Як зробити бант з волосся

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Як зробити бант з волосся Задаєтеся питанням, як зробити бант з волосся як в Леді Гаги або Періс Хілтон? Розповімо і покажемо! Ніжний, романтичний і пустотливий бантик з волосся не дасть вам загубитися в сірій безликій масі. Стильний бантик може бути стримано-скромним і зухвало-епатажним, а розміщувати його можна на верхівці, на потилиці або з боків, експериментуючи із стилями і образами. Свій варіант зачіски «бант» обов’язково знайдеться для офісу, навчання, романтичного побачення, веселого шоппінгу в компанії подруг і для туси в клубі. Найприємніше, що спорудити з власного волосся шикарний бантик зовсім нескладно. Все, що вам знадобиться — спритність рук і допитливість. А оскільки бантик сам по собі є прекрасною прикрасою, він не потребує додаткових аксесуарів або хитромудрого декору.

Покрокова інструкція: як зробити бант з волосся своїми силами

Для створення зачіски «бант» нам знадобляться:

  • дві гумки
  • невидимки
  • шпильки
  • лак для волосся сильної фіксації

Як зробити бант з волосся

Насамперед визначитеся з образом і стилем, який ви бажаєте створити. Що це буде: строгий бант на потилиці, зухвалий об’ємний бант на самій верхівці, чи ляльково-завзятий бічний бантик? З розташуванням і формою розібралися. Тепер слід приділити належну увагу своїй шевелюрі, аби зачіска не виглядала убого. Власницям в’юнкого волосся обов’язково потрібно позбавитися від своїх норовистих кучерів, хвиль і завитків, скориставшись праскою або будь-яким іншим доступним способом випрямлення волосся.

Як зробити бант з волосся

Ну а якщо природа вас «нагородила» тонкими і рідкими волосками, доведеться попрацювати і додати йому об’єму. Як це зробити? Накрутіть локони на крупні бігуді. Занадто витися вони не будуть (цього нам якраз і не потрібно), зате помітно пожвавляться і стануть пишніше. Впоралися? Відмінно! Тепер гарненько розчешіть волосся, збризнув їх спреєм, обробивши гелем-бальзамом або мусом для укладання волосся, аби вони легше розчісувалися і були податливішими. Підготовчий етап завершений. Локони підготовлені і тепер можна сміливо приступати до створення банта.

Як зробити бант з волосся

Етапи створення елегантного банта з волосся на потилиці

  • Крок перший

На тім’ячку виділяємо трикутник у вигляді букви V — це наш чубок. Для додання волоссю додаткового об’єму виділене пасмо накручуємо на крупні бігуді. Аналогічний трюк проробляємо з пасмами в скроневій частині. Якщо у вас і так є чубок, додатково відводити для нього волосся не потрібно. Просто розділіть передню половину волосся проділом на дві частини.

  • Крок другий

Волосся, що залишилося, збираємо на потилиці в невисокий тугий кінський хвіст. Якщо локони дуже вже неслухняні і норовисті, а хвостик раз у раз загрожує розсипатися, нанесіть на руки трохи воску або гель, аби зробити волосся податливішим, а зачіску акуратною і охайною. У верхній частині хвоста виділяємо невелике пасмо і заколюємо над хвостом невидимкою так, щоб воно нам доки не заважало. Ми до нього повернемося дещо пізніше.

  • Крок третій

Беремо другу гумку і закріплюємо її внизу хвоста. Волосся, розташоване між першою і другою гумкою, ділимо на дві рівні частини, з яких формуємо акуратний бант і фіксуємо його шпильками. Завитки бантика повинні рівномірно розташуватися по обидві сторони від центру хвоста. Кінчики волосся, що залишилися, ділимо на дві частини і вправно ховаємо в правій і лівій половинці банта. Якщо кінчики заздалегідь трохи начесати, бант вийде об’ємнішим і ефектнішим.

Як зробити бант з волосся

  • Крок четвертий

Тепер саме час згадати про пасмо, яке ми відокремили від хвоста на самому початку. З його допомогою ми зробимо симпатичний вузлик між половинками банта. В основі хвоста закріплюємо пасмо двома невидимками, кладемо його посередині банта і фіксуємо знизу, заховавши кінчики усередині бантика.

  • Крок п’ятий

Повертаємося до пасм в скроневій зоні. Знімаємо бігуді, трохиа начісуємо ліве і праве пасмо, скручуємо в нетугий джгут, ведемо до бантика, закріплюємо шпильками, а кінчики ховаємо під бантом.

  • Крок шостий

Укладаємо чубок хвилею, фіксуємо невидимками і лаком сильної фіксації. Через 5-10 хвилин акуратно видаляємо невидимки і милуємося своїм віддзеркаленням в дзеркалі! Аналогічним чином можна зробити бант в будь-якій іншій частині голови.

Як зробити бант з волосся

Як зробити зачіску «бант» з двох хвостиків

Крок перший: вибираємо позицію для бантика. У нашому випадку це буде потилиця. Вертикальним проділом розділяємо волосся навпіл. Збираємо волосся в два хвостики, розташованих точно на одному рівні. Кожен перехоплюємо гумкою, але не дуже туго.

Крок другий: знизу кожен з хвостиків ще раз перехоплюємо гумкою. намагайтеся закріпити гумки на одному рівні, аби в банта вийшли рівномірні завитки.

Як зробити бант з волосся Як зробити бант з волосся

Крок третій: згинаємо лівий хвостик, формуючи акуратну половинку банта, і декількома шпильками фіксуємо гумка до гумки. Аналогічні дії проробляємо з правим хвостиком. Кінчики ховаємо в половинках банта. Все просто і швидко! Спорудити такий бантик можна за лічені хвилини.

Якщо руки зовсім вже не з того місця ростуть, вирушайте в перукарню — там вам зроблять бантик по вищому розряду! Як варіант, можна придбати шиньйон у формі банта, який просто і легко кріпиться до власного волосся. Шиньйон виручить і в тих випадках, коли довжини волосся для повноцінного банта недостатньо. Цікавіший варіант — купити накладний хвіст і формувати бант з нього, експериментуючи з різною технікою і образами.

Як зробити бант з волосся: відео уроку

Джерело 3lаdіеs.ru

(Visited 719 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al