Модна нижня білизна 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Дизайн жіночої нижньої білизни 2014 нагадує про будуари дорогих куртизанок і атмосфері Мулен Руж, де вся влада належить елегантній, яскравій і підступній спокусниці. Навіть безневинно-білосніжні моделі нових колекцій можна уявити швидше на сексуальній і витонченій хижачці, чим на боязкій і скромній особі.

Модна нижня білизна 2014

Marie Jo L’Aventure, Claudette, Beso de Sal, Etam, Andres Sarda (Андрес Сарда)

Серед модних бюстгальтерів сезону панує різноманітність моделей: у моді будь-який фасон з щільною або м’якою чашкою, від балконет до бандо. Багато дизайнерів включили в свої колекції бюст’є.

Модна нижня білизна 2014

Etam, Marie Jo L’Aventure, Andres Sarda (Андрес Сарда), Beautiful Bottoms, Something Wicked

Як і раніше в моді боді з бретелями і без. Окрім облягаючих моделей, актуальні боді вільного силуету з атласу і напівпрозорих тканин.

Модна нижня білизна 2014

Etam, Fleur of England, Scandale, Else, Swan Original

Нижні спідниці, комбідресси і грації також не втратили своєї актуальності. Дуже популярні комбідресси з мережива, як і раніше в моді грації з гумками для панчох.

Модна нижня білизна 2014

Andres Sarda (Андрес Сарда), La Perla, Etam, Else, Something Wicked

Класичні елементи спокушання — корсети і пояси для панчох зустрічаються практично в кожній дизайнерській колекції нижньої білизни нового сезону.

Модна нижня білизна 2014

Marie Jo L’Aventure, Patricia of Finland, Scandale, Andres Sarda (Андрес Сарда), Caroline Chhu

Високі закриті трусики як і раніше займають позицію модного тренду, в моді висота до стегна і талії, а також коректуючі вставки, напівпрозорі та з мережива.

Модна нижня білизна 2014

Claudette, Eveden, Andres Sarda (Андрес Сарда), Something Wicked, Christies

Також як і раніше в моді трусики з підв’язками для панчох, цей елемент актуальний для будь-якого фасону. Трендовимі моделями колекцій стали трусики із спідничкою і повністю прозорі моделі-шортики, які потрібно носити в комбінації із стрингами.

Модна нижня білизна 2014

La Perla, Andres Sarda (Андрес Сарда), Etam, Caroline Chhu, Swan Original

Найпопулярніший матеріал для жіночої нижньої білизни сезону — мереживо. Дизайнери використовують його в чистому виі і як напівпрозорий верхній шар для будь-яких моделей. Також в моді аплікації і вишивка.

Модна нижня білизна 2014

Patricia of Finland, Andres Sarda (Андрес Сарда), Etam, Christies, Marie Jo L’Aventure

Окрім класичного чорного, білого і тілесного кольорів, для жіночої нижньої білизни 2014 актуальні насичені відтінки, у тому числі яскраві карамелеві кольори. Як і раніше в моді контрастні поєднання двох і більше кольорів.

Модна нижня білизна 2014

Else, Eveden, Andres Sarda (Андрес Сарда), Beautiful Bottoms, Patricia of Finland

Жіноча нижня білизна з принтом також відмовляється покидати список модних трендів, серед найбільш актуальних малюнків квітковий і анімалістичний принт, у тому числі дуже популярні зображення птиць.

По матеріалам vеrуstуlіsh.ru

(Visited 148 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al