Модний спортивний одяг 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Жіночий спортивний одяг не настільки прямолінійно бере участь в загальних модних тенденціях, як чоловічий, проте кількість всіляких фасонів і рішень для жінок воістину величезне. Колекції модного спортивного одягу 2014 повністю відповідають цьому твердженню і надають широкий вибір актуальних моделей для всіх видів спортивної активності, якими захоплюються жінки.

Модний спортивний одяг 2014

Adidas by Stella McCartney, Victoria’s Secret, Nike, Fila (Філа)

Тенденції спортивної моди багато в чому перекликаються із загальними напрямами. Перший актуальний тренд жіночого спортивного одягу — багатошаровість. Модно носити шорти або спідниці поверх легінсів і декілька спортивних майок відразу, також, не менш популярні моделі, які імітують багатошаровість. Деякі спортивні бренди пропонують оригінальні укорочені футболки, худи і накидки, які одночасно забезпечують необхідний температурний комфорт і незвичайний, модний образ.

Модний спортивний одяг 2014

Adidas by Stella McCartney, Puma (Пума), Nike, Victoria’s Secret

Яскраві геометричні, абстрактні, анімалістичні принти і камуфляж різних забарвлень неймовірно популярні. Можна використовувати їх як акцент або вибрати модний принті total look. При цьому, в одному костюмі можна поєднувати різні види малюнків, навіть якщо по рівню яскравості вони однакові.

Модний спортивний одяг 2014

Nike, Victoria’s Secret (2,3), Fila (Філа)

Спорт спортом, але не варто забувати про жіночність, — практично у всіх без виключення колекціях модного спортивного одягу є моделі з оригінальними жіночними деталями. Вирізи на спині, переплетення бретелей, плісировані вставки і драпіровки, укорочені топи, витончені брюки-капрі, — все це дуже актуально і здатне зробити образ набагато цікавіше.

Модний спортивний одяг 2014

Adidas by Stella McCartney, Nike (2,3), Victoria’s Secret

Серед колірних вирішень модного спортивного одягу 2014 — насичені відтінки рожевого, бордо, червоного, синього кольорів, яскравий неон і ніжні пастелі. Окрім чорного і білого, дуже популярні нейтральні відтінки сірого. Жіночий спортивний образ може включати одяг декількох кольорів у поєднанні з принтами, проте і в цьому випадку важливо дотримувати колірний баланс.

Модний спортивний одяг 2014

Adidas by Stella McCartney (1,2), Nike, Victoria’s Secret

У моді перфоровані матеріали, тканини з напівпрозорою і блискучою фактурою. У дизайні спортивного одягу матеріали мають велике значення, спортивні бренди постійно покращують свої моделі для комфорту і ефективнішого теплообміну. Таким чином, на стику моди і технологій, ми отримуємо комфортні, актуальні і красиві речі.

Модний спортивний одяг 2014

Adidas Originals, Adidas (Адідас) by Stella McCartney, Nike (вгорі), Adidas (Адідас)

Одним з найпопулярніших фасонів в нових колекціях кросовок стали моделі на танкетці — їх можна знайти практично в будь-якій колекції. Проте, це атрибут повсякденного одягу в спортивному стилі, такому одягу не місце ні в спортивному залі, ні на біговій доріжці. Для реальних тренувань варто вибрати одну з технологічних моделей, орієнтуючись на вид активності. Для них, як правило, виробники вибирають футуристичний дизайн. З останніх новинок варто згадати про універсальні кросовки, створені для змішаних тренувань високої інтенсивності.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 191 times, 1 visits today)

buy followers