Нижня білизна 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

Колекції жіночої нижньої білизни весна-літо 2013 поєднують в собі вишуканість і сексуальність ретро, романтику і сміливі сучасні рішення.

Нижня білизна 2013

La Perla, Ellipse, Agent Provocateur (Агент Провокатор), Tatu Couture, Damaris

Ретро як і раніше в моді, — високі трусики з низькою проймою, корсети, бюст’є і пояси для панчох зустрічаються практично в кожній модній колекції. Деякі дизайнери пропонують класичні ретро-рішення, а деякі поєднують ретро-елементи з яскравим сучасним дизайном.

Нижня білизна 2013

Tatu Couture, Wolford, Agent Provocateur (Агент Провокатор), Fleur of England, Ellipse

У новому сезоні дуже актуальні боді , комбідреси і грації, нижні спідниці, бюстгальтери балконет і бандо. Багато дизайнерів, замість поясу для панчох, пропонують моделі жіночої білизни зі вбудованими гумками.

Нижня білизна 2013

Ola Jordan for Boux Avenue, Victorias Secret (Вікторія Сікрет), Agent Provocateur (Агент Провокатор) (3,4), Stella McCartney

Серед весільних вирішень нового сезону переважають моделі традиційного дизайну, також в моді сміливі сексуальні образи. Окрім нижньої білизни класичного білого кольору, у весільних колекціях досить часто зустрічаються яскраво-червоні комплекти.

Нижня білизна 2013

Fleur of England, Millesia, Helena Christensen for Triumph, Coquette

Найпопулярнішими матеріалами для нижньої білизни сезону стали сітка, мереживо і атлас, у тому числі з набивним малюнком. У моді вишивка по сітці, а також багатошаровість з використанням напівпрозорих матеріалів.

Нижня білизна 2013

Darling, Claudette, Mimi Holliday, Chantelle, Eveden

Як і раніше актуальна нижня білизна з тканини з принтом, дуже популярний леопардовий і малюнок під шкіру рептилій, квітковий принт і шотландська клітинка.

Нижня білизна 2013

A Flo Foxworthy, Helena Christensen for Triumph, Mimi Holliday, Claudette

Окрім тілесного, чорного і білого, в новому сезоні актуальна жіноча білизна ніжних пастельних і яскравих цукеркових відтінків. У моді контрастні поєднання кольорів, створені шляхом комбінування, а також за допомогою накладення мережива або сітки на яскраву основу.

Нижня білизна 2013

Agent Provocateur (Агент Провокатор), Sonata (Соната), Tatu Couture, Triumph

Серед модного декору жіночої нижньої білизни рюші і волани в стилі ретро, контрастний кант і шнурування, бантики, квіткові аплікації і вишивка.

Нижня білизна 2013

La Perla for Jason Wu (Джейсон Ву), John Rocha, Philosophy, Costume National (Костюм Нешнл), Herve Leger, Lisa Blue (Ліза Блю)

Дизайн нижньої білизни також став однією з модних тенденцій одягу сезону. У моді топі-бра, мереживні плаття і блузи, а також купальники, що нагадують грацію.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 216 times, 1 visits today)

buy followers