Костюми із спідницею 2014-2015

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

«Ключовою річчю гардероба всякої жінки має бути костюм». Д. Армані

Бували моменти, коли костюм — жакет із спідницею був популярнішим, чим плаття. Саме в кінці XIX століття костюм — жакет, спідниця, блуза завдяки своїй практичності став одним з основних жіночих туалетів. На початку ХХ-ого століття на костюм звернули увагу і реформатори жіночого одягу і вирішили, що костюм, особливо для працюючої жінки, найкращий комплект в жіночому гардеробі.

В кінці XIX — на початку ХХ-ого століття жінки намагалися у всьому підкреслити свою незалежність. Тоді костюм — жакет із спідницею став мало не уніформою для всіх працюючих жінок. Але серед світських пані костюми в цей же час відрізнялися великою складністю і фантазією, як в крої, так і в декоруванні. У 20-і роки прикладом для наслідування став костюм Коко Шанель. Її костюм з твіду можна назвати культовим предметом гардероба багатьох жінок. У 30-і роки жіночий жакет став повністю ідентичний чоловічому піджаку. Він був з широкими плечима, злегка підперезаний в талії, з однобортною застібкою і вузькою гладкою спідницею завдовжки до литок. У країнах Європи такі костюми виготовлялися з англійського твіду, з якого були зшиті чоловічі піджаки, тому костюми отримали назву — «англійські».

Костюм із спідницею 2014-2015

Фото зверху Mary Katrantzou і Mother of Pearl, Знизу Vivienne Westwood Red Label

Костюм із спідницею 2014-2015

Ці костюми шили за тією ж технологією, що і чоловічі. Відмінність в них була та, що жіночий жакет був доповнений білим або кольоровим жилетом або просто накинутою на плече лисицею, а може прикріпленою до лацкана жакета букетиком фіалки. У роки Другої світової війни в костюмі сталися зміни — він став з досить довгим жакетом з дуже широкими плечима і короткою спідницею. Форма жакета абсолютно точно була наближена до чоловічого піджака. В кінці 40-х в подобі жінки була підкреслена осина талія, і костюм послідував за Новим напрямом.

Спідниці при цьому могли бути пишними і вузькими, але лише нижче за коліна. У цих і подальші роки яких лише силуетів не було, і більшість з них підкреслювали плавні вигини талії. Після незграбного костюма військових років з його широкими плечима і короткою спідницею, силуети Діора демонстрували незвичну або забуту розкіш. Але цьому слід присвятити окрему тему.

Костюм Шанель

Chanel

Костюм Шанель, створений нею в 50-і роки — короткий жакет без коміра з прямою крізною застібкою, пряма спідниця — все елегантно і просто. Завдяки Голлівуду простота і універсальність фасону Шанель стала популярна у всьому світі. Цей костюм вважається класикою і сьогодні. Аби виглядати «добре одягненою», досить надіти «костюм Шанель».

Костюм Шанель не виходить з моди вже багато десятиліть. Змінюється довжина спідниці і жакета, плечі можуть бути більш менш широкі, забарвлення міняються, відображаючи сезон року або моди.

Так, лінії костюма міняються, — були костюми з широкими плечима, облягаючих талію, жакети недбалого крою, міні-спідниці — все мінялося і знову повторювалося. Але прекрасно скроєний костюм з класичними лініями завжди виглядає елегантно. У нім ви відчуватимете себе упевнено в будь-якій ситуації.

Костюм із спідницею створює величезну різноманітність стилів. Жакет і спідниця з одного і того ж матеріалу дозволяють вам виглядати серйозною і жіночною. У костюмі, що облягає фігуру, ви виглядатимете еротично. А в костюмі вільного крою з твіду ви станете втіленням стилю ретро.

Костюм із спідницею 2014-2015

Dolce & Gabbana, Massimo Rebecchi

Коли починаєте вибирати костюм, почніть із спідниці — від вузької спідниці-олівець до спідниці із збіркою в талії або складками. Потім переходите до жакета, який повинен врівноважувати форму спідниці. Якщо спідниця об’ємна, жакет вибирайте що облягає фігуру. Якщо вам хотілося б виразніший жакет, наприклад, з баскою, тоді підбирайте до нього строгу вузьку спідницю. Не забудьте про довжину спідниці. Це важлива деталь. Ви не помилитеся, якщо ваша спідниця буде завдовжки трохи вище за коліно, до коліна або трохи нижче за коліно. Довга спідниця в костюмі — це не дуже поширений варіант, а міні-спідниця у багатьох випадках не годиться для офісу.

Строгі ділові костюми — це лише частина жіночого гардероба.

У сезоні осінь-зима 2014-2015 дизайнери підійшли до костюма зовсім неоднозначно і представили в своїх колекціях не лише строгі і ділові моделі, але і найсміливіші забарвлення, фасони, складні принти. У багатьох колекціях переважають спідниці міні, а також з класичною довжиною — трохи вище або нижче за коліно. Класичний костюм «Шанель» неодмінно присутній в новому сезоні.

Костюм із спідницею 2014-2015

Мах Mara, Ports 1961

Костюм — це необхідність, він завжди може виглядати стильним. «Добре зшитий костюм досить доповнити одним або двома аксесуарами, не більш».Д. Армані.

Костюм із спідницею 2014-2015

Sportmax, Versace

Костюм із спідницею 2014-2015

Badgley Mischka, Bibhu Mohapatra

Костюм із спідницею 2014-2015

Oscar de la Renta

(Visited 197 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al