Чоловічі окуляри 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

Найбільший вплив на дизайн чоловічих окулярів 2013 мають спортивний і класичний стилі, дуже актуальні в новому сезоні. Експерименти з кольором лінз практично залишилися у минулому, тоді як яскраві, привертаючі до себе увагу оправи як і раніше залишаються на модній хвилі.

Чоловічі окуляри  2013

Louis Vuitton (Луі Віттон) (1,3), Burberry (Берберрі ) Prorsum, Prada (Прада)

Окуляри в стилі ретро, вайфарери, і популярні авіатори відмовляються покидати список модних трендів і зустрічаються практично в кожній колекції. Якщо вайфарери використовують темні, світлі і градієнтні лінзи, то модні авіатори сезону практично всі повністю затемнені.

Чоловічі окуляри  2013

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен’я), Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Canali (Каналі), Dries van Noten (Драйз Ван Нотен)

У моді геометричні форми круг і квадрат, при цьому, в колекціях чоловічих сонцезахисних окулярів нового літнього сезону явно прослідковується тенденція до збільшення, а не зменшення розміру.

Чоловічі окуляри  2013

Fendi (Фенді), Louis Vuitton (Луі Віттон), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) (3,4)

Чоловічі окуляри в спортивному стилі один з найгарячіших трендів сезону. Для таких моделей характерна агресивна форма, яскрава оправа з пластика і темні лінзи з дзеркальним, інколи кольоровим покриттям лінз.

Чоловічі окуляри  2013

Prada (Прада), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), Costume National (Костюм Нешнл), Diesel Black Gold (Дизель Блек Голд)

Безумовно, в наступному сезоні можна сміливо вибирати окуляри зі світлим або градієнтним затемненням лінз, але абсолютно темні стекла, особливо з дзеркальним покриттям справжній тренд сезону. Також, на окрему увагу заслуговують окуляри з оригінальною інкрустацією або обробкою стекол. Кольорові лінзи зустрічаються украй рідко, в основному, дизайнери використовують коричневий і чорний кольори.

Чоловічі окуляри  2013

Prada (Прада), Burberry (Берберрі ) Prorsum, Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Z Zegna (Дзен’я)

Один з найпопулярніших кольорів для оправ став білий. У моді крупні і помітні оправи з пластика, кольорового або з монотонним малюнком. Частково або повністю металеві оправи також актуальні і досить часто зустрічаються в колекціях чоловічих окулярів 2013.

(Visited 142 times, 1 visits today)

buy followers