Зачіски на весілля для гостей (фото)

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Коли жінка отримує запрошення на весілля, тут же виникає не мало важливих питань. Одне з цих питань яку зачіску зробити на весілля , щоб виглядати чарівною і при цьому не затьмарити наречену. Особливо важливо буде, якщо ви подружка нареченої, яка теж знаходитиметься в центрі уваги. В цьому випадку використовувати дуже яскраві прикраси для весільних зачісок може дозволити собі хіба що винуватиця свята, а для подружки нареченої доречніше зробити образ поскромніше.

Хочу поділитися з вами деякими варіантами, які підійдуть і як зачіска на весілля до подруги , і як зачіски на весілля для гостей . Пропоную 11 способів просто бути красивою і подарувати святковий настрій оточуючим.

11 зачісок для гостей на весіллі

Ці варіанти виконують дві основні функції — вони прикрасять вас і при цьому не відвернуть увагу від зачіски нареченої.
1) Класичний скручений вузол всередину. Ця зачіска виглядатиме, як супер-шик для подружки нареченої. Зробити її дуже просто: збираємо волосся в пучок, зав’язуємо гумкою і пров’язуємо вузлик, закріплюємо невидимками. Фіксуємо лаком і готово.


2) Зробіть бічний проділ, гладко зачешіть спереду волосся. А потиличну частину підніміть від коріння, зробивши начісування, закріпіть його за допомогою фіксуючого лаку, так, щоб низький хвіст мав елегантний зовнішній вигляд.


3) Так само для прихильників аксесуарів можна додати деякі елементи. Якщо ви у якості гостя на весіллі, можна додати до зачіски обруч з каменів. Цього року це дуже актуально. Для створення цієї зачіски потрібно зробити ззаду хвіст зав’язаний всередину.


4) Опущений вниз або піднятий вгору хвіст зробить вас ще стильнішими, якщо ви зробите його з невеликим кореневим начісуванням і складним проділом. Мінімальний макіяж очей і гарячі червоні губи добре доповнять образ.


5)Гладкий хвіст виглядатиме дуже стильно з аксесуаром для волосся. Особливо добра дана зачіска для подружок наречені.


6) Повітряний об’ємний верх ідеально личитиме для простого елегантного плаття. Для створення цієї зачіски вам потрібно буде нанести на мокре волосся мус для волосся з середньою фіксацією і висушити їх феном, використовуючи круглий гребінець.


7) Простий хвіст міг би зробити вас яскравішими на весіллі, чим ви думаєте. Якщо ви завжди попереду моди, додайте строгий аксесуар, як ця модель на фотогафії.


8) Подвійна коса ідеально личить для літніх весіллів. Цей плетений вверх зачіски з подвійною косою можна зараз побачити на різних подіумах світу.


9) Залиште трохи вільних пасм і прикріпіть їх простою невидимкою як показано на фото, зробіть низький вузол.


10) Дуже святково виглядають зачіски з ефектом мокрого волосся. Змастіть волосся гелем або мусом з ефектом мокрого волосся загорніть вузлом у всередину, закріпіть шпильками і прикрасьте їх перлинами. Ефект буде незабутнім.


11) Квіткові пов’язки є відмінним способом для укладання довгого волосся. Цей стиль особливо личить для весіль на свіжому повітрі, весняних і літніх церемоній.

Джерело medcent.ru

(Visited 1 606 times, 1 visits today)

buy followers