Модний макіяж осінь-зима 2016-2017: тенденція порушувати правила

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Судячи за показами, лукбуками і анонсами, осінь і зима обіцяють бути гарячими. Тенденція порушувати правила буде розкрита у всій красі.


Julien Macdonald5

Модний макіяж зими 2017 — це про очі. Дизайнери переосмислюють призначення тіней і лайнера і представляють багатошарові лінії, які трішки нагадують картини з виставки сучасного мистецтва. На нас чекає новий погляд на простір верхнього повіка: від лінії вій до скроні і брів.


House of Holland2

І, звичайно ж, найкраще опишуть модний макіяж 2016 фото з подіуму. Їх буде багато, аби ви могли скласти власну думку про тренди.

Царство стрілок

Подвійні стрілки, мабуть, найпростіше з того, що фігурувало на показах модного макіяжу осені 2016. Як правило, верхню лінію доповнює підкреслене нижнє повіко. В Atsuro Tayama і Julien Macdonald лінії виведені до скронь, що дозволяє візуально витягнути очі.


Atsuro Tayama1


Julien Macdonald3

Штрихування в стилі Carmen Marc Valvo допомагає округлити контур і підвести нависаюче повіко.


Carmen+Marc+Valvo+Fall+2016+Details+Yl5MvYFTgnIx

Окремий жанр — кольорові стрілки, які є мініатюрним витвором мистецтва. Помилуватися можна роботами Chiara Boni La Petite Robe (м’який перехід забезпечують рум’яна персикового тону), Fendi.


Chiara Boni La Petit Robe

Не обов’язково обирати видалені сегменти колірного кола: на прикладі PPQ видно, що матовий і глянсовий варіанти так само прекрасно тримають об’єм.


PPQ2

Червоне і чорне

Вічний тандем червоної помади і чорного лайнера залишиться з нами, так що приверженки класики можуть з полегшенням видихнути. Стилістику образів можна підглянути у House of Holland, Desigual і Saint Laurent. Цього сезону губи можуть бути не тільки блискучими: помади з матовою текстурою так само цікаві світу моди.


House of Holland1

House of Holland3

Desigual1

Desigual2

Desigual3

Saint Laurent3

Saint Laurent1

Saint Laurent2

Темно-темно

Під приціл щільної темної фактури не потраплять брови (вони цього сезону максимально природні) і скули, а ось очі і губи стануть повноцінним майданчиком для втілення гранжевих мотивів. У поєднанні з природними зачісками (ефектом мокрого волосся або пучками, як в Shiatzy Chen) образ стане своєрідною позицією, вираженим настроєм.


Shiatzy Chen1

Shiatzy Chen2

Широке розтушовування тіней і олівця — помітна особливість модного макіяжу осінь-зима 2016-2017. Ефект посилюється, якщо затонувати внутрішній куточок ока (Daks, Francesca Liberatore).


Daks1

Daks2

Daks3

Francesca Liberatore1

Для смокі-айз можна використовувати рідкі тіні (Costume National), які нададуть ефекту мерехтіння, або поєднати матове чорне покриття з гліттером (Tadashi Shoji).


Costume National2

Costume National3

Tadashi+Shoji3

Tadashi+Shoji4

Ще один тренд — помада у відтінках від темної мальви до графіту. Врівноважити її можна за допомогою напівпрозорого бронзера на щічках (Rodarte, Cushnie et Ochs) або екстра-виразних очей (Christian Dior, John Richmond).


Rodarte 1

Rodarte 3

Cushnie et Ochs 1

Cushnie et Ochs 3

John Richmond1

John Richmond2

Christian Dior5

Christian Dior6

Christian Dior3

Відблиски світла

Мало не обов’язковий штрих у більшості дизайнерів: світлий відблиск у внутрішньому куточку або під нижнім повіком (Atsuro Tayama, Julien Macdonald). Не варто нехтувати цим простим ходом, оскільки він освіжає навіть утомлені очі.


Atsuro Tayama2

Julien Macdonald1

Надзвичайно популярними навесні і восени будуть тіні-гліттери. На відміну від засобів, які були актуальними раніше, тепер в одному тоні використовуються лелітки 2-6 підтонів, які створюють ефект ступінчастого мерехтіння. Враховуючи популярність страз і кристалів у вечірньому макіяжі, можна продовжити хмару блиску (John Richmond).


John Richmond3

Нижню і верхню лінії краще рознести за кольорами, як у Delpozo, Emanuel Ungaro.


Delpozo1

Delpozo2

Emanuel+Ungaro1

Emanuel+Ungaro2

Вії!

Драматизм фізично відчувається в макіяжі 2016. Модні тенденції передбачають підвищену увагу до вій. Їх нарощують до лялькової довжини (Paul&Joe, Pascal Millet), висвічують контрастним тоном, дублюють за допомогою лайнера (Leitmotiv, Ryan Lo, Martin Grant). “Павукові лапки” в стилі 60-х теж у ходу.


Paul & Joe 1

Paul & Joe 2

Pascal Millet1

Pascal Millet2

Неон

Повернення неонових відтінків пов’язують із модою на вісімдесяті (хоча в нашій культурі це, швидше, дев’яності). Якби за точне повторення стилістики давали “Оскар”, то на цей раз він відійшов би Jeremy Scott і його строкатим образам із впізнанними зірками.


Jeremy Scott 1

Jeremy Scott 2

Jeremy Scott 3

На вістрі популярності — фуксія, причому не лише для губ (Emilio de la Morena), алейі для повік (Cividini). Відтінок гармонує з карими, ясно-зеленими і світло-сірими очима.


Emilio de la Morena 1

Emilio de la Morena 2

Cividini 1

Cividini 2

Cividini 3

Актуальними будуть широкі штрихи олівцем, об’ємне розтушовування до брів (Antonio Ortega). Не забуваємо про те, що універсального неонового макіяжу для будь-якої дівчини не існує.


Antonio Ortega2

Antonio Ortega3

Про це відмінно нагадує підбір тіней в Jill Stuart: з одного боку — відтінок, близький до ультрамарину, з іншого — майже невагомий блакитний для власниць тонкої світлої шкіри.


Jill Stuart1

Jill Stuart2

Jill Stuart4

Jill Stuart5

Промінь прожектора

Ще один прийом модного макіяжу осінь-зима 2016-2017 — висвітлити одну конкретну частину обличчя. Як правило, це брови. Такий хід допомагає візуально скоректувати лоб і підсилити фокус на очах (див. роботи Genny).


Genny2

Genny3

Дуже колоритним виглядає контраст нюдових брів і широких стрілок у Yde.


Yde1

Yde2

Yde3

На обох полюсах

Коли душа просить художнього експерименту, традиційної техніки замало. Неординарні ідеї можна почерпнути в Aganovich (зверніть увагу на те, що орнамент з букв виконаний в декількох відтінках), Fendi (той випадок, коли очі є окремою картиною), Emanuel Ungaro.


Aganovich2

Fendi

Fendi3

Від перегляду фото може скластися враження, що натуральний макіяж в 2017 році вийде з моди. Проте це не так. За великою кількістю гранжевих і епатажних образів важко відмітити нейтральні схеми Issa з драматично підведеною нижньою лінією вій або пісочні акценти Erdem, створені для блондинок.


Issa

Erdem

Підсумуємо наш огляд:

  • модний колір помади осінь-зима 2016 — карміново-червоний, темно-фіолетовий, а також прозорий сатиновий блиск;
  • модні стрілки — багатошарові і гострі, широкі і витягнуті;
  • актуальний смокі-айз 2016-2017 — олівцева техніка, інтенсивне розтушовування і темні тони;
  • модні брови осінь-зима 2016 — природні, допускається — трішки гелю або легке висвітлення.

(Visited 1 150 times, 1 visits today)

buy followers