мендес, але і інші знамениті красуні схильні використовувати її.

зачіски зірок

зачіски зірок

3. Дівчата з тонким волоссям схильні вибирати зачіску як в Джесіки Бів . Укладання Джесіки дуже елегантне і вишукане, але найголовніше — воно додає об’єм.

зачіски зірок

4. Дівчата, в яких довге, густе і сильне волосся, висловили загальну думку, що зачіска Кім Кардашян — це саме їх варіант. Що ж, нехитра і проста зачіска додає деякий шарм всьому образу, не відволікаючи від головних жіночих достоїнств — фігури і обличчя.

зачіски зірок

5. Також популярний образ Кемерон Діаз , світле волосся і стандартні укладання якої використовують у своїх «луках» безліч жінок.

зачіски зірок

6. Якщо раніше всі звертали увагу на «боб» Вікторії Бекхем, то сьогодні у відвідувачок салонів краси новий фаворит — «боб» зірки американського кіно і телебачення Кеті Холмс . Така коротка стрижка — ідеальний варіант для стильних і ділових пані. Сама Кеті себе до таких не відносить, тому віддає перевагу довгим локонам.

«Боб»
зачіски зірок

Довгі локони
зачіски зірок

7. Серед власниць самих копійованих (на сьогоднішній день) зачісок і стрижок засвітилася Лорен Конрад , чиє укладання перекликається з укладанням волосся Кім Кардашян, проте Кім пекуча брюнетка.

зачіски зірок

8. Не залишилася без уваги і Мегі Джілленхол , стрижка якої більш всього личить для повсякденних буднів.

зачіски зірок

9. На передостанньому місці виявилася старлетка Майлі Сайрус , що намагається відійти від образу пай-дівчинки і стати справжньою бунтаркою. Волосся досі не зазнало змін.

зачіски зірок

10. І замикає наш рейтинг актриса Ема Робертс , локони якої зводять з розуму не лише чоловіків, але і жінок. Така зачіска просто прекрасна для вечірніх виходів.

зачіски зірок

(Visited 278 times, 1 visits today)

buy followers