Діловий стиль: вибираємо одяг для ділової жінки

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

одяг для ділової жінки

Коли мова заходить про діловий образ жінки, стилісти згадують такий термін як «базовий» гардероб. Що ж такого особливого в нім, і як слід його формувати, аби ідеально вписатися в офісний стиль?

Під «базовим» гардеробом стилісти мають на увазі той одяг, який при будь-якому поєднанні один з одним завжди виглядатиме виграшно і відповідатиме строгим вимогам офісного стилю.

Яка основна проблема сучасних жінок? Частенько, вирушаючи за покупками в магазини, вони купують речі, які їм дуже подобаються, але надалі виявляється, що вдало скомбінувати їх з іншим одягом і взуттям не виходить. В результаті вподобана річ приречена довгий час висіти в шафі.

Отже, починаємо формувати гардероб стильної жінки. Спершу поговоримо про піджаки. Ідеально підійдуть піджаки темних відтінків синього або чорного кольору, крім того покрій має бути строгим. При покупці хорошого піджака економити не варто, оскільки якісно зшита модель не може коштувати дешево. Не забувайте звертати увагу і на якість строчки шиття.

У гардеробі ділової жінки знайдеться місце і джинсам. Цей вид одягу в наш час стає більш універсальним. Наприклад, джинси темних тонів можна сміливо поєднувати, наприклад, з піджаком або кардіганом для офісного стилю. А ось світлі джинси сповна підійдуть для повсякденних прогулянок по місту.

Ми вже згадали про кардігани. Набуваючи кардігана, також варто звертати увагу на якість роботи. Краще купити дорогу, але хорошу річ, зате надалі її можна буде вдало поєднувати з іншим одягом. Наприклад, для офісу під кардіган краще надіти білу сорочку. А ось кардіган, але вже у поєднанні з топом додасть жінці легкість і неформальність.

До речі, під строгий піджак варто придбати брюки чорного кольору. Звичайно, вони мають бути відмінної якості, оскільки саме чорний колір легко видасть всі вади поганого шиття.

одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки одяг для ділової жінки

Не можна обійтися при формуванні ділового образу без спідниць. Про те, що вони мають бути дорогими і якісними вже нагадувати не варто. Не рекомендується економити і на придбанні білих сорочок: їх в гардеробі краще мати декілька штук.

Якщо говорити про взуття, то його повинно бути багато у жінки. Бажано мати декілька пар класичного взуття, яке стане відмінним завершенням ділового стилю. А ось красиві і оригінальні моделі відмінно підкреслять стиль і красу жінки в іншій більш неформальній обстановці.

Підготовано по зовнішнім джерелам.

(Visited 265 times, 1 visits today)

buy followers