Як робити фенечки з ниток своїми руками

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

як плести фенечки з ниток

Сьогоднішній виріб більше для дівчаток, але якщо вибрати відповідне забарвлення, то і для хлопчиків. Ви взнаєте як плести фенечки з ниток своїми руками, які потім послужать прикрасою до стильного, молодіжного вбрання. Я коротко розповім і покажу на картинках пару легких методів сплести фенечки з ниток.

Для роботи нам звичайно ж знадобляться різноколірні нитки, ножиці, а також намистинки різних кольорів.

Нарізуємо нитки однієї довжини.

Плетіння фенечек

Складаємо нитки і на краю робимо вузлик. Для зручності можна шпилькою пристебнути нашу фенечку до чого-небудь і так плести.

робимо фенечку

Перший метод — плетіння косичкою. Складаємо нитки попарно і отримуємо три різноколірні пари. Потім переплітаємо їх косичкою.

плетем фенечку косичкою

Другий метод плетіння звичайними вузликами. Робимо постійно вузлики, але не затягуємо їх дуже сильно, оскільки фенечка буде не дуже рівна.

фенечки плетіння

Третій метод — плетіння косичкою з додаванням намистинок. Як і в першому методі плетемо косичкою, але тепер на одну нитку (не пару) надіваємо намистинку. Можна зробити відповідність по кольорах намистинок і нитки.

фенечки з намистинками

Четвертий метод На кожну нитку одягаємо намистинки таких же кольорів, приблизно штук по 10. Одягаємо на руку і зв’язуємо. Можна робити вузлики, що б намистинки не розпадалися, під кожною крайньою намистинкою.

Намистинки.

Фенечки браслети можна робити абсолютно будь-які, так само самі придумайте інші свої методики

зробити фенечку
Фенечки з ниток

Як робити фенечки з ниток : відео

(Visited 311 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al