Асиметричні плаття весна-літо 2015

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Асиметрія стала одним з головних трендів моди 2015 року, і це дуже добре помітно саме в платтях. Такі плаття мають асиметричну спідницю або ліф — разом або окремо. Найпоширеніша особливість модних платтів — асиметрична спідниця, яка з одного боку відкриває ногу до середини стегна, з іншого боку спускається нижче за коліно.

Такий стиль модного плаття 2015 більш всього підходить для платтів на вихід: коктейльних, вечірніх, випускних або літніх тунік. Красу і оригінальність асиметричних платтів не переоцінити, адже цей стиль додає родзинку будь-якому базовому стилю. Якщо ви жінка, яка віддає перевагу лаконічним і елегантним вбранням, вам досить придбати одне стильне плаття з асиметричним ліфом, аби розбавити свій літній гардероб і відчути себе на піку моди.

Величезна перевага асиметричного плаття полягає в тому, що воно може маскувати недоліки фігури. Наприклад, якщо у вас дуже великі або маленькі груди, асиметрія у верхній частині плаття допоможе приховати цю особливість фігури і зробити її гармонійнішою. Жінкам з виступаючим животом і широкою талією рекомендується носити плаття з асиметрією в крої і принтах, тому що вони відволікають увагу від цих недоліків фігури.

Якщо ви обрали асиметричне плаття, постарайтеся зробити просту зачіску, без кучерів і не без викликаючого стилю. Інакше ваш образ буде переобтяжений, а асиметрія стане надлишковою.

Ви можете носити асиметричні плаття з тонкими літніми босоніжками, кедами, римськими сандалями, як плоскими, так і на високому каблуці, з туфлями на високій шпильці, із зручними мокасинами або лоферами.

(Visited 249 times, 1 visits today)

buy followers