Зачіски з косами 2015: фото з модних показів

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Зачіски з косами були освоєні жінками ще в доісторичні часи і з тих пір жодного разу не втрачали своєї популярності. Можливо, причина в тій гнучкості, яку вони забезпечують, — недаремно коси знову завоювали модний подіум від Парижа до Нью-Йорка!

marissa-webb-bks-i-rs15-7986

Хочете побачити, якою буде мода на зачіски 2015? Тоді ласкаво просимо до нашого фотоогляду.

Об’ємний «риб’ячий хвіст» від Suno

На показі Suno 2015 в рамках Нью-йоркського тижня моди особливу увагу приковували до себе об’ємні коси «риб’ячий хвіст». Ця зачіска, сама по собі, не втрачає популярності, але інтерпретація від Suno, коли вся маса волосся укладена в настільки просту і елегантну оболонку, гідна оплесків.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Suno_braids

Розпатлана коса від Mara Hoffman

Нік Ірвін підбадьорив показ Mara Hoffman в Нью-Йорку несподіваним підходом до краси. Після того, як ви заплетете вільну косу, стиліст рекомендує розшарпати пасмочки так, як ніби ви місите тісто».

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Mara_Hoffman_braids

Складні косички від Maria Ke Fisherman

Для Maria Ke Fisherman Ірвін підготував повну протилежність: складні коси, над якими ретельно пропрацювали. Говорять, він хотів передати невинність і юність в мегаполісі, розбитому на квартали. Як би поетично це не звучало, приділіть не менше години на таке плетіння кіс. Фото демонструє 12 російських кіс з непростим кріпленням, так що морально підготуйтеся!

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Maria_Ke_Fisherman_braids

Прості коси від Peter Som

Колекція весна-літо 2015 від Peter Som теж не обійшлася без кіс. Проте, на відміну від варіанту вище, вони дуже прості. Це — звичайні російські коси, які доповнює мокрий ефект волосся біля скронь.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Peter_Som_braids

Джангл від Sophia Webster

Показ Sophia Webster 2015 перетворив подіум Лондонського тижня моди на дикі джунглі. На голові в моделей красувалися дві коси з дредів, переплетених яскравими стрічками. Вийшло сміливо і об’ємно.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Sophia_Webster_braids

Гламурний безлад від Gyunel

Ще один неординарний варіант з Лондона представили в Gyunel. Команда Wella Professionals презентувала скуйовджені зачіски, ограновані кісками, над якими детально попрацювали. Найромантичніше виглядала корона з кіс.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Gyunel_braids

Кольорові коси від Marco de Vincenzo

Міланський тиждень моди просто захопили зачіски з косами. Фото демонструють неймовірну різноманітність, але почнемо ми з Marco de Vincenzo. В рамках показу звичайні «риб’ячі хвости» перетворили на веселку, завдяки блакитним, рожевим, помаранчевим і жовтим стрічкам. Це був відмінний спосіб обіграти колір волосся кожної моделі.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Marco_de_Vincenzo_braids

Вузли від Giorgio Armani

Традиційно, більшу частину часу дизайнери представляли зачіски для середнього волосся. Коси «кукурудзяне стебло» і вузли від Giorgio Armani не вимагають якоїсь особливої довжини, але зачаровують своїм плетінням. Вся фішка — в поєднанні кіс і вільних пасм.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Giorgio_Armani_braids

Проділ з кіс від Giamba

Стиліст Giamba, Орландо Піта, запропонував урізноманітити проділ по центру косою, і це стало візитною карткою колекції весна-2015. Більш того, фахівець з волосся обнадіяв, що цю зачіску можна зробити самій, якщо ви, звичайно, вмієте плести «колосок». Вийде свіжо, мило і дуже по-дівочому.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Giamba_braids

Міні-коси від Rachel Zoe

Зачіски на основі кіс внесли особливу родзинку до весняного показу Rachel Zoe. Аби створити щось подібне, зберіть волосся в кінський хвіст і декоруйте його неширокими кісками. Вільні пасма зі скронь зафіксуйте у вузол.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Rachel_Zoe_braids

Пучок із кіс від Bibhu Mohapatra

Зачіска з косою може бути дуже креативною, як доводить приклад Bibhu Mohapatra. Пучок з довгої коси вийшов таким об’ємним завдяки використанню вільних пасм і шкіряній стрічці, вплетеній у волосся.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Bibhu_braids

Об’ємна коса Donna Karan

Фішкою показу весна-2015 від Donna Karan були не лише величезні капелюхи, але і об’ємні коси з чотирьох пасм. Звичайно, існує чимало варіантів, які можна створити з 4 пасм (включаючи плетіння косої коси), але вибрані брендом «ланки» стали найлаконічнішим доповненням до екстравагантного образу.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Donna_Karan_braids

Пара кіс від DKNY

Для колекції DKNY були обрані інші зачіски — коси з чубком. Пара простих (їх ще називають «спортивними») кіс у поєднанні із зигзагоподібним проділом і мокрим ефектом чубка виглядають екстраординарно.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_DKNY_braids

Низька вільна коса від Michael Kors

Як і вся колекція Michael Kors, зачіски цього бренду відрізняються розпатланим шиком. Романтика образу досягається завдяки вільним пасмам, що обрамували обличчя і шию. Цілком можливо, що цей лук, як і зачіска «французька коса», стане надзвичайно популярним майбутнього сезону.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Michael_Kors_braids

Плетений пучок від Tadashi Shoji

Низький пучок з кіс — прекрасне довершення елегантного мінімалістичного образу від Tadashi Shoji. Надихає те, що якийсь особливий об’єм або довжина для такої зачіски не потрібні.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Tadashi_Shoji_braids

Короткий «риб’ячий хвіст» від Dannijo

«Риб’ячий хвіст» може існувати не лише як самостійна одиниця, але і як елемент складнішої зачіски. Наприклад, Dannijo представив цікавий гібрид кінського хвоста і коси. Виглядає оригінально (і може використовуватися для волосся трошки нижче плечей).

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Dannijo_braids

Класичний «риб’ячий хвіст» від Tome

Незвичайною може стати навіть класична зачіска з косою. Фото з показу Tome демонструють нам цікаві і прості в реалізації ідеї: гладко укладений косий проділ робить зачіску романтичніше, а «захована» під вільним пасмом резинка не порушує природності. Плетіння кіс на довге волосся, взагалі набуває іншого звучання, якщо зробити невидимими резинки і шпильки.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Tome_braids

Незвичайний «вінок» від Vivienne Westwood

Здавалося б, такі класичні зачіски на довге волосся (коси, пучки і «корони») приречені повторюватися з покоління в покоління. Проте недавній показ Vivienne Westwood демонструє, що все не так. Звичайний «вінок» перетворюється на оригінальну епатажну зачіску, якщо зрушити центр композиції на 25 градусів.

spring_2015_braided_hairstyles_from_runway_Vivienne_Westwood_braids

Загалом, плетіння знову і знову блищить на подіумі. Причому, на радість тих, хто хотів би повторити якісь образи, на тижнях моди фігурували не лише складні зачіски з довгою косою, але і прості конструкції, розраховані на середню довжину. Головне — добре продумати образ.

(Visited 190 times, 1 visits today)

buy followers